A Swiss Krono Kft. dinamikus csapatába, belső folyamat ellenőr pozicióba, munkatársat keresünk

Akt.:
A Swiss Krono Kft. belső folyamat ellenőr munkatársat keres.

FELADATOK

  • belső ellenőrzési terv szerinti feladatok ellátása
  • a belső ellenőrzésekből származó intézkedési tervek előkészítése, felügyelete és nyomonkövetése
  • területenként folyamat optimalizálási javaslatok előkészítése
  • belső folyamat teljesítménymutatóinak a meghatározása és beállítása
  • költségmegtakarítási pontok azonosítása
  • fejlesztések, javasolt változtatások megvalósíthatósági, költség és gazdaságossági elemzése,
  • észrevételekről, megállapításokról jelentések készítése
  • információ nyújtása eljárásokra/lefolytatott vizsgálatokra vonatkozóan a vezetőség felé
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • műszaki és gazdasági területen ad-hoc jellegű, illetve rendkívüli vizsgálatok lefolytatása

KÉSZSÉGEK, AMELYEK SZÜKSÉGESEK

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, gazdasági, kockázatelemzés)
  • Termelő vállalatnál szerzett minimum 5 éves munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány (vezetési tapasztalat)
  • Erős és stabil számítástechnikai ismeretek: Word, Excel
  • Határozott fellépés, megrendíthetetlen és pártatlan személyiség
  • Magas szintű precizitás
  • Gyors felfogóképesség
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Összetett gondolkodásmód
  • Strukturált, analitikus és folyamatorientált munkavégzés

Amennyiben szeretnél közénk tartozni és alkalmasnak érzed magad a feladat ellátására, kérünk küldd el fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelöléssel!

Jelentkezési határidő: 2018.12.20.

(hirdetés)

Címkék:

hirdetés