Az Alukonstrukt-csoport őszi menetrendje

Akt.:
Az Alukonstrukt-csoport őszi menetrendje
© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Augusztus 13-án megkezdődnek a küzdelmek a megye kettőben Szabolcs-Szatmár-Bergben is. Íme az Alukonstrukt-csoport megyei II. osztály őszi menetrendje.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Diamit-csoportjában?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

1. forduló

Augusztus 13., szombat, 17:

  • Tiszadob–Ramocsaháza
    Újfehértó–Apagy
    Kemecse–Kótaj

Vasárnap, 17:

  • Nagykálló–Levelek
    Nyírlugos–Terem
    Geszteréd–Kállósemjén
    Gávavencsellő–Rohod
    Encsencs–Nyíribrony

2. forduló

Augusztus 21., vasárnap, 17:

  1. Kótaj–Nagykálló
    Levelek–Újfehértó
    Apagy–Tiszadob
    Ramocsaháza–Encsencs
    Nyíribrony–Gávavencsellő
    Rohod–Geszteréd
    Kállósemjén–Nyírlugos
    Terem–Kemecse

3. forduló

Augusztus 27., szombat, 17:

  • Tiszadob–Levelek
    Újfehértó–Kótaj

Vasárnap, 17:

  • Nagykálló–Kemecse
    Terem–Kállósemjén
    Nyírlugos–Rohod
    Geszteréd–Nyíribrony
    Gávavencsellő–Ramocsaháza
    Encsencs–Apagy

4. forduló

Szeptember 3., 16:

  • Kemecse–Újfehértó

Vasárnap, 16:

  • Kótaj–Tiszadob
    Levelek–Encsencs
    Apagy–Gávavencsellő
    Ramocsaháza–Geszteréd
    Nyíribrony–Nyírlugos
    Rohod–Kállósemjén
    Nagykálló–Terem

5. forduló

Szeptember 10., szombat, 16:

  • Tiszadob–Kemecse
    Újfehértó–Nagykálló

Vasárnap, 16:

  • Kállósemjén–Nyíribrony
    Terem–Rohod
    Nyírlugos–Ramocsaháza
    Geszteréd–Apagy
    Gávavencsellő–Levelek
    Encsencs–Kótaj

6. forduló

Szeptember 17., szombat, 16:

  • Kemecse–Encsencs
    Újfehértó–Terem

Vasárnap, 16:

  • Nagykálló–Tiszadob
    Kótaj–Gávavencsellő
    Levelek–Geszteréd
    Apagy–Nyírlugos
    Ramocsaháza–Kállósemjén
    Nyíribrony–Rohod

7. forduló

Szeptember 24., szombat, 16:

  • Tiszadob–Újfehértó

Vasárnap, 16:

  • Rohod–Ramocsaháza
    Kállósemjén–Apagy
    Terem–Nyíribrony
    Nyírlugos–Levelek
    Geszteréd–Kótaj
    Gávavencsellő–Kemecse
    Encsencs–Nagykálló

8. forduló

Október 1., szombat, 15:

  • Kemecse–Geszteréd
    Tiszadob–Terem
    Újfehértó–Encsencs

Vasárnap, 15:

  • Nagykálló–Gávavencsellő
    Kótaj–Nyírlugos
    Levelek–Kállósemjén
    Apagy–Rohod
    Ramocsaháza–Nyíribrony

9. forduló

Október 9., vasárnap, 15:

  • Nyírlugos–Kemecse
    Geszteréd–Nagykálló
    Gávavencsellő–Újfehértó
    Encsencs–Tiszadob
    Nyíribrony–Apagy
    Rohod–Levelek
    Kállósemjén–Kótaj
    Terem–Ramocsaháza

10. forduló

Október 15., szombat, 15:

  • Kemecse–Kállósemjén
    Tiszadob–Gávavencsellő
    Újfehértó–Geszteréd

Vasárnap, 15:

  • Nagykálló–Nyírlugos
    Encsencs–Terem
    Kótaj–Rohod
    Levelek–Nyíribrony
    Apagy–Ramocsaháza

11. forduló

Október 22., szombat, 15:

  • Nyírlugos–Újfehértó
    Geszteréd–Tiszadob
    Gávavencsellő–Encsencs
    Ramocsaháza–Levelek
    Nyíribrony–Kótaj
    Rohod–Kemecse
    Kállósemjén–Nagykálló
    Terem–Apagy

12. forduló

Október 29., szombat, 14:

  • Tiszadob–Nyírlugos
    Újfehértó–Kállósemjén
    Kemecse–Nyíribrony

Vasárnap, 14:

  • Kótaj–Ramocsaháza
    Levelek–Apagy
    Nagykálló–Rohod
    Gávavencsellő–Terem
    Encsencs–Geszteréd

13. forduló

November 6., vasárnap, 14:

  • Nyírlugos–Encsencs
    Geszteréd–Gávavencsellő
    Apagy–Kótaj
    Ramocsaháza–Kemecse
    Nyíribrony–Nagykálló
    Rohod–Újfehértó
    Kállósemjén–Tiszadob
    Terem–Levelek

14. forduló

November 12., szombat, 13:

  • Tiszadob–Rohod
    Újfehértó–Nyíribrony
    Kemecse–Apagy

Vasárnap, 13:

  • Kótaj–Levelek
    Nagykálló–Ramocsaháza
    Geszteréd–Terem
    Gávavencsellő–Nyírlugos
    Encsencs–Kállósemjén

15. forduló

November 20., vasárnap, 13:

  • Nyírlugos–Geszteréd
    Levelek–Kemecse
    Apagy–Nagykálló
    Ramocsaháza–Újfehértó
    Nyíribrony–Tiszadob
    Rohod–Encsencs
    Kállósemjén–Gávavencsellő
    Terem–Kótaj








hirdetés