A Dombrád húzot hasznot a pátrohai döntetlenből

A labdarúgó megyei II. osztály nyírségi Patyolat-csoport 14. fordulójában döntetlenre végződött a Pátroha–Pusztadobos rangadó. Érdekesség, több edző gólokkal látta jobbnak csapatát, csak éppen ez az eredményben nem jelentkezett…

Komoró–Mezőladány 2–1 (0–0)
Komoró, 80 néző, v.: Domoszlai. Komoró: Gyuricska – Géczi, Nagy G., Vilman, Gyüre, Fülei, Gazi (Béres), Dócs, Nagy Z., Szeifried (Csökmei), Toma. Játékos-edző: Lengyel Antal. Mezőladány: Jakab – Eszterhai, Takács J., Széplaki, Boda (Kovács I.), Vincze G., Onder G., Medve T., Czidor, Balogh B., ifj. Sütő J. Edző: id. Sütő János. Gól: Vilman, Béres, illetve Onder G. Ifi: 4–6.
Lengyel Antal: – Köszönjük az új szerelést, amelyben küzdelmes mérkőzésen, jó játékvezetés mellett megszereztük a kötelező győzelmet.
id. Sütő János: – Gyenge színvonalú mérkőzésen, ha kapufára játszunk, akkor győzünk 5–0-ra, de sajnos a gólok számítanak, így nyert Komoró.

Kék–Vaja 2–0 (0–0)
Kék, 100 néző, v.: Kovács Z. Kék: Petró F. – Sipos, Hegedűs, Pelsőczi (Pócsik), Torma, Lakatos Tamás, Együd (Papp Zs.), Lippai, Spisák (Lakatos Tibor), Paulik (Erdős), Szurcsik. Edző: Buzás Lajos. Vaja: Papp J. – Sashegyi, Simák Zs., Simák J., Kiss Cs., Kiss A., Kiss Tibor, Maticsák (Mulutó), Soltész, Kósa G. (Kiss Tamás), Kósa A. Edző: Kun Miklós. Gól: Lippai, Szurcsik. Ifi: 4–2.
Buzás Lajos: – Küzdelmes mérkőzésen a második félidőben sikerült a magunk javára fordítani a találkozót.
Kun Miklós: – Igazságos jétékvezetés mellett a második félidei játéka alapján a hazai csapat megérdemelten győzött.

Anarcs–Dombrád 1–4 (0–3)
Anarcs, 150 néző, v.: Tóth M. Anarcs: Feigel – Lakatos F., Varga L., Nagy Á., Maklári, Veres (Szabó S.), Mandácskó, Kovács Cs., Bodnár Z., ifj. Szántó Cs., Molnár I. Edző: id. Szántó Csaba. Dombrád: Virág – Tóth Á., Sebők, Lukács, Ágoston (Gombos), Révész, Mándi L., Harsányi (Dócs), Csernyu (Tóth T.), Birovecz (Hutás), Kamarás (Háda). Játékos-edző: Seres Zsolt. Gól: Kovács Cs., illetve Csernyu, Birovecz, Mándi, Dócs. Ifi: 0–2.
id. Szántó Csaba: – Kitűnő játékvezetés mellett ismét sikerült végigszenvednünk a kilencven percet.
Seres Zsolt: – Sportszerű mérkőzésen megérdemelt győzelem.

Rohod–Tiszamenti SE 0–2 (0–2)
Rohod, 150 néző, v.: Vida J. Rohod: Kósa J. – Zakor, Horváth A., Marczi, Molnár S., Újvári, Tóth F., Horváth B., Dobronyi, Tóth A. (Király L.), Sajtos (Somfalvi). Játékos-edző: Újvári István. Tiszamenti SE: Papp S. – Balogh T., Kovács G., Baráth L., Hornyák, Herczeg, Orosz Zs. (Kiss J.), Mándi (Bogáti), Balogh P., Bakos (Puskás), Jóni A. Edző: Szabó Gusztáv. Gól: Mándi, Hornyák. Kiállítva: Tóth F. (70.). Ifi: 5–4.
Újvári István: – Az idény leggyengébb játékát nyújtottuk, ezért megérdemelten győztek a vendégek.
Szabó Gusztáv: – Az első félidőben rúgtunk két gólt és ezzel eldöntöttük a mérkőzést. Ezt a sikert Kovács Gábornak és családjának, valamint születendő kislányának ajánljuk.

