2014.05.31. 21:01

Bajnok a Tisztaberek!

Szabolcs-Szatmár-Bereg - A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 29. fordulójának szombati nyitányán hét mérkőzést rendeztek.Tisztaberek–Nyírcsaholy 5–0 (1–0)

Tisztaberek, 100 néző, v.: Szikora. Tisztaberek: Makai Z. – Juhász A., Rudnák N., Jóni R., Molnár R. (Licz B.), Balogh P., Balogh Á., Bartha K. (Nyisztor T.), Lukács N. (Gombos M.), Costea, Homoki G. (Lázár R.). Edző: Oroszi István.

Nyírcsaholy: Bulyáki Gy. – Ilku T., Botos S., Putirka B., Bozsányi S. (Csuka G.), Mező A., Bégány G., Molnár Sz., Popovics N. (Páskuly T.), Bégány Zs., Jónás P. Edző: Tóth Zoltán.

Gól: Homoki G. 2, Juhász A., Costea, Bartha K.

Ifi: 1–1.

Oroszi István: – Csapatunk erősségét mutatja, hogy a bajnokságban ilyen kiváló ellenfeleket sikerült magunk mögé utasítanunk. Köszönjük szurkolóink bíztatását, a polgármester úr, a falu vezetői, és szponzoraink egész éves kitartó támogatását. Erdőhát újra bajnoki címet ünnepel!

Tóth Zoltán: – Az első tíz percben kihagytunk két százszázalékos ziccert, törvényszerűen kaptuk a gólt. A második félidőben lefocizott bennünket Tisztaberek. Gratulálunk, és további sok sikert kívánunk a bajnokcsapatnak.

Kölcse–Szatmárcseke 8–0 (2–0)

Kölcse, 80 néző, v.: Fehér Á. Kölcse: Bartha G. (Mátyás T.) – Sturovics T., Sztáraszta F., Sira Tamás, Homoki D., Logoida, Della S. (Zavanyi B.), Sira Tibor, Botos Á., Repljyk, Algács M. (Bartha T.). Edző: Simon Csaba.

Szatmárcseke: Orsolyák Á. – Bozsányi I., Jávor S., Kóczé G., Mándi Zs., Varga Gy., Volkán R. (Horváth F.), Bozsányi L. (Bozsányi F.), Orsolyák J., Mándi Z., Bőnyei Zs. (Csernyi L.). Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Repljyk 4, Bartha T. 2, Botos Á., Sira Tamás.

Kiállítva: Bozsányi I. (szünetben).

Ifi: 6–3.

Simon Csaba: – Magam és a csapat nevében mély fájdalommal búcsúzunk Kálló József sporttársamtól. A meccsről csak annyit, gólzáporos győzelmet sikerült aratnunk.

Hadadi Ferenc: – Saját hülyeségünk miatt a második félidőre teljesen szétestünk. Lehet hogy a mi teljesítményünk sem üti meg a másodosztály színvonalát, de akadtak ma a pályán nálunk is gyengébbek.

Vásárosnamény–Túrricse 2–1 (1–1)

Vásárosnamény, 100 néző, v.: Losonczki.

Vásárosnamény: Vass S. – Balogh A., Sebestyén G., Balogh T., Mándi L., Deskó D., Orosz Á. (Batka R.), Bicskó Á., Gyurkó J., Bagi Z., Szabó K. Edző: Szilágyi Bertalan.

Túrricse: Medve S. – Bakó F., Berki N., Nagy Zs., Németh G., Tóth T., Kovács A., Garda P., Nagy J., ifj. Garda E., Szilágyi L.

Edző: id. Garda Endre.

Gól: Orosz Á., Mándi L., illetve ifj. Garda E.

Ifi: 7–2.

Szilágyi Bertalan: – A csapat a győzelmet Balázs Gergőnek ajánlja, aki éppen most nősült. Sajnálom a vendégeket, mert jól küzdöttek, de a végén egy kis szerencsével végül mi szereztük meg a három pontot. Gratulálok a Tisztaberek bajnoki címéhez, megérdemelten lett idén a legjobb.

Id. Garda Endre: – Peches mérkőzésen, a kilencvenharmadik percben kapott góllal nem lett volna szabad kikapnunk. Sajnos ilyen balszerencsés szituációk jellemezték az egész szezonunkat.

Milota–Tunyogmatolcs 3–5 (3–2)

Milota, 80 néző, v.: Gergely I.

Milota: Tóth M. – Malmos P., Csokai S., Belényi A. (Korponai I.), Nyilas B., Sankó J. (Román Sz.), Ignácz I. (Nagy M.), Végi I. (Jakab J.), Bunna I. (Paládi P.), Rozsályi J., Siket L. Edző. Rétfalvi Róbert.

