“A szurkolók lelkes biztatásának is köszönhetjük a pontmentést”

© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 3. fordulójának mérkőzéseit játszották vasárnap.

Tisztaberek–Beregdaróc 4–2 (3–2)

Tisztaberek, 50 néző, v.: Kósa Gy.

Tisztaberek: Makay Z. – Juhász A., Rudnák N., Szabó L. (Bencze Á.), Molnár R., Lukács N., Nagy J., Tóth J. (Nyisztor T.), Kocsásny G. (Molnár R.), Szabó A. (Makszim G.), Fábián G. (Lázár R.). Edző: Oroszi István.

Beregdaróc: Heckó V. – Lukovics J., Varga G., Kosztel D., Danó Zs. (Bíró G., Simon K.), Szlifka I., Kovtun, Kokas A., Lucsia, D. Pethe K., Lakatos A. Edző: Baracsi Endre.

Gól: Nagy J. 2 (egyet 11-esből), Szabó A., Molnár R., illetve Lucsia, Kovtun. Ifi: 3–3.

Oroszi István: – Az első húsz percet átaludtuk, aztán jó játékkal, megérdemelten fordítottuk meg az eredményt az időnként túl agresszíven játszó ellenfelünkkel szemben.
Baracsi Endre: – Egy új taktikával próbálkoztunk, amelynek az volt a lényege, hogy igyekeztünk mi rúgni az első gólt, ez sikerült is. Kár, hogy a jelek szerint annyira hozzászoktunk a hátrányból történt fordításhoz, hogy ezzel a helyzettel nem tudtunk mit kezdeni…

Tarpa–Nyírcsaholy 5–4 (1–2)

Tarpa, 100 néző, v.: Tassy.

Tarpa: Béres R. – Antal R., Egresi G. (Ködöböcz N.), Orosz E. (Kacsó R.), Péter Gy. (Dávid G.), Tar E., Djacsenko V. (Kemény G.), Kemény Cs., Vince K., Barta F. (Csatlós M.), Rozman A. Játékos-edző: Rozman Sándor.

Nyírcsaholy: Putirka G. – Ilku Á. (Mihálku A.), Ilku T., Kovács Á., Bálint Cs., Bégány G., Botos S., Mező A., Jónás P., Balogh J., Szabó V. Edző: Kiss Ervin.

Gól: Barta F. 4, Vincze K., illetve Mező A., 3, Botos S.

Rozman Sándor: – Nagyon hamar kettő nullás vezetést szerzett a vendég gárda, így nyomás alatt kellett futballoznunk, de egy jól felkészített csapatnak ez nem jelenthet gondot. Félidőben már csak egy gól volt a hátrányunk, a második félidőben pedig szinte egykapuztunk és egy nagyon jó ellenfelet sikerült legyőznünk. Gratulálok a fiúknak, hogy kétgólos hátrányból is fel tudtak állni.
Kiss Ervin: – A csoport legjobb csapata ellen becsülettel helyt álltunk, sőt, vezettünk kettő nullára is huszonöt perc után, de el kell ismerni, hogy legalább ezzel az egy góllal jobb volt ma a tarpai csapat. Sok sikert kívánunk nekik a továbbiakban is.

Milota–Nyírmeggyes 2–2 (0–0)

Milota, 100 néző, v.: Tóth I.

Milota: Kánya G. – Pap R., Siket L., Fejes P., Bunna I., Bunna A. (Tóth K.), Mikulka D., Fóris I., Lukács M., Antal J. (Delényi A.), Németh A. (Varga T.). Edző: Elek László.

Nyírmeggyes: Gergely I. – Hornyák Zs., Székely Zs., Éles B. (Antal D.), Tóth G., Nagy Zs. (Horváth J.), Széles M., Kovács L., Török G. (Pethő Á.), Tóth T., Kiss A. Edző: Papp János.

Gól: Varga T., Tóth K., illetve Kiss A., Török G. Ifi: 0–5.

Elek László: – Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl, mert ismét gyengén játszottunk és a góllövéssel hadilábon állunk. A jó cseréknek és a szurkolók lelkes biztatásának köszönhetjük a pontmentést. Elnézést kérünk mindenkitől a gyenge szezonkezdésért, reméljük a folytatásban jobb lesz.
Papp János: – Null kettőről megnyert meccset engedtünk ki a kezünkből. Az ellenfél a második félidőben belelkesedett és megérdemelten egyenlített. Gratulálok az ifinek a harmadik győzelméhez!

Csenger–Tyukod 2–1 (1–0)

Csenger, 100 néző, v.: Paráda.

Csenger: Bodnár B. (Iricsek D.) – Mona Á., Burjász J., Orosz F., Korponai K., Horváth Z. (Ilbán M.), Geletey Z. (Katona P.), Garda P., Pintye N., Juhász N., Imre M. Edző: Juhász Ferenc.

Tyukod: Somlyai A. – Feka N., Varga M., Berki N., Feka J. (Kertész J.), Bégány M., Lakatos Gy. (Sipos M.), Lakatos I., Tóth F., Csaholyi Cs. (Gyenge B.), Lakatos S. Edző: Nagy József.

Gól: Juhász N., Mona Á., illetve Lakatos I. Ifi: 10–0.

Juhász Ferenc: – Még szerencse, hogy a győzelemért három pontot adnak.
Czibere József egyesületi elnök: – Két játékvezetői hibából két gólt kaptunk. A tiszta leshelyzetet a partjelző nem inti be, az alapvonalnál kimegy a csengeri játékosról a labda, a játékvezető pedig szögletet ítél a Csenger javára. Ezek után, mint polgármester elgondolkodom, hogy érdemes-e egy település pénzét ilyen játékvezetőknek kifizetni.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoportjában?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

Nábrád–Szatmárcseke 2–5 (0–3)

Nábrád, 100 néző, v.: Kocsis Zs.

