„Az a helyzet, hogy rúgott gól nélkül ritkán lehet meccset nyerni”

© Illusztráció: Pixabay
Hajdú-Bihar – Három mérkőzést játszottak a labdarúgó megyei I. osztály vasárnapi játéknapján. Eredmények, összeállítások, edzői nyilatkozatok!

Hosszúpályi SE – Bocskai SE Vámospércs 4–1 (3–0)

150 néző. Vezette: Nagy L. (Tóth G., Pósa Zs.)

Hosszúpályi SE: Szilágyi A. – Erdős B., Kiss A. (Varga Cs.), Ignáth T. (Lábas L.), Rostás G., Tatár E., Bagi T. (Lakatos J.), Czibere B. (Dobi Z.), Nagy I. (Purguly E.), Botos S. (Mester J.), Lakatos K.
Edző: Nagy István

Bocskai SE Vámospércs: Kolompár J. – Vincze V., Makula A., Führer L., Kolompár R., Kolompár K.,Tóth G., Kovács Gy., Károlyi A., Lukács Sz., Kiss I. (Kiss D.) Edző: Oláh Sándor

Gól: Bagi T. (3), Lakatos K., illetve Kolompár R. Jók: Bagi T., a mezőny legjobbja, illetve Ifi: 5–1.

Nagy István: Egy kiesési rangadón megérdemelt győzelmet szereztünk, és a következő meccsen szeretnénk, ha Czibere Balázs megszerezné az első gólját. A 20 pontos csapatokat szeretnénk utolérni. A két hosszúpályi legendának, Darnai József és Barabás László uraknak ajánljuk ezt a mai győzelmet. Köszönjük az egyesületért végzett munkájukat!

Oláh Sándor: Ezidáig nem nyilatkozott.

Hajdúszoboszlói SE – Nyíradony VVTK 0–2 (0–1)

150 néző. Vezette: Gálfi F. (Dávid A., Vilmányi S.)

Hajdúszoboszlói SE: Sipos J. – Nagy J. (Gyöngy T.), Kálmán Z. (Pallagi J.), Gyügyei Z., Plókai G. (Szabó B.), Nagy L., Szabó G. (Kondás K.), Éder G. (Kovács Gy.), Pataki P. (Németi M.), Éles Z.,
Tóth L. Edző: Kálmán Zoltán

Nyíradony VVTK: Bákonyi N. – Szűcs Z., Kerecsen J. (Papp N.), Gyurina J., Furó Zs., Nagy G., Vasas T., Takács A., Lakatos B., Kiss I. (Nagy A.), Bara M. Edző: Antal István

Gól: Bara M., Nagy G. Jók: senki, illetve mindenki Kiállítva: Papp N. Ifi: 3–2.

Kálmán Zoltán: Az első félidőt teljes mértékben átaludtuk. Egyéni hibákból kétgólos előnyt adtunk az ellenfélnek. A második félidőben már sokat javult a játékunk, de sajnos nem tudtunk gólokat rúgni, hogy pontot, vagy pontokat szerezzünk.

Antal István: A mérkőzés nagy részében ráerőltettük az akaratunkat a hazai csapatra. A kemény, rossz minőségű pályán. A győzelmet Nagy Lászlónak ajánljuk születésnapja tiszteletére.

Hajdúnánás FK – Derecskei LSE 1–0 (1–0)

100 néző. Vezette: Szabó P. (Vadon T., Buczkó B.)

Hajdúnánás FK: László T. – Zsuga Á., Csatári D., Kiss A., Perényi R. (Iván K.), Újvári Zs., Fodor J. (Jóna L.), Jóna G. (Kiss L.), Szilágyi Á. (Vass Á.), Kovács G., Tóth V. Edző: Daróczi Péter

Derecskei LSE: Menyhárt N. – Bun R., Papp Á., Sólyom M., Csizmadia Cs., Burkus D., Alimán J. (Pintér D.), Gali V. (Szilágyi M.), Hüse S., Berán B., Papp R. Edző: Szép Sándor

Gól: Szilágyi Á. Jók: mindenki, illetve senki Kiállítva: Újvári Zs., illetve Bun R. Ifi: 3–1.

Daróczi Péter: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, aminek hatására vezetést is szereztünk. Az első félidőben korán emberhátrányba kerültünk, és szervezetten, nagyon jól játszva itthon tartottuk a három pontot. Gratulálok a csapatnak és sok sikert a Derecskének a folytatásban!

Szép Sándor: Az a helyzet, hogy rúgott gól nélkül ritkán lehet meccset nyerni, bár nekünk a múlt héten majdnem sikerült. Ebben kell elsősorban előrelépnünk, és akkor a maihoz hasonló meccseket akár meg is nyerhetjük. Sok sikert kívánunk a hajdúnánási csapatnak!