A jó kezdés után érvényesült a papírforma

Eger, Nyíregyháza – Remekül indított szombaton este a listavezető Eger otthonában a Nyír-Flop Holding Nyíregyháza NB I. B-s férfi kézilabda csapata.

A nyírségiek vezettek (3-4), majd agy jó tíz perces kapott gól nélküli szakaszt produkáltak. Aztán sajnos magára talált a hevesi alakulat, fordított, majd kihasználva a vendégek hibáit, egyre inkább növelte az előnyt. Szünet után rapszodikusan játszottak a nyíregyháziak, néhányszor faragtak ugyan a hátrányon, ám megközelíteni nem tudták a listavezetőt, aki végül biztosan nyert. A mérkőzés első harmadában jól játszottak a nyíregyháziak, azt követően viszont elsősorban a gyenge átlövőteljesítmény döntőnek bizonyult, illetve a rossz lövések után az egriek eredményesen kontráztak.

Eger – Nyír-Flop Holding Nyíregyháza

32:22 (14:9)

Eger, 400 néző, v.: Bócz, Wiedemann.

Nyír-Flop Holding Nyíregyháza: Tamási – Nagy 2/1, Tarnavölgyi 3, Szűcs, Braun, Kaplonyi 2, Juhász.

Csere: Gadnai, Boczák (kapusok), Bursac 8/1, Varga L. 2, Debreczeni 4, Erdős 1, Kozma.

Szakmai Igazgató: Varga Zsolt.

Kiállítások: 6, illetve 4 perc.

Hétméteresek: 0, illetve 2/2.