“Az ellenfél ha csak elnézett a kapunk irányába, abból is gólt rúgott”

Akt.:
Gyulaháza vs. Vásárosnamény
Gyulaháza vs. Vásárosnamény - © Fotó: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Összefoglaló a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei labdarúgó bajnokságok (NB II, NB III, megye I és megye II) elmúlt hétvégi mérkőzéseiről: pazar fotók és még parádésabb edzői nyilatkozatok, valamint a bajnokságok tabellái.

Labdarúgó NB II, 13. forduló

Szpari: négy meccsen egyetlen pont!

Nyíregyháza – Miként a bajnokság előtti főpróbán, vasárnap is a szolnoki együttes nyert.

Kisvárda Master Good – Szomorú idő, elszomorító játék

Kisvárda – A körülményekhez jobban alkalmazkodó Mosonmagyaróvár teljesen megérdemelten nyert Kisvárdán, NB II-es futballmérkőzésen.

vardaA képre kattintva nyílik a galéria | Fotó: Pusztai Sándor


Labdarúgó NB III, Keleti csoport, 11. forduló

Nyírbátori FC – Fölényes sikerrel ért véget a rossz sorozat

Nyírbátor – A nyírbátori NB III-as futballcsapat a Tállya elleni hazai mérkőzésen végre megszerezte a három pontot.

tallyaA képre kattintva nyílik a galéria | Fotó: Pusztai Sándor


Labdarúgó Kelet Takarék megyei I.osztály, 10. forduló

“Lelkes amatőrök módjára sikerült elveszteni a mérkőzést”

Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó Kelet Takarék megyei I. osztály 10. fordulójának mérkőzéseit játszották a hét végén.

gyulahazaA képre kattintva nyílik a galéria | Fotó: Pusztai Sándor

Önnek melyik a kedvenc csapata a Kelet Takarék megyei I. osztályban

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Labdarúgó megyei II. osztály Diamit-csoport, 10. forduló

“A tartalék tartalékának a tartalékával álltunk ma fel”

Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Diamit-csoport 10. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

geszteredA képre kattintva nyílik a galéria | Fotó: Pusztai Sándor

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Diamit-csoportjában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport, 10. forduló

Csirkeaprólékból halászlevet főzni 90 perc alatt…

Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 10. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Nyírerdő-csoportjában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport, 10. forduló

“Krónikus góliszonyban szenvedünk”

Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 10. fordulójának mérkőzéseit rendezték a hét végén.

Önnek melyik a kedvenc csapata a megyei II. osztály Kelet-Magyarország csoportjában?

Eredmények megtekintése

Loading ... Loading ...

Az NB II 2016/17-es évadjának órarendje

A Magyar Labdarúgó Szövetségben elkészítették a labdarúgó NB II 2016/17-es szezonjának órára lebontott programját.

A bajnokság állása

NB II

1. Balmazújváros KGY 13 8 2 3 19–12 26
2. Kisvárda-MG 13 7 3 3 21–11 24
3. Békéscsaba Előre 13 7 1 5 17–11 22
4. Szeged 2011 13 6 4 3 19–7 22
5. Zalaegerszegi TE FC 13 6 4 3 22–15 22
6. Puskás AFC 13 6 4 3 25–24 22
7. Nyíregyháza SFC 13 6 3 4 15–15 21
8. Soroksár SC 13 5 5 3 23–17 20
9. FC Csákvár 13 5 5 3 16–17 20
10. BFC Siófok 13 6 – 7 16–20 18
11. Soproni VSE 13 5 3 5 16–16 18
12. HR-Rent Kozármisleny 13 5 3 5 14–14 18
13. Mosonmagyaróvári TE 13 5 2 6 19–15 17
14. Dorogi FC 13 5 2 6 16–16 17
15. Szolnoki MÁV FC 13 5 2 6 18–22 17
16. Vác FC 13 4 3 6 14–15 15
17. Budaörsi SC 13 4 1 8 7–17 13
18. Ceglédi VSE 13 3 2 8 19–26 11
19. Cigánd SE 13 3 2 8 8–21 11
20. Szegedi EOL SC 13 3 1 9 7–20 10


Az NB III Keleti csoport 2016/17-es menetrendje

Elkészítették a labdarúgó NB III Keleti csoport 2016/2017-es évadjának sorsolását, órarendjét.

A bajnokság állása

NB III

1. Monori SE 11 7 3 1 19-11 24
2. Putnoki FC 11 7 2 2 19-10 23
3 Termálfürdő FC Tiszaújváros 11 7 1 3 19-9 22
4. Kazincbarcikai SC 11 7 1 3 21-12 22
5. Jászberényi FC 11 6 4 1 21-8 22
6. Rákosmente KSK 11 5 2 4 28-19 17
7. Rákospalotai EAC 11 5 1 5 15-18 16
8. STC Salgótarján 11 4 4 3 20-12 16
9. MTK Budapest tartalék 11 4 3 4 19-16 15
10. Debrecen VSC tartalék 11 4 3 4 18-17 15
11. Diósgyőri VTK tartalék 11 4 3 4 16-18 15
12. Erzsébeti SMTK 11 4 3 4 10-17 15
13. Tállya KSE 11 3 3 5 22-26 12
14. Nyírbátori FC 11 3 2 6 17-17 11
15. Hajdúböszörményi TE 11 3 2 6 13-24 11
16. FC Hatvan 11 2 5 4 15-20 11
17. BKV Előre SC 11 3 – 8 20-28 9
18. Újpest FC tartalék 11 – – 11 12-42 0


A Kelet Takarék megyei I. osztály őszi menetrendje

Szabolcs-Szatmár-Bereg – Augusztus 13-án megkezdődnek a küzdelmek a megye egyben Szabolcs-Szatmár-Bergben is. A Kelet Takarék megyei I. osztály őszi menetrendje.

