“A tegnapi buliban a fiúk megalapozták a mai meccs végeredményét…”

Szabolcs-Szatmár-Bereg – Labdarúgás: Megyei II. osztály, 22. forduló (kezdés: 16., ifi: 14.).

Kocsord-Tisztaberek 4-1 (3-1)

Kocsord, 100 néző, v.: Tordai.

Kocsord: Mándi(Lakatos)- Horváth Á., (Balogh ), Szabó D., Bozsányi, (Samu), Lakatos, Katona, (Horváth J.), Horváth B., Szabó Z., Fehér, Jónás. Edző: Jónás Zsigmond.

Tisztaberek: Makay- Molnár, Lukács, (Molnár), Nagy, Berki, (Sólyom), Szilágyi, Bencze, (Kálló), Tóth, Kocsán, Jóni, Garda. Edző: Oroszi István.

Gól: Katona, Jónás 3, illetve Nagy. Kiállítva: Horváth B. (72.percben). Ifi: 2-1.

Jónás Zsigmond: – Magabiztos győzelmet arattunk egy masszív jó csapat ellen. Gratulálok a csapatnak, köszönöm a hozzáállást. Külön kiemelném Jónás Pétert.

Oroszi István: – A tegnapi buliban a fiúk megalapozták a mai meccs végeredményét. Remélem ebből mindenki tanult.

Hodász-Jánkmajtis 0-12 (0-7)

Hodász, 120 néző, v.: Frindik.

Hodász: Kiss- Pályi, Botos, Bordás, Papp, Pályi Zs., Mondom, Pályi A., Horváth, Varga. Edző: Pálfi József.

Jánkmajtis: Tóth(Haklik)- Kinál, Daru, Mikulka, (Imre), Balogh, Bartha, (Homoki), Costea P., Török, (Tar), Balogh, Szabó, Costea G. Edző: Della Sándor.

Gól: Balogh S., Török 3-3, P. Costea 2, Balogh ZS., Szabó, Tar, Homoki. Ifi: 2-3.

Pálfi József: – Nem tudom, hogy mit mondjak ezután a mérkőzés után. Így inkább nem értékelnék.

Della Sándor: – Értékelni nem lehet ezt a mai meccset. A hazai csapat nem tudott teljes létszámmal kiállni, de így is végigjátszották a meccset. Remélem, hogy végig viszik ezt a szezont.

Nyírerdő csoport

Demecser-Nyírmada 1-4 (1-1)

Demecser, 100 néző, v.: Papp.

Demecser: Fintor- Kiss, Zsoldos, (Kocsis), Erőss, Csire, Kantár, Dankó, Sajtos, Horváth, (Gombkötő), Jónás, Kriser. Edző: Berecz Csaba.

Nyírmada: Pál- Baráth, (Pál), Szikszai, Barkasz, Ponczók, (Horváth), Balogh, Tóth, Farkas, (Selyem), Szőke, (Jónás), Jóni, (Kézi), Kiss. Edző: Jónás János.

Gól: Erőss, illetve Szőke, Szikszai, Jóni, Selyem. Ifi: 4-2.

Berecz Csaba: – Az első félidőben le kellett volna zárni a meccset, ehelyett ziccerek sokaságát hagytuk ki. A második félidőben gyenge teljesítményt nyújtottunk, mentünk előre fejetlenül. Amiért megbüntetett az ellenfél.

Jónás János: – Köszönöm szépen a mai játékhoz a hozzáállást. Ha egy csapatot alkotunk ez az eredménye.

Nyírkarász-Ramocsaháza 5-1 (2-1)

Nyírkarász, 150 néző, v.: Sipos.

Nyírkarász: Kiss(Molnár) – Juhász, (Ujj), Király, Liptai D., (Liptai A.), Jávor, Bombera, Papp, (Horváth), Lovas, Rákóczi, Tóth, Csuka. Edző: Tóth Tibor.

