A gazdaság, a jog, a bölcselet legújabb értői

Szombaton az agrárgazdasági, a jogi és a bölcsészkar búcsúzik végzőseitől. A Debreceni Egyetem Agrárgazdasági és Vidékfejlesztési, Állam- és Jogtudományi, valamint Bölcsészettudományi Karán végzett, illetve oklevelet szerző hallgatók, továbbá az angol nyelvű orvosképzésben pénteken doktorrá fogadottak névsorát alább ismertetjük.

Agrárgazdasági és vidékfejlesztési kar

Diplomát vesznek át

Gazdasági agrármérnök (nappali)

Ács Bernadett, Alföldi Barbara, Antal Ivett, Balogh Gergely, Bartha Andrea, Bartha Katalin Annamária, Békési Anita, Berecz Patrícia, Bodnár Viktória, Bodor Anikó, Boros Csaba, Buzgány Katalin, Csaholczi Erika, Csetreki Gabriella, Csirmaz Éva, Dalmi Alexandra, Darabi Andrea, Eisler Kornél, Erdélyi Anita, Farkas Henrietta, Fejér Péter István, Fekete Katalin, Fekete Zsanett, Füzesi Zsuzsa, Görbedi Eszter, Győrfi Diána, Határik Zsuzsa, Hegedüs Ferenc, Kanál Ildikó, Kántor András, Karácsonyi Szabolcs, Kaskötő Veronika, Kiss Erzsébet, Kiss Krisztina, Kiss Mónika, Koncz Viktória, Kondor Edit, Kónya Katalin, Kovács Orsolya Éva, Kozák Edit, Lakatos Tibor, László Erika, László Mónika, László Zsuzsa, Lengyel Petra, Liszkai Miklós, Lovász Gábor, Lukács Katalin, Lukács Nóra, Madarász Beáta, Mihók Zsuzsanna, Munkácsi Beáta, Nagy Ildikó, Nagy Krisztina, Nagy Marianna, Nagy Melinda, Nagy Péter Zoltán, Nánási Nikolett, Nyakas Tibor, Nyíri Magdolna, Ofra Mariann, Oláh Julianna, Olajos Zsolt, Pallagi Zsolt, Papp Judit, Paulheim Szilvia, Péter Anett, Purgel Aurélia, Siket Mirjam Krisztina, Simon Károly, Szabó Anikó, Szabó Anita, Szabó Emőke, Szabó Hajnalka, Szabó István, Szabó Judit, Szalontai Tünde, Szilágyi Gábor, Szilágyi Zsuzsa, Szilvássy Vivien, Szóda Balázs, Szőke Enikő, Szőllősi Nikolett, Takács Viktória, Tiba Edit, Varga Beáta, Varga Edina, Vezendi Ildikó, Vitányi Imre, Zachar Mónika, Zsenyei Beáta, Zsuga Tímea

Vidékfejlesztési agrármérnök (nappali)

Bíró Zsófia

Mezőgazdasági szakigazgatási szervező mérnök (nappali)

Ádám Erzsébet, Balogh Viktória, Baranyi Norbert Roland, Bencze Tímea, Berke Emese, Bogacsovics Beáta, Csernyi Ágnes, Fehér Anikó, Gebefügi Zsuzsa, Hamar László, Horváth Regina, Iván Zsuzsa, Józan Zsuzsanna, Kathi Anita, Katona Enikő, Király Szilvia, Kis Mónika, Kiss Szilvia, Kormos Erika, Kozma Ildikó, Kozma Melinda, Kuki Éva, Lakatos András, Lévai Hajna Judit, Lukács Nikoletta, Marjai Anikó, Mészáros Martina, Mocsári Eszter, Nagy Attila, Néző Krisztián, Pál Judit, Pálos Noémi, Pásztor Károly, Pintye Éva, Prém Péter, Soltész Lajos, Szabó Anikó, Szabó Anita, Szilágyi Lajos, Turiné Kiss Ildikó, Varga Erika, Varga László, Varga Zoltán

Mezőgazdasági szakigazgatási szervező mérnök (levelező)