A bajnokság állása:

1. Nagyecsed 10 8 – 2 22–9 24
2. Balkány 10 7 3 – 28–7 24
3. Tiszavasvári 10 6 1 3 15–16 19
4. Rakamaz 10 5 3 2 22–7 18
5. Nagyhalász 10 5 3 2 19–7 18
6. Nyírgyulaj 10 5 2 3 20–15 17
7. Sényő 10 4 3 3 22–17 15
8. Baktalórántháza 10 4 2 4 21–19 14
9. Fehérgyarmat 10 4 2 4 13–14 14
10. Tuzsér 10 4 1 5 14–15 13
11. Mátészalka 10 3 2 5 8–11 11
12. Gyulaháza 10 3 2 5 18–29 11
13. Vásárosnamény 10 3 1 6 20–29 10
14. Mándok 10 2 2 6 10–17 8
15. Ibrány 10 2 1 7 14–29 7
16. Szakoly 10 1 – 8 11–35 3


A Diamit-csoport őszi menetrendje

Szabolcs-Szatmár-Bereg – Augusztus 13-án megkezdődnek a küzdelmek a megye kettőben Szabolcs-Szatmár-Bergben is. Íme a Diamit-csoport megyei II. osztály őszi menetrendje.

A bajnokság állása:

1. Kótaj 10 9 1 – 60–6 28
2. Kemecse 10 7 2 1 37–16 23
3. Levelek 10 6 3 1 23–8 21
4. Újfehértó 10 6 1 3 50–16 19
5. Kállósemjén 10 6 1 3 30–17 19
6. Nyíribrony 10 5 1 4 19–24 16
7. Nagykálló 10 4 4 2 17–26 16
8. Apagy 10 4 2 4 32–23 14
9. Encsencs 10 4 1 5 33–27 13
10. Nyírlugos 10 4 1 5 21–19 13
11. Rohod 10 3 3 4 22–28 12
12. Gávavencsellő 10 3 2 5 25–28 11
13. Geszteréd 10 3 2 5 24–40 11
14. Terem 10 3 – 7 13–43 9
15. Ramocsaháza 10 – 1 9 11–49 1
16. Tiszadob 10 – 1 9 11–58 1


A Nyírerdő-csoport megyei II. osztály őszi menetrendje

Szabolcs-Szatmár-Bereg – Augusztus 13-án megkezdődnek a küzdelmek a megye kettőben Szabolcs-Szatmár-Bergben is. Íme a Nyírerdő-csoport megyei II. osztály őszi menetrendje.

A bajnokság állása:

1. Dombrád 9 9 – – 47–10 27
2. Nyírmada 10 8 2 – 30–8 26
3. Nyírkarász 9 8 – 1 31–9 24
4. Ladányi Torna Club 9 6 1 2 25–14 19
5. Fényeslitke 10 6 1 3 28–20 19
6. Tiszakanyár 9 4 2 3 22–19 14
7. Demecser 9 4 1 4 23–17 13
8. Kék 9 3 1 5 20–25 10
9. Vaja 10 3 1 6 16–32 10
10. Újdombrád 9 3 – 6 9–25 9
11. Őr 10 2 3 5 15–25 9
12. Záhony 9 2 1 6 13–25 7
13. Pátroha 10 2 1 7 16–32 7
14. Ajak 9 1 2 6 4–16 5
15. Tiszaszentmárton 9 – 2 7 14–36 2
Pap visszalépett


A Kelet-Magyarország-csoport őszi menetrendje

Szabolcs-Szatmár-Bereg – Augusztus 13-án megkezdődnek a küzdelmek a megye kettőben Szabolcs-Szatmár-Bergben is. Íme a Kelet-Magyarország-csoport megyei II. osztály őszi menetrendje.

A bajnokság állása:

1. Tisztaberek 10 8 2 – 35–11 26
2. Tarpa 10 8 1 1 60–21 25
3. Vámosoroszi 10 6 2 2 39–21 20
4. Csenger 10 6 1 3 39–17 19
5. Kölcse 9 6 – 3 34–22 18
6. Mérk-Vállaj 9 6 – 3 38–28 18
7. Szatmárcseke 9 5 2 2 22–17 17
8. Nyírcsaholy 10 4 4 2 28–23 16
9. Milota 10 3 2 5 21–29 11
10. Tiszakóród 10 3 1 6 15–20 10
11. Tyukod 10 3 – 7 23–51 9
12. Beregdaróc 9 2 2 5 24–38 8
13. Nyírmeggyes 10 1 5 4 22–31 8
14. Csengersima 10 2 1 7 16–40 7
15. Nábrád 10 1 2 7 18–39 5
16. Nagydobos 10 1 1 8 21–47 4


Eső mellé gólzápor

Szabolcs-Szatmár-Bereg – Labdarúgó gólvadászlista: Nincs nagy változás az egyes bajnoki osztályok legeredményesebb játékosainak élcsoportjában.



Sporthírek






hirdetés