A Bőcs nyerte a megyei meccset

A labdarúgó NB II Keleti csoportjának 16. fordulóját rendezték meg a hét végén. A Kazincbarcikai SC egy pontot szerzett, míg a Bőcs egy góllal győzte le a Mezőkövesd-Zsóryt.

Kazincbarcikai SC – Baktalórántháza 0-0
Kazincbarcika, 300 néző. V.: Pető.
KBSC: Botló – Hanász, Bányai, Odrobéna, Nagy T. – Romhányi, Kovács P., Elek (Zimányi, 83.), Sebők – Binder, Stevica. Edző: Kócsi József.
Baktalórántháza: Sándor G. – Márkus, Bodnár, Koskovits, Illés Gy. – Pálvölgyi, Rakóczi, Kozma (Illés L., 48.), Saliga Z. (Szabó S., 83.) – Saliga I. (Czerula, 89.), Szabó R. Edző: Kovács János.
51. perc: Odrobéna utolsó emberként szabálytalankodott, ezért a játékvezető kiállította.
Jók: Bányai, Romhányi, Kovács P., Elek, ill. Bodnár, Koskovits, Pálvölgyi.
Kócsi József: – Az első félidőben a viharos széllel szemben is nagyon küzdöttünk, a második játékrészben pedig emberhátrányunk ellenére mezőnyfölényben játszottunk, de ezt nem tudtuk gólra váltani.
Kovács János: – A természet erőivel is megküzdöttek a csapatok, az eredmény igazságos.

Bőcs KSC – Mezőkövesd-Zsóry 1-0 (0-0)
Bőcs, 300 néző. V.: Sápi.
Bőcs: Erdélyi – Szakszon, Mező, Molnár, Pop – Jeremiás (Varga N., 90.), Kóka, Irhás, Zsarnai (Török, 55.) – Urbin, Gaál (Vass, 80.). Edző: Tóth László.
Mezőkövesd-Zsóry: Gábor – Topleszki, Udvari, Vágó, Pénzváltó – Vígh, Borsos (Puskás, 70.), Gilányi, Varga Z. (Deák, 65.) – Ragó, Bogdány. Edző: Vojtekovszki Csaba.
54. perc: Urbin ugratta ki a tizenhatos vonalán a védők közül kilépő Gaált, aki 12 méterről a léc alá bombázott, 1-0.
Jók: Urbin, Gaál, Szakszon, Jeremiás, Erdélyi, ill. Toplenszki, Udvari, Pénzváltó, Borsos, Bogdány.
Tóth László: – Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, de hogy ennyire, azt nem gondoltuk volna. A Kövesd rászolgált volna az egy pontra.
Vojtekovszki Csaba: – Úgy érzem, hogy a mérkőzést három-négy góllal kellett volna nyernünk a játék képe alapján. A szerencsésebb csapat győzött.