A hajrák döntöttek a hazaiak javára

Nyíregyháza – Szombaton este Törökszentmiklóson lépett pályára a Nyíregyházi SN második vonalbeli férfi kézilabda csapata.

A vendégek szempontjából jól indult a találkozó, hiszen az első félidő nagy részében vezettek (3-6, 4-9, 12-14), mígnem a hajrában a hazaiak éltek a nyíregyháziak hibáival és fordítani tudtak.

A második játékrészben szintén jó ideg játsottak előnnyel a nyíregyháziak (23-25, 27-28), aztán a hajrá újfent a hazaiaké volt. A nyírségiek egyéni hibáit kíméletlenül büntették a törökszentmiklósiak és maguk javára billentették a mérkőzést.

Kézilabda: Férfi NB I. B, Keleti csoport

Törökszentmiklósi KE-Nyíregyházi SN 32-31 (16-15)

Törökszentmiklós, 200 néző,v.: Bacs, Bóna.

Nyíregyházi SN: Oláh – Nagy Cs. 4/3, Pánczél 7, Varga L. 8/2, Sándor 3, Kaplonyi 2, Vasas 1. Csere: Gadnai (kapus), Vitális, Csabai, Ruzsinszki, Illés 1, Urbán 5. Vezetőedző: Bécsi János. Kiállítások: 10, illetve 6 perc. Hétméteresek: 7/7, illetve 5/5.