Ramocsaháza: Dankó- Nyiri, Nistor, R., (Ladányi), Zsíros P., (Makula), Zsíros L., Stummer, Bacskai, Sipos, Hajdu, Lakatos, Nistor E. Edző: Bacskai Attila.

Gól: Bombera2, Lovas, Csuka, Papp, illetve Zsíros P. Ifi: 6-0.

Tóth Tibor: – Az idei év leggyengébb teljesítményével, csak a három pontnak örülhetünk.

Bacskai Attila: – Érdekes lesz vereség után ilyet mondanom, de köszönöm szépen minden játékosom hozzáállását. Külön kiemelném a kapusunk teljesítményét és a két ifjúsági játékos hozzáállását.

Fényeslitke-Dombrád 0-3 (0-1)

Fényeslitke, 100 néző, v.: Paráda.

Fényeslitke: Márta- Nagy, Takács, (Dankó), Rusznák, Gyüre, Kovács, Iván, (Arnóczki), Miskolczi, Nagy, Toma, Balogh. Edző: Nagy Zoltán.

Dombrád: Szabolcsi- Birke, Molnár, Köblös, Pap, Verner, (Kósa), Molnár, (Cszap), Borbély, Fabu, Balla, Horváth, Hornyák. Edző: Tóth János.

Gól: Birke 3. Ifi: 2-2.

Nagy Zoltán: – Hatvanöt percig tudtuk tartani a lépést a vendégekkel. Aztán kijött a tabellán elfoglalt helyezési különbség.

Tóth János: – Nem játszottunk igazán jól, de végre láttam a csapatot igazán egymásért küzdeni. Ezért jár a gratuláció nekik. Így sikerül elhozni Birke Csaba vezényletével a három pontot. Ebből is látszik, hogy nálunk Csabi a király.

Vaja-Kék 2-0 (0-0)

Vaja, 100 néző, v.: Takács.

Vaja: Vakarcs- Borsi, Vojtovics, Palcsák, (Kiss), Konrád, Soltész, Zakor J., Mocsár, (Jene), Mulutó, Zakor G., (Sándor), Soltész. Edző: Gazdag Attila.

Kék: Himmer- Szurcsik, Csombók1 Cs., Bodó, (Doue), Lakatos, (Tóbiás), Rácz, (Csorba), Csomók2 Cs., Horváth, (Váradi), Dócs, Szabó, Poór. (Kerekréti). Edző: Fabók István.

Gól: Soltész, Sándor. Ifi: 4-0.

Gazdag Attila: – A mai mérkőzéshez elég volt, hogy csak egy félidőt játszunk jól. A folytatáshoz azonban ez nem elég mind a kettőben jól kell.

Fabók István: – Köszönet a Kisvárda labdarúgó csapatának, hogy meghívott minket a Diósgyőr elleni meccsükre. A mi mérkőzésünkkel kapcsolatban nem tudok mondani semmit.

Záhony-Tiszaszentmárton-Szabolcsveresmart 10-0 (6-0)

Záhony, 100 néző, v.: Szabó.

Záhony-Tiszaszentmárton: Mészáros(Halász P)- Györke, Zán, Iván, Lupcsa, Sárkány, (Halász T.), Setét, Gombkötő, (Orgován), Angyal, Pálosi, (Vantyuch), Balogh. Edző: Sárkány Gábor.

Szabolcsveresmart: Hosszú- Dócs, Sajtos, Szemán, Szoboszlai, Nagy, Szabó, (György), Rostás, (Dócs G.), Jónás, (Horváth), György, (Nagy), Pálinkás. (Szidor). Edző: Kertész Milán.

Gól: Gombkötő, Iván, Pálosi, Sárkány 2-2, Setét (11-esből) Orgován. Ifi: 5-1.

Sárkány Gábor: – Gratulálok a csapatomnak a mai győzelemhez. Ilyen eredménnyel is megérdemelten nyertünk. Köszönjük a lelkes hazai buzdítást. Boldog névnapot a két Tiborunknak. Gratulálok Halász Tibor fiának a debütáláshoz.

