A Pátrohának már nyolc…

A labdarúgó megyei másodosztály Selyember-csoport 4. fordulójában kiütéses győzelemmel élre ugrott a Pátroha. Két találkozó a pálya használhatatlansága miatt elmaradt.

Pusztadobos–Kék 4–4 (1–2)

Pusztadobos, 50 néző, v.: Csáki L. Pusztadobos: Baráti T. – Gdovin, Jónás J. (Jónás A.), Szilasi P., Szűcs B., Balogh A., Gyurkó (Jóni A.), Kurilko (Marics T.), Sós S., Papp Z. (Balogh N.), Ponczók T. Játékos-edző: Sós Sándor. Kék: Himmer – Szatke, Sipos T., Máté Cs. (Tóth G.), Nagy S., Együd, Poór B. (Paulik I.), Márton I., Lakatos T., Szurcsik Z., Paulik Z. (Makkai). Edző: Buzás Lajos. Gól: Papp Z. 2, Ponczók T., Szűcs B., illetve Szurcsik Z. 3, Paulik Z. Ifi: 1–2.
Sós Sándor: – Remek mérkőzésen kétszer a padlóról álltunk fel, ráadásul a bíró – jó játékvezetés mellett – az utolsó percben súlyos hibát elkövetve megakadályozott minket a győzelemben.
Buzás Lajos: – Megnyert mérkőzést sikerült kiengedni a kezünkből.

Petneháza–Vaja 2–2 (0–1)

Petneháza, 50 néző, v.: Szűcs T. Petneháza: Takács L. – Marinka L., Papp M., Buzás J., Ragó G., Éles II T., Éles I T., Elek Cs. (Kovács A.), Tóth J., Szabó Cs. (Miskolczi), Varga M. Edző: Tóth János. Vaja: Makkai Cs. – Sashegyi G., Horváth B., Simák J., Kiss A., Kiss T., Hudák P. (Nagy H.), Sós K., Kun Cs., Mulutó P., Papp T. Edző: Kun Miklós. Gól: Kovács A., Tóth J., illetve Mulutó P., Sós K. Ifi:1–6.
Tóth János: – Nagyon mély talajú pályán, küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen.
Kun Miklós: – Mély talajú, víztócsás pályán, küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen született.

Pátroha–Anarcs 8–1 (3–1)

Pátroha, 100 néző, v.: Pokaraczki. Pátroha: Pekk J. – Hamza A., Kovács Á., Molnár Cs. (Borku N.), Korbács B. (Borku T.), Balogh I., Csuka Gy., Varga R., Horváth F. (Csikós A.), Bíró A., Gazdag A. (Varga A.). Játékos-edző: Gazdag Attila. Anarcs: Veres S. – Márta Z., Takács J., Lakatos F., Bunkóczi Zs., Koncz G., Lippai G. (Serény), Molnár T., Drabik K., Bodnár Z. (Belinszki), Bodnár S. Edző: Feigel Attila. Gól: Gazdag A. 4, Varga A., Varga R., Bíró J., Hamza A., illetve Bodnár Z. Kiállítva: Bodnár S. (30. perc). Ifi: 3–0.
Gazdag Attila: – Az első öt percben kicsit megzavarodtunk, de utána helyzeteink felét berúgtuk. Gratulálok a csapatnak.
Feigel Attila: – Megérdemelt hazai győzelem.

Fényeslitke–Demecser 2–3 (1–1)

Fényeslitke, 150 néző, v.: Maleskovits. Fényeslitke: Lábiscsák – Kertész Zs. (Gyüre Z.), Herczku V., Feczus R., Lesku P., Balogh R., Rusznák S., Sárkány G., Iván S. (Sárecki F.), Nagy B. (Toma), Miskolczi G. (Pokol). Edző: Nagy Zoltán. Demecser: Gombkötő T. – Kelemen G. (Lakatos P.), Lénárt A., Ígyártó, Varga E., Nagy M., Kertész L., Vedres B, Gombkötő J., Kocsis Z., Hajnal A. Edző: Brankovics Béla. Gól: Pokol, Nagy B., illetve Kocsis Z. 2, Kertész L. Kiállítva: Rusznák S. (83. perc). Ifi: 1–4.
Nagy Zoltán: – Ezt a mérkőzést nem Demecser nyerte meg, hanem újabb fegyelmezetlenségünknek köszönhetően mi vesztettük el. Játékunktól egyedül csak a játékvezetés volt gyengébb. Úgy gondolom valamit rosszul csinálok, mivel ez a játékosállomány ennél többre hivatott. Ezennel felajánlom lemondásomat.
Brankovics Béla: – Gyenge színvonalú játékvezetés. Az első félidő kiegyenlített játéka után a másodikban akár gólkülönbséget is javíthattunk volna. Megérdemelten győztünk.

Nyírtass–Újdombrád 0–0

Nyírtass, 80 néző, v.: Éva. Nyírtass: Miczák Z. – Fogas Zs., Tóth L. (Mester T.), Kotány D. (Somogyi G.), Jakab Gy., Papcsák N., Varga S., Major B. (Peti J.), Mester Sz., Jenei I., Takács Z. (Póti T.). Edző: Lévai Csaba. Újdombrád: Sinka Gy. – Tóth I. (Terjék F.), Gulyás J., Kernács J., Vámosi T., Csombók Cs., Geri K. (Serflek), Balla K., Samu L., Dócs K. (Gáspár F.), Sinka J. Edző: Fabók István. Ifi: 2–2.
Lévai Csaba: – Két ellentétes félidő alapján úgy érzem igazságos döntetlen született.
Fabók István: – A mai meccs egyetlen pozitívuma, hogy nem kaptunk gólt. Akár egy hétig is játszhattunk volna, akkor sem sikerült volna betalálnunk.

Rohod–Tiszamenti SE 2–0 (1–0)

Rohod, 150 néző, v.: Lövei. Rohod: Papp J. – Simák Zs., Lelt J., Papp Zs., Pataki G., Vida M. (Bence M.), Kósa S., Kovács I. (Dobronyi), Tóth A., Szilágyi Z., Tóth F. (Nagy I.). Játékos-edző: Lelt József. Tiszamenti SE: Papp S. – Bogáti G., Kovács G., Bakos B. (Szőke I.), Szabó K., Hornyák M. (Széplaki S.), Tóth Zs. (Baráth L.), Balogh T. (Illés N.), Szűcs G. (Simon J.), Bíró A., Deskó D. Edző: Szabó Gusztáv. Gól: Kósa S., Bence M. Ifi: 7–3.
Lelt József: – Igaz, hogy nem játszottunk jól, de ennek ellenére is magabiztos győzelmet arattunk.
Szabó Gusztáv: – Siralmas játékunk ezt az eredményt hozta, ugyanakkor ma tőlünk is voltak gyengébbek. Közülük a kettes számú aszisztenst emelném ki.
Dombrád–Záhony és a Pap–Szabolcsveresmart mérkőzés a pálya alkalmatlansága miatt elmaradt.