2015.09.25. 15:18

(Nagy)szombat: nem lesz meccs

Nyíregyháza - Fucsovics Márton a szlovákiai ATP-challengertorna negyeddöntőjében teniszezett pénteken.

A japán Taro Daniel ellen 1:5-ről, a pénteki negyeddöntő első felvonásában 2:5-ről fordított Fucsovics Márton (175. a világranglistán) a szlovákiai Nagyszombaton, a 42 500 euró összdíjazású ATP-challengertornán.

A horvát Franko Skugor (184.) elleni meccsen a nyíregyházi teniszező rövidítésben hozta az első játszmát, ám a folytatás már nem alakult ilyen jól: villámgyorsan elment a második szett. A harmadik viszont jól indult, Marci brékkel nyitott, és 2:0-ra vezetett, de hamar odalett az előny, 3:3-nál és 5:3-nál pedig újra brékelt a horvát, aki így 2 óra 16 perces küzdelemben, 6:7 (4–7), 6:0, 6:3-as győzelemmel jutott be a szombati elődöntőbe.​