“Ástunk magunknak egy gödröt, de nem estünk bele, hanem dombot építettünk belőle”

© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 26. fordulójában hat meccset rendeztek szombaton.

Nábrád–Tarpa 0–5 (0–2)

Nábrád, 200 néző, v.: Hegedűs Cs.

Nábrád: Koncz T. (Tóth A.) – Balogh Gy., Kovács B. (Takács D.), Banga B., Pásztor Z., Pásztor L., Varga Z. (Móré Sz.), Mecz J., Pásztor L. (Pásztor N.), Pásztor A., Tejfel D. (Turai Á.). Edző: Végh András.

Tarpa: Szidor S. – Péter Gy., Kemény G. (Dávid G.), Barta F., Oros E., (Gajdos Cs.) Vince K. (Verejcsi), Kacsó R., Antal R., Ricsei F., Kemény Cs. (Tar A.), Béres R. (Szűcs K.). Játékos-edző: Rozman Sándor.

Gól: Oros E. 3, Barta F., Kemény Cs.

Végh András: – Magas szinten közreműködő játékvezetői hármas, a bajnokaspiráns győzelme egy percig sem forgott veszélyben. Gratulálunk a tarpaiaknak.

Rozman Sándor: – A mezőny egyik legkulturáltabban játszó csapata ellen sikerült a három pontot begyűjtenünk. Némileg jó játékkal készülünk a következő meccsünkre. Gratulálok a fiúknak, és további sok sikert kívánok Nábrádnak, remélem bent maradnak, mert ez a csapat megérdemli. Boldog születésnapot kívánunk Tóth Pál elnök úr ötvenéves születésnapjára.

Szatmárcseke–Nyírmeggyes 5–2 (1–1)

Szatmárcseke, 100 néző, v.: Híres T.

Szatmárcseke: Bőnyei B. – Bozsányi I., Bakó K., Sankó J., Mándi Zs., Bandics L., Somogyi R., Orsolyák Á., Varga Z., Viscsak E., Magula M. Edző: Hadadi Ferenc.

Nyírmeggyes: Gergely I. – Nagy Zs., Szántó I., Vajda L., Székely Zs., Palcsák N. (Fleisz Zs.), Kovács L. (Sivadó L.), Czibi Zs. (Pető Á.), Dobos J., Török G., Széles M. Edző: Körmös Miklós.

Gól: Viscsak E. 2,

Körmös Miklós: – Akaratgyenge játékunk párosult nagyképűségünkkel, aminek ez lett a vége. Gratulálok a Szatmárcsekének, mi pedig gondolkozzunk egy kicsit, hogyan legyen a folytatás.

Csengersima–Nagydobos 3–1 (1–1)

Csengersima, 150 néző. v.: Nagy F.

Csengersima: Székely Sz. – Kerekes M., Horváth I., Szűcs A. (Varga Gy.), Gaál Cs. (Gyarmati N.), Barcsay Á., Kocsis I., Volkán R., Nyíri A., Halász N., Balogh B. Játékos-edző: Volkán Roland.

Nagydobos: Bíró G. – Tolnai T. (Kiss A.), Dobrai G. (Szabó P.), Martocsán N., Sipos J., Szilágyi K., Mudri B., Szatlószki T., Bíró J., Zakor D., Rostás L. (Milák J.). Edző: Bulyáki Zoltán.

Gól: Volkán R. 2, Kerekes M., illetve Szilágyi K. Kiállítva: Kerekes M. (65. perc), illetve Szilágyi K. (72. perc). Ifi: 1–1.

Volkán Roland: – Küzdelmes mérkőzésen mindenki kitett magáért, és ez kulcsfontosságú három ponthoz segített hozzá minket. Köszönjük a közönségünk biztatását, főrendezőnknek pedig boldog születésnapot kívánunk.

Bulyáki Zoltán: – Lélektanilag és mentálisan sem voltunk a pályán, így el kell gondolkoznunk a jövőnkről. Gratulálok a hazaiaknak, ők sokkal jobban akarták ezt a győzelmet.