Kertész Milán: – Elnézést kérek a szurkolóinktól ezért a teljesítményért, ez szégyen.

Őr-Ladány 5-1 (4-0)

Őr, 100 néző, v.: Szabó.

Őr: Oláh- Szabó, (Bencze), Varga, Tisza, Erdei, (Repelik), Benkő, (Szabó A.), Szabó, Deme, (Kósa), Szuromi, (Kézi), Kendl. Edző: Kálmándi Bertalan.

Ladány: Pécsi- Pólyán R., Árva, Osztolykán, Pólyán I., Kun, Demeter A., Kovács, Demeter L., Szilágyi, Galambos. Edző: Sütő János.

Gól: Tisza, Deme, Szabó V., Szabó L., Szabó A. illetve Galambos. Ifi: 8-2.

Kálmándi Bertalan: – Az első félidőben belehúztunk, a másodikban kiengedtünk, de hoztuk a győzelmet.

Sütő János: – Köszönet annak a tíz játékosnak aki eljjött és a meccset végigjátszotta. Első félidőben megilletődően és kicsit összevisszaság volt nálunk. Ennek eredménye a négy gólos vezetés. Másodikban már tudtuk mit kell kezdenünk az ember hátránnyal, így döntetlenre hoztuk a félidőt. Köszönjük a szurkolóink támogatását. Egy támogatónak pedig az ajándékot.

Pátroha-Ajak 5-2 (1-1)

Pátroha, 200 néző, v.: Piskóczi.

Pátroha: Szabó- Kalu, Varga, Mozga, (Balogh G.), Fedor, Balogh I., Balogh S., (Mikó), Csépke, Kovács, Jenei, (Kovács), Molnár. Edző: Vitalij Minyin.

Ajak: Leskovics- Rácz, (Torma), Folytán, Iski, Balogh, Magyar, (Molnár), Sütő, Horváth, Lakatos, (Biró), Szőlősi, Czvik. Edző: Barati István.

Gól: Kalu, Balogh I., Csépke, Kovács, Molnár, illetve Magyar, Sütő. Kiállítva: Folytán (20.percben) Ifi: 2-2.

Vitalij Minyin: – Az első félidőben kimaradtunk az öltözőben. A másodikban viszont megtudtuk mutatni ki a jobb csapat. Sok sikert az Ajaknak.

Barati István: – Nagyon gyorsan gól és emberhátrányba kerültünk. Ezután visszajöttünk a mérkőzésbe, sokáig szoros volt. A hazaiak a végére felőröltek minket. Hihetetlenül gyenge és egyoldalú játékvezetés mellett.

Pannónia Zrt. csoport

Rakamaz-Napkor 9-1 (4-0)

Rakamaz, 150 néző, v.: Nagy F.

Rakamaz: Farkas-Kacsur, Kántor, Bagoly, Venczel (Károlyi), Bíró, Galambosi, Sárközi, Szabó (Mihali), Mihalovics (Málik), Cseh (Czvikó). Edző: Veigli Géza.

Napkor: Papp-Ország, Gyarmati, Nagy, Parádi, Szabó, Somogyi, Király (Kristófi), Szoták, Badarász, Vass (Hegedűs). Edző: Somogyi László.

Gól: Galambosi 4, Sárközi 3, Cseh, Károlyi 1-1, illetve Szabó. Ifi: 17-0.

Veigli Géza: – Egy nagyon sportszerű ellenfelet győztünk le jó játékkal, kitűnő játékvezetés mellett.

Somogyi László: – Egy egész akciócsoport kevés lett volna, hogy megtaláljuk a labdát.

Nyíribrony-Nyírlugos 5-5 (2-2)

Nyíribrony, 100 néző, v.: Kiss P.

Nyíribrony: Nagy-Marincsák R., Tóth Z. (Dobránszki), Pásztor, Imre (Juhász), Kovács (Sándor), Szabó B., Lakatos L., Galamb (Csökmei), Kantár, Kriston. Edző: Marincsák Viktor.