Berek Zsuzsanna Mária, Deák Bibiána, Filó Szilvia, Forgó Józsefné, Füzesi Jánosné, Gaálné Pogány Zsuzsanna, Hajduné Borsos Adrienne, Jagyugyné Czinege Mária, Kádár Ferencné, Karika Zoltánné, Kiss Anita, Kiss Krisztián, Kószó Ágnes, Kovács Beáta Gabriella, Lakatos János Sándorné, Magyar Mónika, Németh Adrienn Erika, Papp Sára, Ráczné Almási Zsuzsa, Tokai Csaba István

Humánmenedzsment (szakirányú továbbképzés)

Bach Ágnes, Csiki Gergely, Ivanitzky Marjana, Kakuk Tamás, László Éva, Lázárné Kispál Ildikó Emese

Informatikai statisztikus és gazdasági tervező (felsőfokú szakképzés, nem diploma, OKJ-s bizonyítvány)

Bíró Anita, Búzás Margit, Domokos Péter, Dorogi Ágnes, Ecsedi Henriett Xénia, Filetóth Jácint, Földháti Csaba, Hajdú Anikó, Kovács Hajnalka, Kovács Ivett, Matyus András, Mester László, Nagy Hajnal Nelli, Nagy Zsuzsa, Papp András, Petrus Roland, Rák Edina, Szabó Zoltán, Szepesi Gyöngyi, Takács Emese, Takács Viktória Ágnes, Tornyi László, Tóth Anita, Tóth Renáta

Állam- és jogtudományi kar

Áncsán Mariann, Apáthy Anita, Ary Petronella Anna, Asztalos Andrea, Asztalos Gyöngyi, Augusztinyi Gréta, Bácskai Emese, Balázs Edina, Balla Zsuzsanna, Balogh Emese, Bán Zsuzsanna, Bányai Boglárka Enikő, Bányai Gábor, Bányai Orsolya, Baranyi Sándor, Barcsa Lajos, Bedő Anett, Berecz Zsuzsanna, Bertóková Erika, Bíró János, Bocz Katalin, Bónizs Krisztina, Borbás Zsuzsanna, Bordás Zsolt, Borók Lilla, Bravics Vera, Brehószki György Gerzson, Bucsku Zsuzsanna, Buzgó Judit, Csaholczi Erika, Csekk Adrienn, Csendom Nóra Zsuzsa, Csipkés Attila, Csutak Gabriella Rita, Csűry Imola Edina, Danó János, Demku Róbert, Denes Edina, Dobránszky Tamás, Dudás Annamária, Egri Szilvia, Elek Tímea, Erdei Péter, Eredics Viktor, Farkas Ágnes, Farkas Georgina, Fazekas Flóra Valéria, Fehér Dávid, Fejes Anita, Fejes Rita, Félegyházi Tamás, Fodor Gyula, Fónyad Petra, Garay Bernadett Amanda, Germán Szilvia, Gőz Anita, Gurzó Mihály, Gyaraki Réka Eszter, György Imre, Győry Zoltán, Harmati Judit, Hegedüs Judit Ivett, Hernádi Zoltán, Holló László Levente, Horváth Ildikó, Horváth Mihály, Hüvösvölgyi Orsolya, Iklódy Georgina Éva, Illés Tóth Zoltán, Ilyés Katalin, Jánvári Regina Kinga, Jászai Anita, Jeney Ferenc, Joó Andrea, Juhász Csilla, Kakuk Attila, Kalenyák Brigitta, Kállai Andrea, Károly Réka, Kertész Sándor, Kertész Veronika, Kiss Gyula, Koncz Gabriella, Kontra Mária, Kornizs Tamás, Koszta Réka, Kovács Angéla, Kovács Imre, Kovács Krisztina Anita, Kovács Mercédesz, Kovács-Szilágyi Eszter, Kozma Zsuzsanna, Kőnig Krisztina, Krajnyák Krisztián, Lánczi Melinda Mária, Lászlóné Nagy Éva Annamária, Lendvai Bernadett, Lukács Anita, Magyarfalvi Botond Zsolt, Márkász Katalin, Markovics Natália, Mátyás Viola, Megyeri-Pálffi Zoltán, Miskolczi Mariann, Molnár József, Molnár Károly Balázs, Molnár Katalin, Molnár Mirtill, Molnár Péter Lajos, Molnár Ramóna Magdolna, Mustó Zsuzsanna, Nagy Anita, Nagy Judit, Nagy László Zoltán, Nagy Patricia, Nyéky Klára Zsuzsanna, Olajos Orsolya, Palcsesz Éva, Pánti Ildikó, Papp Enikő, Pásztor Gábor István, Péter Árpád József, Péter Enikő Georgina, Petrényi László, Petri Béla, Pósa Gergely, Puskás Gabriella, Püski András, Rantal Katalin, Réti Gabriella Boglárka, Sápi Gergely Ferenc, Sári Hanna, Sebestyén Gyula, Sebők Emese, Sedlák Beáta, Siklós Ágnes, Simándi Edina, Soltész Brigitta Katalin, Somogyi Gabriella, Szabados Zsuzsa Éva, Szabó Ágnes, Szabó Anita, Szabó István, Szabóné Simon Andrea, Széles Szabolcs Kálmán, Szendi Boglárka Enikő, Szilágyi Magdolna, Szilágyi Mihály, Szilágyi Viktória, Szlepák Lívia, Szűcs Zoltán, Takács Roland, Takács Zsuzsanna, Társi Réka, Timár Kinga Klaudia, Tompa Ferenc Csongor, Tóth Ágoston, Tóth Tamásné, Tóth Tímea, Tóth Tímea , Tóth Zsuzsanna, Tulipán Beatrix, Turóczi Enikő, Ungvári Judit, Vályi Tamás, Varga Ábrahám Gergely, Varga Balázs, Varga Dorottya, Varga Enikő, Varga Orsolya Edit, Varga Zsigmond Gábor, Várnay Anna Gizella, Vékás Katalin Ildikó, Velkeszi Zsanett, Veres Tünde Emese, Zábrátzky Éva, Zádor Orsolya, Zara Diána, Zimonyi Ildikó, Zolnai Gábor László, Zsadányi Márk, Zsigó Pál