Pátroha–Pusztadobos 1–1 (0–1)
Pátroha, 200 néző, v.: Szőnyi. Pátroha: Mucsicska – Hamza, Borku T., Bálint, Potor, Balogh I., Varga R., Horváth J., Virtás, Horváth F., Tóth B. (Varga Zs.). Edző: Kósa György. Pusztadobos: Cseh – Gdovin, Balogh A., Tóth Zs., Szűcs, ifj. Marics T., id. Marics T. (Dávid), Gyurkó (Marics I.), Sós (Balogh N.), Papp Z., Berki. Jétékos-edző: Sós Sándor. Gól: Horváth J., illetve id. Marics T. Ifi: 2–2.
Kósa György: – Rangadóhoz illő nagy iramú, jó mérkőzésen igazságos döntetlen született.
Sós Sándor: – Helyzeteink alapján gólokkal kellett volna nyernünk a mérkőzést. Összességében azonban elégedett vagyok.

Petneháza–Fényeslitke 1–2 (0–0)
Petneháza, 100 néző, v.: Nagy F. Petneháza: Takács L. – Kovács R., Miskolczi, Szabó T., Ragó, Szoboszlai, Kiss G. (Sándor), Tóth J., Buzás (Fráter), Elek (Varga M.), Bombera. Edző: Szoboszlai István. Fényeslitke: Lábiscsák – Barati, Ésik G., Majoros, Sáreczki, Rusznák, Szabó Á., Feczus, Gyüre, Nagy B. (Bata), Dallos (Ombodi). Játékos-edző: Majoros Imre. Gól: Szabó T., illetve Dallos, Nagy B. Ifi: 3–1.
Szoboszlai István: – Gyenge játékkal és szerencsével vitte el a vendégcsapat a három pontot. Az első félidőben eldönthettük volna a meccset.
Majoros Imre: – Hosszú idő után végre sikerült nyerni. A győzelmet Miskolczi Gábornak ajánljuk.

Ajak–Újdombrád 2–2 (1–2)
Ajak, 100 néző, v.: Papp I. Ajak: Leskovics A. – Ficsku, Folytán, Orosz I., Takács J., Kaibás, Grunda (Szanyi), Horváth A. (Magyar P.), Petró J., Koós, Paráda. Edző: Gyüre József. Újdombrád: Bacskai – Tóth I., Gulyás, Lehoczki, Gáspár, Szöllősi, Fekete (Geri), Balla J., Balla K., Krasznai, Tóth B. (Szükösdi). Játékos-edző: Balla János. Gól: Paráda, Szanyi, illetve Balla K. 2. Ifi: 1–6.
Gyüre József: – A második félidei teljesítményünk alapján közelebb álltunk a győzelemhez.
Balla János: – Két ellentétes félidő, jó iramú mérkőzés. Az első félidő kihagyott helyzetei miatt van egy kis hiányérzetem, de összességében a döntetlen reális.

Pap–Jéke 1–1 (0–1)
Pap, 100 néző, v.: Szikora. Pap: Kovács Zs. – Bacskai, Kormos, Kovács J., Oláh J., Zsell (Oncsó), Brankovics, Vedres, Tóth B., Kovács Z. (Kovács L.), Dengi. Edző: Kelemen István. Jéke: Mészáros – Háda, Szőke, Dudics, Takács F., Varga I., Veres, Sütő, Szolonka, Prámer (Medve), Jónás K. Edző: Berecz Csaba. Gól: Dengi, illetve Szolonka. Ifi: 9–2.
Kelemen István: – Összességében elégedettek lehetünk az egy ponttal, hiszen a véghajrában a vendégek közelebb álltak a győzelemhez. Fegyelemben óriásit kell még javulnunk.
Berecz Csaba: – Amit a pályán meg lehetett tenni, mi megtettük. Játékban jobbak voltunk, ezt a mérkőzést gólokkal kellett volna nyernünk.