A Nyíregyházi Egyetem diplomásai lettek – A végzős hallgatók névsora

Akt.:
A Nyíregyházi Egyetem diplomásai lettek – A végzős hallgatók névsora
© Fotó: Pusztai Sándor
Nyíregyháza – Íme, a sikeres záróvizsgát tett hallgatók névsora!

– Kívánom önöknek, hogy a munkájuk gyümölcseként kezükben tartott oklevéllel, kiművelt emberfőkként haladjanak tovább az érvényesülés felé vezető úton, valósítsák meg álmaikat, s legyenek hálásak azoknak, akik eddig és ezután is támogatni, segíteni fogják a boldogulásukat – búcsúzott a Nyíregyházi Egyetemen múlt hónapban záróvizsgát tett hallgatóktól az intézmény szombati, oklevélátadó sze­nátusi ülésén Vassné dr. Figula Erika, az intézmény rektora. A 169 jelenlévőhöz szólva a rektor hangsúlyozta: az újabb kihívásokkal, feladatokkal csak kellő önbizalom, erő és kitartás birtokában fognak tudni megbirkózni a fiatalok. – Olykor gólokat rúgunk, olykor gólokat kapunk az életben… Örüljenek a sikereknek, a kudarcot pedig fogják fel egyfajta tapasztalatként, amiből tanulhatnak.

Kezedben a sorsod

– Mindig vonják le a tanulságokat, s ha irányt tévesztettek, kövessék a jól ismert GPS-parancsot: „Újratervezés!”. A saját sorsuk irányítása az önök felelőssége, ne másoktól várják annak jobbra fordulását! – hangsúlyozta Vassné dr. Figula Erika.

KM-PI

FELSŐOKTATÁSI SZAKKÉPZÉS

Gazdálkodási és menedzsment

Csernák Nóra, Csurka László, Furár Roland, Grégász Beatrix, Hankószki Vivien, Klepács Fruzsina Tünde, Molnár Krisztián, Mráz Dániel, Pál Viktor, Rácz István, Tóth Klaudia, Vass Elizabet

Mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnök

Vozárik Tamás

Mezőgazdasági mérnök

Naményi Károlyné, Ónodi Ferenc, Tisza Benedek, Tóth Miklós

Programtervező informatikus

Jakab Attila, Kóder Olivér, Kovács Mihály, Lisovszki Ádám, Tóth Dávid

Szociális és ifjúsági munka

Kokas Krisztina, Nagy Georgina

Turizmus-vendéglátás

Hegedűs Dávid Koppány, Kiss Orsolya

ALAPKÉPZÉS (BA, BSC)

Anglisztika

Feczku Dóra, Kerekes Márk Tamás

Biológia

Dajka Adrienn, Sándor Emőke Csenge, Vargáné Vincze Anikó

Csecsemő- és kisgyermeknevelő

Maksa Nóra

Fizika

Petrohán Zsanett

Földrajz

Csengő Gergő, Dobsi István, Domokos Bettina, Éles Ildikó, Gáti-Stir Mariann, Gulyás Zita Edit, István Jennifer, Juhász Mihály, Kotán Tibor Ferenc, Rácz Bence Roland

Gazdálkodási és menedzsment

Bábinczu Flórián, Baksa Nikolett

Balázs Tamás, Bálintné Dorogi Dorina, Barkóczi Dániel Márk, Barta Noémi, ­Beleon Judit, Bócsi Nikolett, Bodnárné Varga Beáta Lilla, Cseszlai Róbert Gergő, Dankai Péter, Feke Alexandra, Gáspár Balázs, Gyimesi Dina, Gyöngyösi Gyula, Heé Krisztián, Kereszti Krisztina Diána, Király Bence, Kovács Balázs, Ködöböcz Csilla, Mezei Gergő, Nagy Vivien, Papp-Olcsvári Lilla, Pázmán Jenifer, Péter Kitti, Princz Norbert, Puskás Roland, Rácz Tamás, Sipos Ádám, Szabó Ildikó, Szuhár Szimonetta, Szűcs Imre, Tócsik Tímea, Varga Viktória, Zöldi András Gábor

