A második félidőt megnyerték…

Nyírbátor – Bár továbbra is csak egy győzelemnél tart (éppen a megyei rivális, Tiszavasvári ellen…) a Nyírbátor NB I B-s férfi kézilabdacsapata, a tartását nem vesztette el.

Az is igaz, a Törökszentmiklósi Székács elleni mérkőzés gyakorlatilag már az első félidőben eldőlt: a házigazda védekezése ugyanis nem állt össze a védekezés, ezt pedig kihasználta a látogató. A szünet után jelentősen feljavult a hazaiak támadójátéka, amit alátámaszt, hogy négy góllal megnyerték eme szakaszt, így sikerült kozmetikázni a különbségen.

Kézilabda: NB I B, férfi

VKK Nyírbátor–Törökszentmiklósi Székács 21–25 (8–16)

Nyírbátor, 70 néző, v.: Murvai-Buzogány, Szilvási G.

Nyírbátor: Egri Gy. – Albecz B. 1, Kiss I. 5, Leiter I. 1, Kovács Zs. 2, Pál T. 4, Csuzda M. 4. Csere: Nagy T. (kapus), Deme Gy., Láng M., Járosi A. 3, Csonka P. 1. Játékos-edző: Kovács László. Kiállítások: 6, illetve 6 perc. Hétméteresek: 1/0, illetve 2/2. Junior: 32–29.