Bölcsészettudományi kar

Oklevelet vesznek át

Angol

Balogh Emese, Bárány Beáta, Beke Zsolt, Burmeister Martin, Csicsek Éva, Doktor Anita, Farkas Marianna, Galsi Marianna, Gergely Nikoletta, Gréz Andrea, Hadházy Zsuzsanna, Hegedüs Melinda, Heves Szilvia, Horváth Edina, Jobb Ágnes, Kardos Éva, Kánya Anita, Kincses Judit, Kolarovszki Emese, Kulczycki Julianna , Lakatos Virág, Mácsai Gergely , Mezei Zsuzsa, Mutsynova Darya, Nagy Péter, Nyíri Miléna, Pajdaová Tímea, Pap Ramóna, Pethő Ágnes, Péntek Ferenc, Pénzes Erika, Rácz Henrietta, Sági Nóra, Sepsi Andrea, Seres Ágnes, Sipos Andrea, Somogyi Péter, Szabó Eszter, Szabó Krisztina, Takács Orsolya, Tóth Ágnes, Tóth Bernadett, Tóth Sarolta, Tóth Zoltán, Varga Viktória, Gislason Skorri

Filozófia

Bakondi Lilla, Budai László, Hegedüs Mariann, Joó Adrián, Kalmár Anikó, Kovács Mihály, Kőműves Sándor

Francia

Bagaméry Beáta, Benkőházi Judit, Fülöp Ildikó, Mónus Ágnes, Papp Ildikó, Réti Boglárka, Rostás Anett, Sáfrán Eszter, Tokai Zita

Latin

Klusóczki Eszter, Petrik Anita, Szerepi Erika, Terhes Melinda

Lengyel

Czövek Ágnes

Magyar

Bartkó Péter, Bodrogi Ferenc, Boros Éva, Dunai Réka, Elekes Nóra, Földesi Renáta, G. Tóth Anita, Gyöngy Adrienn, Hevesi Gyula, Horváth Henrietta, Igriczi Klára, Kegyes Klára, Madarász Erzsébet, Méhész Balázs, Molnár Erika, Orosz Nóra, R. Szabó Zsuzsa, Simon Ignác, Sörös Emőke, Szarka Éva, Tóth Vanda, Veres Bernadett

