Szabolcs-Szatmár-Bereg – Teljes fordulót rendeztek a női kézilabda NB II. észak-keleti csoportban.

Kézilabda NB II.: Észak-keleti csoport

Női, 6. forduló

Mátészalkai MTK–SZEPA KSE 38–27 (21–14)

Mátészalka, 80 néző, v.: Katona J., Konyári I.

Mátészalka: Jurecska K. – Tóth V. 3, Tengyel E. 2, Deme B. 1, Márkus P. 5, Kiss B. 14/4, Deme F. 3/2. Csere: Kiss G., Kónya L. (kapusok), Ábri T. 2, Móré K. 2, Dicső-Kiss J. 4, Deme V. 2, Mándi E., Mátravölgyi G. Játékos-edző: Vakarcs Krisztina. Kiállítások: 6, illetve 8 perc. Hétméteresek: 7/6, illetve 4/1. A papírformát igazolva magabiztosan nyert a Mátészalka. Ifi: 43–31.

Vakarcs Krisztina: – Támadásban hatékonyak voltunk, de a védekezést kissé könnyelműen vettük. Hozzáteszem, kapusunk, Kiss Gabriella ziccereket és heteseket hárított.

Vitka SE–Hajdúböszörményi TE 24–27 (11–20)

Vásárosnamény, 200 néző, v.: Major G., Szűcs D.

Vitka: Darányi R. – Kanda K., Csubina 8/5, Kránitz A. 2, Major F. 2, Csibulenko 7, Héjjas T. 4. Csere: Miklovicz B. (kapus), Beke G., Gyetvai B., Rózsa N. 1, Szilágyi R., Haraszti Dzs., Szemán Sz. Játékos-edző: Szemán Szilvia. Kiállítások: 2, illetve 8 perc. Hétméteresek: 5/5, illetve 2/2. Az első félidőben „összeszedett” tetemes hátrány megpecsételte a hazaiak sorsát. Ifi: 26–24.

Szemán Szilvia: – Szünet után hiába küzdött hatalmasat a csapat, túl nagy előnyt adtunk a vendégeknek.

DVSC U21–Kölcsey DSE-Nyíregyháza 37–30 (16–12)

Debrecen, 145 néző, v.: Barta N., Kovács S. Kölcsey: Torkos H. – Hrabina I. 9/5, Gyimesi L. 2, Papp A. 5, Silye V., Kelemen G. 1, Hruska Zs. 2. Csere: Varga F. (kapus), dr. Tilki A. 3, Márkus G. 1, Katona K. 7, Tóth B., Katona B., Varga D. Edző: Hadobás István. Kiállítások: 4, illetve 6 perc.
Hétméteresek: 6/5, illetve 5/5. Színvonalas mérkőzésen a komplett NB I.-es utánpótlásgárdával felálló Debrecen ellen kihagyott ziccerei miatt maradt alul a Kölcsey. Ifi: 27–27.

Hadobás István: – Nagy megtiszteltetés, hogy a hajdúságiak eddig soha nem látott erős kerettel vártak bennünket. Megérdemelt a hazai siker, de hozzáteszem, mi is jól játszottunk.