Gépészmérnöki

Bagi Sándor, Bán Zoltán, Csernák András, Deményfalvi Péter, Dulcz Csaba, File Lóránt, Jakab Zsolt, Kaponyás Krisztián, Kutasi Gergely, Kvaka Balázs, Molnár Dániel, Oláh Máté, Orgován Gergő, Palicz Roland, Serdült Richárd, Sike László, Simon Zsolt, Szilágyi Sándor, Tar Péter, Vincze Elemér

Informatikus könyvtáros

Gombos Csaba

Képi ábrázolás

Derekas Fanni, Gresz Dorottya Kinga, Kovács Dávid, Nagy Anna Mária, Szonda Viktória Judit, Vitéz Fruzsina, Zubács Dániel

Kommunikáció és médiatudomány

Szomjasi Gréta

Környezettan

Gombos István

Közlekedésmérnöki

Boros Gábor, Brátán Tamás, Dálnoky Dávid Ernő, Hansághy Máté, Kocsis Zoltán István, Kovács Tibor, Kulcsár László, Molnár Richárd, Murvai Dávid, Őri János, Szatmári István, Szanyi József

Közlekedésmérnöki, légiközlekedési hajózó szakirány

Czirner József, Dálnoky Dávid Ernő, Papp Roland, Szász Máté, Valastyán Máté László

Matematika

Kövér Attila

Mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnöki

Bereczki Dávid, Császár Dávid, Sárközi Zsolt, Végső János

Mezőgazdasági mérnöki

Czinke Eszter, Husztiné Török Márta, Képes Judit, Laskai Kitti, Magyar Ildikó, Oláh Alexandra, Paulinszky Mátyás, Sebők Nikolett, Soltészné Uzonyi Tímea, Varga Enikő, Zsoldos Barbara

Nemzetközi tanulmányok

Nemes Gábor Tibor

Programtervező informatikus

Áncsán Gergő Mihály, Drótos István Dávid, Ipolyi Zsolt, Krajcsovics Norbert, Szabó Árpád Zoltán

Sportszervező

Balogh Dalma Anett, Csáki Péter, Gergely Balázs, Major Boglárka, Szondi Kristóf

Szociálpedagógia

Berecz Fruzsina, Bernáth Dániel, Illés Barbara, Juhász Liliána Alíz, Márton Dóra, Molnár Debóra, Nagy Bernadett

Tanító

Hudák Karolina

Testnevelő-edző

Csehi Donát, Hajdú Péter, Király Adalbert, Kiss Tamás, Koroknai Dávid, Lőrincz Tibor, Molnár Róbert, Muliter Zoltán, Vén Ferenc

Történelem

Nagy Gábor

Turizmus-vendéglátás

Fodor Ágnes, Ilosvay Edina, Krasznai Flórián

Osztatlan tanárképzési szak

Biró László

MESTERKÉPZÉS (MA, MSC)

Ének-zene tanár – inkluzív nevelés tanára

Füzérová Henrieta

Ének-zene tanár – történelemtanár

Gál Enikő

Fizikatanár

Jordán Péter, Katona László, Kiss Attila, Kopasz Terézia, Kurtán Kolos, Somogyi Tamás