Művelődési (és felnőttképzési) menedzser

Balog Edina, Bálega János, Berettyán Zoltán, Berényi Viktória, Bődi Zoltán, Cséke Rita, Hegedüs Izabella, Kosztin Éva, Lucski Gábor, Nagy Melinda, Pisák Nóra, Simon Éva, Szilágyi Szilvia, Tátrai Orsolya, Tivadar Márta, Vajda Annamária, Zagyi Dóra

Néprajz

Bánhegyi Nikoletta, Cseresnyés Krisztina, Gergely Béla, Gyura Sándor, Kathona Brigitta, Kovács László, Makó Zsuzsa, Mercs Viktória, Nagy Réka, Nagy Zsuzsanna, Szabó Edit, Szépkuti Johanna, Váradi Anna

Német

Cseh Csilla, Dobai Petra, Dombai Ákos, Fehér Krisztián, Herczeg Hajnalka, Hriagyel Judit, Kálmán András, Kertész Annamária, Kincler Edit, Kind Beáta, Lehotai Anikó, Ó Nagy Edit, Rajhárt Nóra, Romvári Zita, Rubóczi Krisztina, Szűcs Gabriella, Tamási Tímea, Tripsánszki Diána, Varga László

Olasz

Erdélyi Nóra, Éliás Réka, Gyöngyösi Ágnes, Hernádi Gabriella, Zilahi-Sebess Andrea

Orosz

Gyurkó Ildikó, Pilip Adriana Vaszilivna, Simon Zsuzsa

Pedagógia

Andrékó Judit, Antal Judit, Dobos Beáta, Fekete Ilona, Fülep Adrienn, Kátai Katalin, Kecskés Gizella, Lavotha Zsuzsanna, Madarász Tibor, Parti Margit, Schandl Eszter, Szakál Ágnes

Politológia

Boros Andrea, Molnár Gábor, Nagy Attila, Okosi Nikolett, Oláh Jenő, Szecskő Mónika, Zancsics Márta

Pszichológia

Balogh Balázs, Billik Adrienn, Civa Éva, Endrész Renáta, Fejes Orsolya, Hajdu Melinda, Horváth János, Kovács Magdolna, Körmendi Attila, Köves Renáta, Kristóf Adrienn, Magyari Judit, Nagy Barbara, Oroszi Zsuzsanna, Ozvald Gabriella, Princz Emese, Süle Adél, Szalai Erzsébet, Szegleti Gabriella, Szemán Anita, Takács Ildikó, Törő Anita, Vida Tímea, Vizler Beáta

Pszichológia–szakfordító

Angyal Zsófia, Csép Orsolya, Érsek Gizella, Fazekas Katalin, Fehér Anita, Fekete Zita, Holló Melinda, Kalcsó Melinda, Kovács Krisztina, Kupecz Viktória, Neszveda Fanni, Petromán Anikó, Schellenberger Viktória

Szociálpolitika

Albert Erzsébet, Burmeister Andrea, Kerek Anna, Klenczner Viola, Papp Ágnes, Rohács Nóra, Zilahi Tünde

Szociológia

Bajla Gizella, Borbély-Tóth Norbert, Demetrovics Zsuzsanna, Fejes István, Galambos Adorján, Gáti Annamária, Györfi Attila, Jónás Judit, Juhász Nikolett, Kamuti Barbara, Kádár Judit, Kelemen Nóra, Kiss Nikoletta, Mester Viktória, Molnár Gábor, Németh Enikő, Sárkány Orsolya, Szabó Levente, Szegi Norbert, Szikes András, Tornyi Zsuzsa, Uzonyi Márta

Történelem

Bajusz Bernadett, Bartha Ákos, Bálint János, Belényi Krisztina, Béres Adrienn, Bodnár Ildikó, Csiszár Imre, Deák Attila, Dona János, Fehér Zoltán, Fülöp Csilla, Herku Katalin, Hódos László, Kaló Péter, Kállai Szilvia, Kerepeszki Róbert, Kiss Gábor, Kovács Enikő, Kovács Marianna, Kovács Tamás, Körösparti Péter, Kövér Edina, Kránicz Mónika, Lakatos László, Lázár Andrea, Lóczy Erzsébet, Lővey Balázs, Molnár Ágnes, Molnár János, Nagy Csilla, Nagy Éva, Nagy János, Nagy Lőrinc, Nyilas Bernadett, Péntek Zoltán , Paragh Brigitta, Piros Zoltán, Pistár Viktória, Preznánszky Zsuzsa, Reszegi Zsolt, Retkes Tamás, Szabó Anita, Szabó Ervin, Szabó Hajnalka, Szabó Mónika, Szálkai Tamás, Szegedi Enikő, Szép Boglárka, Szőllősi Adrien, Tóth Erzsébet, Varga Ákos, Varga Nikolett, Varga Zoltán, Véber Szilvia, Zolnai Edit