Nyírlugos: Papp-Kavalecz, Fenyvesi (Kádár), Illés, Horváth József., Dankó, Balogh, Horváth Jenő, Fézer, Csákányos, Holló. Edző: Kavalecz Béla.

Gól: Kantár, Kriston, Juhász, Szabó, Lakatos, illetve Horváth Jenő, Horváth József, Balogh (tizenegyesből), Csákányos (tizenegyesből), Holló. Ifi: 9-1.

Marincsák Viktor: – Hazai pályán öt gólt kapni még egy élcsapat ellen sem fér bele. Első perctől látszott a játékosokon, hogy egy ez egy szenvedős mérkőzés lesz, nehéz ilyenkor bármit mondani.

Kavalecz Béla: – Gratulálok a fiúknak. Hiába szereztünk idegenben öt gólt, mégis csak egy pontot tudtunk hazavinni.

Nyírtelek-Kálmánháza 0-2 (0-0)

Nyírpazony, 100 néző, v.: Homonai.

Nyírtelek: Papp-Varga, Kövesdi, Setét, Tomán (Boldi Zs.), Boldi K., Hengsperger, Rácz (Mészáros), Németh, Aszalós, Tóth. Edző: Hengsperger Attila.

Kálmánháza: Tóth Z.-Szojka, Dálnoki, Szalka, Jakab (Tóth M.), Kotricz, Franczel P. (Szilágyi K.), Gégény, Pogácsás, Franczel R. (Hirka), Szilágyi Z.. Edző: Kotricz Zoltán.

Gól: Ifi:

Hengsperger Attila:- Rossz felfogásban játszottunk, nem tartottuk be, amit megbeszéltünk, kevés helyzetet alakítottunk ki. Viszont az is hozzátartozik a meccshez, hogy kapura törő játékosunkat kétszer is elkaszálták, amiért csak sárga lapot kapott a vétkes. Az ellenfelünk pedig két beívelésből szerzett két fejessel elvitte a három pontot. Sok sikert kívánok a Kálmánházának.

Kotricz Zoltán: – Úgy gondolom, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést a lelkesen küzdő a Nyírtelek ellen. Volt egy Jakab Richárdunk, aki a legjobbkor kezdte meg a gólgyártását, az egész csapat egységesen, egy emberként küzdött, aminek nem lehetett más a vége – csak győzelem. Sok sikert kívánunk ellenfelünknek!

Újfehértó-Nyírbéltek 3-1 (2-0)

Újfehértó, 100 néző, v.: Szikszai.

Újfehértó: Gégény (Hegedűs)-Kiss, Nagy (Csizmarik), Marinka, Urr (Zámbó), Osikóczki (Boros), Veres, Dénes, Daróczi, Tóth, Pallai. Edző: Piskóti Zoltán.

Nyírbéltek: Lakatos-Köteles, Ugyan, Kósa (Nagy S.), Horváth (Rácz), Virágh, Tóth, Urszuly, Kevert (Papp V.), Bak, Balogh. Edző: Tóth Tibor.

Gól: Osikóczki, Veres, Zámbó, illetve Tóth T.. Ifi: 15-0.

Piskóti Zoltán: – Nagyon szervezetten védekező csapat ellen sikerült győzni. A játékunk sajnos döcögött, akadozott, de ezt most nem büntette meg az ellenfél. További sok sikert a sportszerű Nyírbélteknek.

Tóth Tibor: – Sajnálom az első félidő utolsó öt percét, a két gyors gól meghatározta a második félidőnket is. A küzdeni tudásért és az akaratért dicséret illeti a fiúkat. Úgy gondolom, hogy ez a fiatal újfehértói csapat kinőtte ezt az osztályt.

Apagy-Nagykálló 3-2 (1-1)

Apagy, 100 néző, v.: Kovács Z. I.

Apagy: Marincsák T.-Korpás, Marcsek (Svelta), Halastyák (Márton), Árpási, Lakatos, Varga (Kovács), Hegedűs, Marincsák G., Rubóczki (Trencsényi), Németh. Edző: Németh Attila.