Nábrád: Pásztor A. – Móré Sz. (Balogh T.), Szabó T., Mercz J., Balogh Gy., Tejfel D., Balla N. (Nagy I.), Sárai G., Mercz L., Ráski B. (Takács D.), Pásztor Z. Edző. Végh András.

Szatmárcseke: Kovács G. – Bakó K., Bakó G., Orsolyák Á., Mándi Z., Mándi Zs. (Horváth R.), Vajda A., Viscsak E., Varga Z. (Bozsányi F.), Bozsányi L., Magula M. Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Pásztor Z., Bozsányi L. (öngól), illetve Viscsák E. 3, Mándi Zs., Magula M. Ifi: 0–6.

Végh András: – Nincs mit mondanom.
Hadadi Ferenc: – Magas színvonalú játékvezetés mellett megérdemelt győzelmet arattunk, amely akár nagyobb különbségű is lehetett volna. Gratulálok Kovács Gergőnek a felnőtt csapatban történt bemutatkozásához, valamint az ificsapatanak az újabb győzelemhez és remélem, hogy ezen az úton megyünk tovább.

Csengersima–Mérk-Vállaj 1–4 (1–1)

Csengersima, 150 néző, v.: Tömöri Gy.

Csengersima: Székely Sz. – Kocsis I., Gaál Cs., Balogh B., Gyarmati N., Korpás A. (Csontos A.), Juhász P. (Varga Gy.), Halász N., Volkán R., Szűcs A., Ecsedi G. (Licz B.). Játékos-edző: Volkán Roland.

Mérk-Vállaj: Boros V. – Rosu, Rostás L., Bálint M., Bozsányi S. (Rostás K.), Szimuly G. (Demeter S.), Szabó I., Toth K. (Szabó M.), Petrohai Gy., Lakatos J. (Fülöp Zs.), Osváth Z. Edző: Szimuly Gábor.

Gól: Halász N., illetve Lakatos J., Toth K., Bálint M., Osvath Z. Ifi: 1–1.

Volkán Roland: – A két csapat közt nem volt akkora különbség, mint ahogy az eredmény mutatja. Amíg mi elhibáztuk helyzeteinket, az ellenfél berúgta.
Szimuly Gábor: – Nagyon nehéz mérkőzésen vagyunk túl. Ez a lelkes simai együttes nagyon sok csapat dolgát fogja még megnehezíteni. Döntő volt a mai mérkőzésen, hogy a második félidőben mi tudtunk újítani.

Kölcse–Nagydobos 6–2 (3–1)

Kölcse, 60 néző, v.: Ésik I.

Kölcse: Mátyás T. (Nyilas M.) – Zavanyi B., Sira T. (Rézműves E.), Botos Á., Sztáraszta F., Botos V., Imszticsei, Budz M., Repljyk, Szkunzjak, Kövesligeti L. (Szakács T.). Edző: Simon Csaba.

Nagydobos: Somogyi I. – Mudri B., Molnár Cs., Almássy J., Dobrai G., Somfalvi P., Bajnai M. (Makszim G.), Budaházi T. (Milák J.), Szatlószki T., Magyari D. (Szabó P.), Tolnai T. Edző: Bulyáki Zoltán.

Gól: Replyk 2 (egyet 11-esből), Szkunzjak, Kövesligeti L., Szakács T., Botos Á., illete Dobrai G., Tolnai T. Ifi: 6–1.

Simon Csaba: – Sok helyzetet elpuskázva is megérdemelten nyertünk
Bulyáki Zoltán: – Nagyon az út elején járunk, lesz ez még jobb is. Gratulálok az ellenfélnek.

Tiszakóród–Vámosoroszi 0–1 (0–1)

Tiszakóród, 100 néző, v.: Lucsik T.

Tiszakóród: Juhász S. – Majoros Sz. (Csákányos T.), Horváth G., Császár P., Ország Zs., Nagy Á., Algács E. (Somogyi L.), Farkas Z., Császár T. (Légrádi G.), Algács M., Algács B. Edző: Gyulai Zsolt.

Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Márton J., Somogyi T., Kerekes Sz., Róka R. (Kiss D.), Baráth G., Bartha K., Somogyi R. (Ács A.), Riskó T., Szilágyi L. (Molnár P.), Szabó A. (Franku A.). Edző: Orosz András.

Gól: Szilágyi L. Ifi: 1–13.

Gyulai Zsolt: – Felvettük a versenyt a dobogóesélyessel, a második félidő alapján legalább a döntetlent megérdemeltük volna.
Orosz András: – Egy jó szöglet, egy pontos bólintás, ennyi történt a meccsen. A mérkőzés nagy részében egyenlő erők küzdöttek, a végén rezgett a léc, de sikerült megőrizni egygólos előnyünket – kiváló játékvezetés mellett.

1. Vámosoroszi 3 3 – – 11–5 9
2. Tisztaberek 3 3 – – 10–4 9
3. Tarpa 3 2 1 – 19–8 7
4. Csenger 3 2 1 – 12–6 7
5. Szatmárcseke 3 2 1 – 9–4 7
6. Nyírcsaholy 3 1 1 1 12–8 4
7. Beregdaróc 3 1 1 1 9–10 4
8. Kölcse 2 1 – 1 8–5 3