Angol–francia

Bacsó Flóra, Schottner Ágnes, Tóth Éva

Angol–művelődési (és felnőttképzési) menedzser

Barta Dóra, Oláh Tímea, Szabó Anett

Angol–német

Botos Zoltán, Csoma Marianna, Géczi Viktória, Göntér Zsuzsanna, Kaza Krisztina

Angol–olasz

Bodnár Viktória

Angol–politológia

Kovács Krisztina

Francia–német

Miszkuly Anett

Magyar–angol

Kelemen Anita, Kovács Krisztina, Lapis József, Mezei Gábor, Nátz Alexandra, Rátonyi Zsófia, Tihanyi Katalin

Magyar–általános és alkalmazott nyelvészet

Bánki Mónika, Tihor Tamara

Magyar–finn

Bakodi Veronika

Magyar–francia

Józsa Anett, Miklós Eszter, Simon Erzsébet

Magyar–néderlandisztika

Lukács Gyöngyvér

Magyar–német

Hagymási Magdolna

Magyar–történelem

Ajtai Beáta, Eszenyi József, Kári Viktória, Kovács Andrea, Markovics Katalin, Pankotai Nikolett, Sepely Orsolya, Simó Krisztián, Varga Bernadett

Művelődési (és felnőttképzési) menedzser–néprajz

Szilágyi Judit

Művelődési (és felnőttképzési) menedzser–politológia

Chovan Krisztina

Művelődési (és felnőttképzési) menedzser–szociológia

Kricsfalussy Zsuzsa

Német–néderlandisztika

Bodó Zsuzsa, Gerda Henriett, Tóth Ildikó

Német–olasz

Fónyad Ildikó, Gellai Réka, Katona Ágnes

Néprajz–pedagógia

Farkas Csilla

Történelem–általános és alkalmazott nyelvészet

Mády Sándor

Történelem–angol

Bíró Blanka, Fekete Réka

Történelem–földrajz

Bakaja Csaba, Koczka Anikó

Történelem–német

Karsheh Nabil

Történelem–néprajz

Csibi Anita, Varga Máté

Történelem–pedagógia

Szűcs-Doszpoly Viktória

Történelem–politológia

Bartha István, Hajdu Bence

Általános orvostudományi kar – (június 23.)

Angol program

Rami Ali, Adi Amir, Vibeke Arntsen, Farid Kahn Baloch, Rahul Bhatnagar, Bharat Bhutani, Dana Brandes, Claudia Candale, Monica Chahal, Anupam Chandra, Avital Dasht Epsztein, Avi Epsztein, Shahar Geva, Tatiana Gurevich-Panigrahi, Lene Vernas Halvorsen, Magnus Wold Hultgren, Wenche Jakobsen, Harpreet Johl, Malini Juyal, Ardavan Karimi, Ida Kaspersen, Angela Kaurin, Eivor Johanne Knutsen, Calanit Korin, Itshak Landa, Lilli Martine Lerstad, Stian Lervik, Erica Maraz, Agith Mathew, Tarek Ramzi Elia Mazzawi, Sanskruti Mehta, Hans-Christian Myklestul, Dana Parnes, Sagar Sudhirchandra Patel, Ansi K. Pillai, Kari Ramstad, Eliana MiriamRon, Vidhi Shukla, Stian Boe Skotheim, Ivar Saxlund Solfjell, Nils J. Strom, Janaki Tekkali, Elsa Thomas, Maria Tsitskari, Truls Vikin, Abolfazl Zarjou

(A névsorokat a Debreceni Egyetem bocsátotta rendelkezésünkre.)








hirdetés