Földrajztanár – család- és gyermekvédő tanár

Czinku Mónika, Surányi Emese

Földrajztanár – inkluzív nevelés tanára

Fejér Márkó, Vékony András, Veressné Orgován Krisztina

Földrajztanár – testnevelő tanár

Balogh Attila

Informatikatanár – család- és gyermekvédő tanár

Hadnagy Szilárd Dávid, Harasztosi Róbert, Kópé Richárd, Molnár Imre, Riczu Gábor

Informatikatanár – inkluzív nevelés tanára

Nagy Roland, Papp Mihály

Péter Ferenc, Vályi Tibor

Kémiatanár

Kissné Sikerle Judit

Környezettan-tanár

Györe Erika

Környezettan-tanár – inkluzív nevelés tanára

Füz – Megyesi Zita

Környezettan-tanár – kémiatanár

Kertész Barbara

Magyartanár

Farkas Evelin, Heppné Hajdók Éva, Magyar Anett, Szabóné Kézér Kinga

Magyartanár – család- és gyermekvédő tanár

Nagy Bernadett, Varga Zsuzsanna

Magyartanár – inkluzív nevelés tanára

Kemecsey Tünde, Pásztorné Vári Nikolett

Magyartanár – pedagógiatanár

Orosz Boglárka

Matematikatanár

Bogárné Péter Borbála Csilla, Takács István

Matematikatanár – család- és gyermekvédő tanár

Cioltea Laura Éva

Matematikatanár – fizikatanár

Bak Dániel, Kazamér Kinga, Kollát Beatrix Eszter

Matematikatanár – földrajztanár

Rostás Anita

Matematikatanár – informatikatanár

Ferencz Tamás, Mesterné Sebők Sarolta, Pacsuta Tibor

Matematikatanár – inkluzív nevelés tanára:

Lakatos József

Matematikatanár – pedagógiatanár

Tóth Anikó

Pedagógiatanár

Fülöp Polixéna Éva, Tóth Edit Ilona

Pedagógiatanár – család- és gyermekvédő tanár

Fejér Cintia, Garamvölgyi-Kiss Bernadett, Katona Katalin Andrea, Sinyi Daniella, Szászi Dóra, Varga Zoltán

Pedagógiatanár – inkluzív nevelés tanára

Kapus Istvánné

Pedagógiatanár – testnevelő tanár

Kántor-Sikora Lili

Pedagógiatanár – történelemtanár

Sipos László

Testnevelő tanár

Bakti Bernadett, Inokai-Tóth László, Nagy Rita

Testnevelő tanár – család- és gyermekvédő tanár

Kiss Gabriella Brigitta, Kiss Tibor, Méhes Áron, Orosz Tamás, Szabó Sándor, Ungi Tamás

Testnevelő tanár – földrajztanár

Molnár-Csernák Anita

Testnevelő tanár – inkluzív nevelés tanára

Balogh Lőrinc, Barta Imre, Borbás Linda, Hódi Nóra, Kovács Anita, Németh Béla, Popovics Marcell

Testnevelő tanár – környezettan-tanár

Kerezsi Kitti

Testnevelő tanár – történelemtanár

Iski Eszter Rebeka

Történelemtanár – család- és gyermekvédő tanár

Surányi Márk András

Történelemtanár – földrajztanár

Gáva László

Történelemtanár – inkluzív nevelés tanára

Balogh Judit

Történelemtanár – magyartanár

Gergely Kristóf

Történelemtanár – pedagógiatanár

Soltész Júlia

Vizuális- és környezetkultúra-tanár – inkluzív nevelés tanára

Ifj. Borsodi István

Vizuális- és környezetkultúra tanár – magyartanár

Miklós Gábor, Sándor Lilla

SZAKIRÁNYÚ TOVÁBBKÉPZÉS

Egészségfejlesztő mentálhigiéné

Biróné Jeremiás Bernadett, Gugg Csilla, Kiss Gyöngyvér, Kovácsné
Szabó Annamária, Leskovicsné Pocsai Ágnes, Maximovits György, Tóhátiné Incze Erika

Mérnök-közgazdász

Almási Csilla, Cséke László, Kovács Enikő

Lőrinczné Dankó Dalma Brigitta, Pocsai György, Szalacsi Árpád, Szalóki Csaba, Szűcsné Somodi Éva, Varga Zoltán, Vassné Dobos Katalin

Társadalomtudományi és gazdasági szakfordító és tolmács

Berencsiné Mihalkó Gréta, Dankó Edina, Horváth Zsuzsa, Istók Patrick, Lázár Anikó


Kitüntetettek

Margócsy József-díj:

Orosz Boglárka magyartanár–pedagógiatanár mesterszakos végzős

Mező András-díj:

Sándor Lilla magyartanár–vizuális- és környezetkultúra mesterszakos végzős

Hallgatói Tehetség Díj:

Péter Kitti végzős gazdálkodási és menedzsment szakos végzős

Egyetemi emlékérem:

Kaszás Róbert testnevelés–edző szakos hallgató








hirdetés