Tunyogmatolcs: Somogyi I. – Kiss I., Imre Zs. (Jakab T.), Imre M., Piros G., Kerekes Sz., Kisgyörgy T., Franku A. (Szabó R.), Tisza S., Somogyi Z., Mercz J. (Róka D.). Edző: Diószegi József.

Gól: Siket L. 2, Rozsályi J., illetve Franku A. 3, Kerekes Sz., Kiss I. (11-esből).

Kiállítva: Malmos P. (73. perc).

Ifi: 3–2.

Rétfalvi Róbert: – Megérdemelten győzött a sokkal lelkesebb, kiesés ellen küzdő ellenfelünk.

Diószegi József: – Gratulálok a csapatnak, felfogták, hogy mennyire fontos nekünk ez a mai meccs. Ezzel benntmaradtunk.

Mátészalkai MTK–Beregdaróc 6–0 (4–0)

Mátészalka, 50 néző, v.: Ésik I.

Mátészalka: Vakarcs I. – Pálfi J., Boker B., Rézműves F., Kovács Á., Kun I. (Mészáros T.), Magyari M., Sarkadi G. (Kocsány G.), Szántó Z., Drabik M. (Balogh Zs.), Botos G. Edző: Bákonyi György.

Beregdaróc: Tóth A. – Varga G., Varga T., Farkas L. (Lizák Bence), Bakó Z., Szegedi A., Imoh, Ködöböcz N., D. Pethe K., Szász K. (Lizák Benedek), Lukovics J. Edző: Veress Oszkár.

Gól: Szántó Z. 2, Drabik M., Kun I., Mészáros T., Balogh Zs.

Ifi: 7–1.

Bákonyi György: – A magabiztos győzelem ellenére csak keserű tudok nyilatkozni a meccsről. Azt a játékot, amit minden meccsen elvárnék a csapattól, ma nem hozták a játékosaim.

Veress Oszkár: – Ezen a meccsen, ilyen összeállításban ennyire voltunk képesek. Jövő héten jöhet a gálameccs a bajnokkal, összességében az egész szezont tekintve elégedett vagyok a csapattal.

Tarpa–Nyírmeggyes 6–3 (2–1)

Nyírbátor, 50 néző, v.: Szabó I. Tarpa: Lackó A. – Dávid G., Tóth T., Simon J. (Csapó A.), Szalai Á., Kovács A., Lékó R., Teslic, Rózsa R., Simon Sz. (Szilágyi S.), Szűcs K. (Fekete T.). Edző: Apró Attila.

Nyírmeggyes: Pankotai E. – Gere Zs., Nagy Zs., Jurkó L., Éles R. (Pető Á.), Hapak S. (Varga B.), Kelemanyik, Székely Zs., Septa, Hornyák Zs., Batizi-Pócsi N. Edző: Vojtkó István.

Gól: Szűcs K. 2, Simon Sz. (11-esből), Szalai Á., Kovács A., Tóth T., illetve Éles R. 3.

Kiállítva: Pankotai E., Batizi-Pócsi N.

Ifi: 5–4.

Apró Attila: – Nyílt mérkőzésen hatékony támadójátékkal sikerült legyőzni a nagyon játszó ellenfelet.

Vojtkó István: – Nagyon jól játszó Tarpa ellen igazságos eredmény született.

Vámosoroszi–Vitka 8–3 (3–3)

Vámosoroszi, 80 néző, v.: Tassy. Vámosoroszi: Koncz T. – Szaniszló Z., Kiss Cs. (Szaniszló T.), Dobos Z., Jóni Gy. (Bezzeg I.), Baráth G., Márton J., Bakk T. (Torma I.), Horváth L. (Kiss D.), Ács A. (Róka R.), Riskó T. Edző: Orosz András.

Vitka: Demeter G. – Éles A., Balogh J., Feka J., Leskó L., Tölgyes I. (Molnár Z.), Kormos Á., Koncz R., Kota I., Vincze P., Balogh J. Megbízott edző: Kári Kálmán.

Gól: Márton J. 3, Riskó T. 2, Szaniszló T. 2., Róla R., illetve Vincze P., Balogh G., Kormás Á.

Ifi: 9–0.

Orosz András: – Az első félidőben megijesztettek játékosaim, úgy álltak a pályán, mintha oda lett volna szegezve a cipőjük és megtiltották volna számukra futást, miközben a kapuban szegény Koncz Tibi rekedtre kiabálta magát, A szünetben négyet cseréltem egyszerre, a beálló játékosok pedig sokat segítettek a győzelem érdekében. Ahogy felpörögtünk és jöttek a gólok, ellenfelünk szépen, csendben feladta a mérkőzést.

Kári Kálmán: – Nem bírjuk erővel, enélkül nem számíthatunk jó eredményre.