A megyei II. osztály Diamit-csoport tavaszi menetrendje

A megyei II. osztály Diamit-csoport tavaszi menetrendje
© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Március 4-én megkezdődnek a küzdelmek a megye kettőben Szabolcs-Szatmár-Bergben is. A megyei II. osztály Diamit-csoport tavaszi menetrendje.

16. forduló

Június 11., vasárnap, 17:

  • Kótaj–Kemecse
  • Apagy–Újfehértó
  • Ramocsaháza–Tiszadob
  • Rohod–Gávavencsellő
  • Terem–Nyírlugos
  • Levelek–Nagykálló
  • Kállósemjén–Geszteréd
  • Nyíribrony–Encsencs

17. forduló

Március 4., szombat, 14:

  • Újfehértó–Levelek
  • Tiszadob–Apagy
  • Kemecse–Terem

Vasárnap, 14:

  • Nyírlugos–Kállósemjén
  • Encsencs–Ramocsaháza
  • Gávavencsellő–Nyíribrony
  • Geszteréd–Rohod
  • Nagykálló–Kótaj

18. forduló

Március 11., szombat, 14:

  • Kemecse–Nagykálló

Vasárnap, 14:

  • Levelek–Tiszadob
  • Kótaj–Újfehértó
  • Kállósemjén–Terem
  • Nyíribrony–Geszteréd
  • Rohod–Nyírlugos
  • Ramocsaháza–Gávavencsellő
  • Apagy–Encsencs

19. forduló

Március 18., szombat, 15:

  • Újfehértó–Kemecse
  • Tiszadob–Kótaj

Vasárnap, 15:

  • Encsencs–Levelek
  • Nyírlugos–Nyíribrony
  • Gávavencsellő–Apagy
  • Terem–Nagykálló
  • Kállósemjén–Rohod
  • Geszteréd–Ramocsaháza

20. forduló

Március 25., szombat, 15:

  • Kemecse–Tiszadob

Vasárnap, 15:

  • Nagykálló–Újfehértó
  • Nyíribrony–Kállósemjén
  • Levelek–Gávavencsellő
  • Rohod–Terem
  • Apagy–Geszteréd
  • Kótaj–Encsencs
  • Ramocsaháza–Nyírlugos

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Diamit-csoportjában?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

21. forduló

Április 1., szombat, 15:

  • Tiszadob–Nagykálló

Vasárnap, 15:

  • Encsencs–Kemecse
  • Nyírlugos–Apagy
  • Geszteréd–Levelek
  • Gávavencsellő–Kótaj
  • Rohod–Nyíribrony
  • Kállósemjén–Ramocsaháza
  • Terem–Újfehértó

22. forduló.

Április 8., szombat, 16:

  • Újfehértó–Tiszadob
  • Kemecse–Gávavencsellő

Vasárnap, 16:

  • Ramocsaháza–Rohod
  • Kótaj–Geszteréd
  • Nyíribrony–Terem
  • Levelek–Nyírlugos
  • Nagykálló–Encsencs
  • Apagy–Kállósemjén

23. forduló

Április 16., vasárnap, 16:

  • Terem–Tiszadob
  • Geszteréd–Kemecse
  • Encsencs–Újfehértó
  • Nyíribrony–Ramocsaháza
  • Kállósemjén–Levelek
  • Nyírlugos–Kótaj
  • Gávavencsellő–Nagykálló
  • Rohod–Apagy

24. forduló

Április 22., szombat, 16:

  • Újfehértó–Gávavencsellő
  • Tiszadob–Encsencs
  • Kemecse–Nyírlugos

Vasárnap, 16:

  • Ramocsaháza–Terem
  • Kótaj–Kállósemjén
  • Apagy–Nyíribrony
  • Levelek–Rohod
  • Nagykálló–Geszteréd

25. forduló

Április 30., vasárnap, 16:

  • Kállósemjén–Kemecse
  • Geszteréd–Újfehértó
  • Gávavencsellő–Tiszadob
  • Nyíribrony–Levelek
  • Rohod–Kótaj
  • Ramocsaháza–Apagy
  • Nyírlugos–Nagykálló
  • Terem–Encsencs

26. forduló

Május 6., szombat, 17:

  • Újfehértó–Nyírlugos
  • Tiszadob–Geszteréd
  • Kemecse–Rohod

Vasárnap, 17:

  • Encsencs–Gávavencsellő
  • Levelek–Ramocsaháza
  • Nagykálló–Kállósemjén
  • Kótaj–Nyíribrony
  • Apagy–Terem

27. forduló

Május 14., vasárnap, 17:

  • Nyíribrony–Kemecse
  • Kállósemjén–Újfehértó
  • Nyírlugos–Tiszadob
  • Ramocsaháza–Kótaj
  • Apagy–Levelek
  • Terem–Gávavencsellő
  • Geszteréd–Encsencs
  • Rohod–Nagykálló

28. forduló

Május 20., szombat, 17:

  • Tiszadob–Kállósemjén
  • Újfehértó–Rohod
  • Kemecse–Ramocsaháza

Vasárnap, 17:

  • Kótaj–Apagy
  • Gávavencsellő–Geszteréd
  • Encsencs–Nyírlugos
  • Levelek–Terem
  • Nagykálló–Nyíribrony

29. forduló

Május 28., vasárnap, 17:

  • Rohod–Tiszadob
  • Apagy–Kemecse
  • Levelek–Kótaj
  • Kállósemjén–Encsencs
  • Nyírlugos–Gávavencsellő
  • Terem–Geszteréd
  • Ramocsaháza–Nagykálló
  • Nyíribrony–Újfehértó

30. forduló

Június 4., vasárnap, 17:

  • Újfehértó–Ramocsaháza
  • Kótaj–Terem
  • Encsencs–Rohod
  • Nagykálló–Apagy
  • Geszteréd–Nyírlugos
  • Kemecse–Levelek
  • Tiszadob–Nyíribrony
  • Gávavencsellő–Kállósemjén








hirdetés