Vámosoroszi–Nyírcsaholy 1–1 (1–1)

Vámosoroszi, 120 néző, v.: Lippa L.

Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Kiss B. (Ács A.), Bartha K., Riskó T., Szilágyi L., Róka R. (Szabó A.), Dávid G., Máté G., Kerekes Sz., Márton J., Somogyi T. Edző: Orosz András.

Nyírcsaholy: Mándi P. – Putirka B., Szabó V., Botos S., Balogh J., Bégány G., Mező A. (Kovács J.), Jónás P., Bálint Cs., Ilku T., Kovács Á. (Ilku Á.). Edző: Kiss Ervin.

Gól: Szilágyi L., illetve Mező A. (11-esből). Ifi: 6–1.

Orosz András: – Megérdemelten vitték el az egy pontot a vendégek, megküzdöttek érte. Mi hetek óta a kapu előtt fontos szituációkban hozunk rossz döntéseket, ez a tavaszi szezon már így telik el. A legfontosabb, hogy végre létszámban megvagyunk, és együtt tudunk örülni annak, hogy az ificsapatunk robog az aranyérem felé.

Kiss Ervin: – Remek iramú mérkőzésen megérdemelten szereztünk egy pontot. Azt azért hozzáfűzném, remélem ma Lippa sporttársnak álmatlan lesz az éjszakája, és elgondolkozik azon, hogyan vezette ezt a találkozót.

Csenger–Milota 3–2 (0–2)

Csenger, 150 néző, v.: Balogh L.

Csenger: Bodnár B. – Almási J., Korponai K., Csatári Z. (Katona P.), Imre M., Geletey Z., Orosz F., Mona Á., Juhász M., Juhász N., Gaál K. (Garda P.). Edző: Juhász Ferenc.

Milota: Kánya G. – Tóth K. (Németh A.)., Lukács Martin, Balogh S., Lukács Márk, Fóris I., Delényi A., Siket L., Fejes P., Nyilas B., Antal J. Edző: Elek László.

Gól: Orosz F., Juhász N., Katona P., illetve Lukács Márk, Balogh S. Ifi: 3–6.

Juhász Ferenc: – Két ellentétes félidő, az elsőben ástunk magunknak egy gödröt, de nem estünk bele, hanem dombot építettünk belőle. További sok sikert kívánok a Milotának.

Elek László: – Gratulálunk az ificsapatunk fontos győzelméhez. A mai meccsről csak annyit, hogy szinte nevetséges, amit fordulóról fordulóra nyújtunk a második félidőkben. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy hetek óta kevesen vagyunk, cserepadunk szinte nincs, rengeteg a sérült játékos, és a mérkőzések hajrájában rendre elfáradunk.

Tyukod–Kölcse 1–3 (0–3)

Tyukod, 50 néző, v.: Rajzinger I.

Tyukod: Fekete S. – Varga M., Feka N., Feka J., Horváth T., Kertész J., Csaholyi Cs., Berki N., Tóth F., Lakatos I., Kasu Á. Játékos-edző: Fekete Sándor.

Kölcse: Ludnanszki – Sira T., Dub S., Sztáraszta F., Szkunzjak, Botos V., Fóri A., Budz M., Szakács T., Skrjuba (Tirpák M.), Zavanyi B. (Tóth K.). Edző: Simon Csaba.

Gól: Tóth F., illetve Fóri A., Botos V., Szkunzjak (11-esből). Kiállítva: Ludnanszki (47. perc). Ifi: 1–5.

Fekete Sándor: – Sajnos végigaludtuk az első játékrészt, ennek meg is lett az eredménye, ugyanis három góllal elment a vendégcsapat. A második félidő elején történt számunkra egy szerencsés mozzanat, kiállították a kölcsei kapust, ezután elkezdtünk hajtani a meccs végéig, de erőnkből csak a szépítésre futotta.

Simon Csaba: – Az idei leggyengébb játékunkkal és a kiállítással alaposan megnehezítettük a dolgunkat.