2013.03.05. 10:36

Országos bajnoki címmel gazdagodtak az ibrányiak

Három versenyző öt versenyszámban képviselte az ibrányi színeket az úszók országos diákolimpiai döntőjében, amelyet a budapesti Komjádi Uszodában rendeztek meg. Az úszó diákolimpiai fináléban Berecz István két érmet is szerzett.

Három versenyző öt versenyszámban képviselte az ibrányi színeket az úszók országos diákolimpiai döntőjében, amelyet a budapesti Komjádi Uszodában rendeztek meg. Az úszó diákolimpiai fináléban Berecz István két érmet is szerzett.A B kategóriás viadalokon Berecz István volt a legeredményesebb, ő két érmet, köztük egy bajnoki címet is szerzett: 100 méteres gyorsúszásban új egyéni csúccsal hódította el az országos bajnoki címet, és emellett 100 méter háton bronzérmes lett.

Az ibrányi indulók közül Berecz István és Bíró Ágota felkészítője Vigh László, míg Ónodi Zsófia edzője Seres Zsigmond.