Az idén is olvasóink jelöléseivel rajtol az Év sportolója játékunk

Akt.:
Az idén is olvasóink jelöléseivel rajtol az Év sportolója játékunk
© Illusztrácói: KM-archív
Nyíregyháza – Hamarosan túl vagyunk az elmúlt esztendőn, mely nagyon sok sikert hozott a megyénkbeli sportolóknak. A hazai bajnokságokban, nemzetközi megmérettetéseken és világversenyeken értek el szép sikereket, és szereztek örömet egyéni sportolóink és csapataink.


A hagyományokhoz hűen a Kelet-Magyarország és a kelet.hu olvasói, valamint a Szabolcs Online látogatói dönthetik majd el, hogy ki legyen az Év sportolója, csapata és edzője.

Hét kategória

Ismét a megszokott hét kategóriában hirdetjük meg a versenyt (felnőtt férfi, női, csapat, utánpótláskorúaknál fiú-, leánycsapat, valamint edző).
A szavazás a megszokott módon egyszerű és kétfordulós. Szerkesztőségünk valamennyi kategóriában kiemelt öt-öt jelöltet, de korántsem biztos, hogy közülük kerülnek majd ki a győztesek. Játékunk első körében bárki jelölhet még sportolót, csapatot vagy edzőt, a jelöléseket január 8-án, hétfőn 12 óráig fogadjuk el a lapunkban megjelenő szelvényeken, a kelet.hu és a szon.hu oldalain.

Most csak jelölni kell!

Természetesen, amennyiben valaki egyetért a kiemelésünkkel, annak szükségtelen ugyanazt a játékost, csapatot, vagy edzőt javasolni.

Ezt követően a szerkesztőségünk által javasoltakra és az olvasók által jelöltek listájából az öt-öt legtöbb jelölést kapottakra lehet majd voksolni, a legtöbb szavazatot kapott sportoló, csapat és edző nyeri majd a játékot.

Tehát január 8-án, hétfőn 12 óráig csak jelölni kell a kedvenc sportolót, csapatot vagy edzőt, utána jöhet majd a szavazás, amely január 29-én, hétfőn 12 órakor zárul.

Szerkesztőségünk kiemeltjei (őket nem kell jelölni)

Az év felnőtt férfi sportolója:

Fucsovics Márton (tenisz, Tenisz Park SE)
Helebrandt Máté (atlétika, Nyíregyházi Sportcentrum)
Kovács Richárd (ökölvívás, NYVSC-Big Boxing)
Szikszai Róbert (atlétika, Nyíregyházi Sportcentrum)
Ifj. Szabó Gábor (díjugratás, Timpex SE)

Az év felnőtt női sportolója:

Osváth Krisztina (atlétika, Nyíregyházi Sportcentrum)
Nagy Kornélia Kitti (ökölvívás, NYVSC-Big Boxing)
Papp Klaudia (kosárlabda, Nyíregyházi Kosársuli)
Szokol Dianna (úszás, Nyírsenior 97 SE)
Veres Amarilla (kerekes székes vívás, NYVSC)

Az év utánpótlás férfi sportolója:

Agárdy Vilmos (sportlövészet, Nyíregyházi PLE)
Cserfalvi Olaf (úszás, Nyíregyházi Sportcentrum)
Szentpáli Marcell (tollaslabda, NYVSC)
Kulcsár Dávid (erőemelés, KeletEreje)
Závaczki Bálint (golf, ZS Golf Resort)

Az év utánpótlás női sportolója:

Berencsi Tímea (karate, Ezüstcsikó Karate Egyesület)
Együd Eszter (vívás, NYVSC)
Hatházi Dóra (úszás, Nyíregyházi Sportcentrum)
Tölgyes Dorottya (asztalitenisz, Nyírbátori ASE)
Vaskó Fanni (sportlövészet, Nyíregyházi PLE)

Az év felnőtt csapata:

Fatum-Nyíregyháza (női röplabda)
Kisvárda Master Good SE (női kézilabda)
Kisvárda Master Good (labdarúgás)
Nyíregyháza Spartacus (férfi labdarúgás)
Nyíregyházi SN (férfi kézilabda)

Az év utánpótlás csapata:

Nyíregyházi Sportcentrum fiú (atlétika, fiú 4×200-as váltó)
Nyíregyházi Sportcentrum KA (kosárlabda, U 18 fiú )
Nyíregyházi Sportcentrum (kézilabda, junior fiú)
Nyíregyházi Vasvári V-V. korcsoport (röplabda, leány)
NYVSC (kard, újonc leánycsapat)

Az év edzője:

Gyula Sándor (úszás, Nyíregyházi Sportcentrum)
Nagy Lajos (ökölvívás, NYVSC-Big Boxing)
Pákey Béla (vívás és kerekes székes vívás, NYVSC)
Pokrovenszki József (atlétika, Nyíregyházi Sportcentrum)
Pethő Ákos (kosárlabda, Nyíregyházi Sportcentrum KA U 18 fiú)








hirdetés