A gyulaháziak vesszőfutása…

© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A megyei másodosztály Nyírerdő-csoportjában is egy meccs volt szombaton, ezen tovább folytatódott a gyulaháziak vesszőfutása…

Gyulaháza –Tiszakanyár 0–2 (0–0)

Gyulaháza, 200 nézõ, v.: Sándor Cs.

Gyulaháza: Bandor F. – Gáti S., Tóth G., Bombera M. (Bardi G.), Kovács E., Éles I. (Deák B.), Kovács B., Horváth M. (Molnár T.), Gáti Sz., Tóth F., Lévai Cs. Játékos-edzõ: Bardi Gábor

Tiszakanyár: Kanyári G. – Tóth N., Végsõ Á., Vicickó L., Illés A., Dobrai D. (Nagy R.), Terjék Z. (Szabó M.), Nagy Á., Csáki R., Jánvári D., Rézinger B. Játékos-edzõ: Csáki Róbert

Gól: Rézinger B., Szabó M. Kiállítva: Tóth F. (91. perc) illetve Illés A. (91. perc). Ifi: 3–6

Bardi Gábor: A vesszõfutásunk tovább folytatódik.

Csáki Róbert: Kiváló játékvezetés mellett, és egy “közönségszórakoztató” meccsen a helyzetek alapján megérdemelten nyertünk.