“A három-négy ziccerből jó lett volna egyet gólra váltani”

© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A megyei II. Kelet-Magyarország csoport szombati eredményei.

Beregdaróc-Szatmárcseke 2-4 (0-0)

Beregdaróc, 80 néző, v.: Harsányi.

Beregdaróc: Ficze T.- Deák Z., Szalai B., ( Szegedi A.),Pecherskyi M., Margitics K.,( Rózsa A.), Dávid G.,( Légrádi G., Kiss R., ( Deák B.), Slyvka I., Varga G., ( Szász K.), Rózsa R., Danku A. Edző: Baracsi Endre.

Gól: Slyvka I., Deák B., illetve Horváth G., Hadadi K., Császár P. 2. Ifi: 1-3.

Szatmárcseke: Bihari A.- Banga B., Botos V., ( Bozsányi L.),Horváth V., Somogyi N., Mándi Zs., Kóczé G., Horváth G., Botos Á., Császár P., Hadadi K. Megbízott edző: Szűcs István.

Baracsi Endre: – Semmi különös nem történt, egyelőre ennyire vagyunk képesek de bízom benne, hogy négynél is tudunk majd kevesebb gólt kapni.

Szűcs István: – Nagyon nehéz mérkőzés volt, de sok év után sikerült győznünk Beregdaróc ellen. Gratulálok az ifi csapatnak is.

Tisztaberek-Kölcse 0-0 (0-0)

Tisztaberek, 50 néző, v.: Híres

Tisztaberek: Makay – Molnár R., ( Garda P.), Rudnák N., Nagy J., Berki N., Szilágyi L., ( Kálló A.),Bencze Á., ( Kiss G.), Tóth J., Kocsán G., Jóni R., Garda E., Edző: Oroszi István.

Kölcse: Lutnanski – Ilbán M., Pálóci I., ( Zsoffcsák), Halász T., Sukály Gy., Máté G., ( Máté Á.), Sztáraszta F., Srjuba V., Gyurkó J., Pál L., Szeles L., Edző: Simon Csaba.

Gól: Ifi: 3-2

Oroszi István: – A védekezésünk nagyon jól működött. Viszont a három-négy ziccerből jó lett volna egyet gólra váltani. Akkor meg is nyerhettük volna a meccset.

Simon Csaba: -Küzdelmes mérkőzésen a döntetlen reális. Ha van egy kis szerencsénk, akár győzhettünk is volna.

Nábrád-Nyírmeggyes 2-4 (1-1)

Nábrád, 100 néző, v.: Ésik I.

Nábrád: Pásztor A.- Szabó T.,( Pásztor Z.), Balogh Gy., Varga P.,( Bihari D.), Mercz J., Tar T., Kovács B., Fábián G., Varga Z., Kocsis I., Tejfel D. Edző: Végh András.

Nyírmeggyes: Hajzer T.- Balogh L., Szántó I., Nagy Zs., Dobos J.,( Hornyák Zs.), Éles B., Nógrádi S., Takács S., Székely Zs., ( Bornemissza I.), Gózner K., Dobai T.,( Kovács L.), Edző: Körmös Miklós

Gól: Szabó T., Kovács B., Szántó I., Hornyák Zs.,Gózner K., Éles B. Ifi: 0-24.

Végh András: – Igazi férfias küzdelem volt a javából. Vannak meccsek mikor nem érdemelsz vereséget, ez a mai pont ilyen volt. Ebből sajnos most mi jöttünk ki rosszabbul.

Körmös Miklós: – Nem játszottunk jól de legalább nyertünk, egy nagyon szervezett nábrádi csapat ellen. Külön gratulálok az ifik fölényes győzelméhez.

Csengersima-Kocsord 4-1 (2-0)

Csengersima, 100 néző, v.: Vasas.

Csengersima: Székely Sz.- Drumar A., Tóth F., Horváth T.,( Varga Gy.), Kerekes M., ( Algács E.),Asztalos G., Nyíri A., Asztalos I., ( Korponai K.), Balogh B., Belbe R., ( Barcsai Á.) Volkán R., ( Székács J.). Edző: Volkán Roland.

Kocsord: Sztároszta – Szabó M., Jónás A., Horváth Á., Disznós G., Szabó D., Bozsányi S., Mihály R. (Lakatos A.), Botos B., Szabó Z., Jónás P. Edző: Jónás Zsigmond.

Gól: Volkán R. 2, Tóth F., Korponai K., illetve Jónás A. Kiállítva: Bozsányi S. (23. perc). Ifi: 1-2

Volkán Roland: – Küzdelmes mérkőzésen jó játékkal magabiztosan megszereztünk három pontot. A győzelmet a csapat Rossu Florinnak ajánlja gyásza enyhítésére. Én pedig a két gólomat édesapámnak születésnapjára.

Jónás Zsigmond: – A csapatom még egyelőre nincs készen. Kiemelni nem tudok senki, de a második félidőben – emberhátrányban játszva is – azért legalább az akarat látszott a játékosokon.

Nyírcsaholy-Milota 4-2 (1-1)

Nyírcsaholy,100 néző, v.: Oláh G.

Nyírcsaholy: Gergely I.- Lehoczky R., Szabó I., Balogh J., Botos S., Magyari D., Petrohai L., Szimuly G., ( Balogh Zs.), Gergely M., Kiss A., Csaholyi Cs. Edző: Szimuly Gábor.

Milota: Tóth K.- Rétfalvi G., Fejes M., Dobos I., Tóth K., Mikuljuk V., Palotás Sz., Németh A., ( Makula A.), Fóris I., Balogh D., Burjász J., Edző: Elek László

Gól: Szabó I., Petrohai L., Gergely M., Kiss A., Mikuljuk V., Palotás Sz. Ifi: 5-2

Szimuly Gábor: – Kiegyenlített első félidő után a második játékrészre mi jöttünk ki frissebben. Ekkor két gólos előnyre tettünk szert. Megvoltak a lehetőségek, hogy lezárjuk a meccset ehelyett nehézzé tettük a végét. Összességében megérdemelt győzelmet arattunk.

Elek László: – Az első félidőben minden rendben volt aztán szünet után mintha a pályán se lettünk volna. Ilyen kevés és ennyi mérkőzés hiányos játékossal nem lehet eredményt elérni. Azok a játékosok – beleértve az ifiket – is akik inkább otthon maradtak gondolkozzanak el a folytatásról. Mielőbbi felépülést kívánunk Szebasztiánnak.