Nagykálló: Pekk-Málik, Soós, Nagy, Matejkó, Fodor, Horváth, Bodai, Szabó (Seres), Módis, Koskovits. Edző: ifj. Koskovits György.

Gól: Marics 3, illetve Nagy T., Módis. Ifi: 0-7.

Németh Attila: – Fordulatos mérkőzésen a végén sikerült itthon tartani a három pontot. Marics Gábornak gratulálok a mesterhármashoz. Isten éltesse a Tiborjainkat, ezt a győzelmet nekik ajánljuk.

Ifj. Koskovits György: – Nem szeretnék bántani senkit, de ez szégyen gyalázat, amit öt-hat játékos művel! Köszönöm annak a hét embernek, akik minden edzésen ott voltak. Úgy gondolom, nincs tovább értelme ezt így csinálni. Nekem is könnyebb otthon maradnom!

Encsencs-Kótaj 2-1 (1-1)

Encsencs, 100 néző, v.: Kertész.

Encsencs: Gellért-Horánszki, Lengyel, Szilágyi, Fekete, Patak (Kiss)i, Varjasi, Tallódi, Kónya (Radnai), Bíró L. (Illés), Bíró Zs. (Szedlár). Edző: Szedlár János.

Kótaj: Csikós-Hangácsi, Czeczeli, Ferenczi F., Huncsik, Szitai, Ladányi (Támba), Rácz, Petruska, Korsoveczki, Szegedi (Ferenczi M.). Edző: Gulácsi Zoltán-

Gól: Kónya, Szilágyi, illetve, Petruska. Ifi: 0-2.

Szedlár János: – Nyertünk, de megküzdöttünk a győzelemért, mert nem adták ingyen.

Gulácsi Zoltán: – Gratulálok az Encsencsnek, további sok sikert kívánok nekik.

Levelek-Tiszalök 2-0 (0-0)

Levelek, 100 néző, v.: Resán.

Levelek: Luksa-Nagy, Hatházi, Majláth, Lakatos, Csekk, Gulyás, Vass (Lucza), Gebri, Pekk, Tóth. Edző: Majláth Sándor.

Tiszalök: Szombati-Balogh (Majoros), Szabó (Fábián A.), Puncsák, Kovács, Kiss T. (Nagy F.), Szanics, Fábián R., Fábián K. (Kiss A.) Edző: Nagy Gábor.

Gól: Tóth, Csekk. Ifi: 7-0.

Majláth Sándor: – Egy keményen játszó ellenfelet sikerült legyőznünk. Ezúton szeretném megköszönni azoknak az embereknek, akik támogatják csapatunkat és Kristófi Sándornak azt, hogy mindig szép zöld a gyepünk.

Nagy Gábor: – Gratulálok a leveleki csapatnak.

Kállósemjén-Kemecse 1-0 (0-0)

Nagykálló, néző, v.:

Kállósemjén: Jenei-Mészáros, Erdei, Kóth, Hamza, Szabó, Mészáros, Marozsán, Vass, Docsa, Lábas. Edző: Mészáros Ákos.

Kemecse: Péter-Bárány, Szaffián, Petics (Brondics), Kovács, Hokk Á., Tudja (Szatmári), Balázsi (Kovács), Sándor, Hokk B., Szathmári (Szűcs). Edző: Márton Péter.

Gól: Ifi: 2-2.

Mészáros Ákos: – Megérdemelten nyertük meg a mérkőzést, akár több góllal is győzhettünk volna. Mindezt emberhátrányban, ami önmagáért beszél. Köszönjük a szurkolók biztatását és a győzelmet elnökünknek, Gál Lászlónak ajánljuk!

Márton Péter: – „A” hét „B” hétben játszunk. „A” hét otthon parádé, „B” idegenben értékelhetetlen. Most nem alakult ki folyamatos játék a sok szabálytalanság miatt, mert a Kállósemjén tördelte a játékot. Sajnos belementünk ebbe az antifutballba, mai teljesítményünket csak a játékvezetés múlta alul.