Álomszerűen indult, aztán…

Napkor vs. Nyírpazony
Napkor vs. Nyírpazony - © Fotó: Pusztai Sándor
Napkor, Nyírpazony – A labdarúgó megyei II. osztály Alukonstrukt-csoport 12. fordulójának szombati nyitányán egy meccset játszottak.

Napkor–Nyírpazony 2–2 (0–2)

Napkor, 100 néző, v.: Darányi.

Napkor: Nagy G. – Karasz L., Nagy Á., Lingurár, Révész, Kóka, Horváth, Géczi, Sándor, Szabó S., Karasz G. Edző: Szűcs György.

Nyírpazony: Tóth Z. – Tóth M., Sarkadi, Ladik, Tóth G., Szabó B., Takács, Matejkó, Márton, Lukács, Csökmei. Játékos-edző: Márton Péter.

Gól: Géczi, Szabó S., illetve Lukács, Márton. Kiállítva: Nagy Á. (15. perc). Ifi: 21–1.

Szűcs György: – Le a kalappal a srácok előtt, csak pozitívan tudok róluk nyilatkozni. Az első félidőben, sajnos bealudtunk, a másodikban viszont emberhátrányban is kapujához szegeztük az ellenfelet és kis szerencsével akár nyerhettünk is volna. Szeretnék megköszönni a Pazonynak, hogy hozzájárult az időpontváltozáshoz, további sok sikert kívánunk neki.
Márton Péter: – Álomszerű játékkal könnyen nyerhető meccsnek indult, de a végét magunknak tettül nehézzé. Amíg egy emberként egymásért küzdöttünk, nem volt gond, majd jöttek a hibák…