Az NB III Keleti csoportjának tavaszi menetrendje – 2016/17

Akt.:
Az NB III Keleti csoportjának tavaszi menetrendje – 2016/17
A labdarúgó NB III Keleti csoport 2016/17-es évadjának tavaszi órarendje.

19. forduló (február 18-19.)

Sz, 14.00: Jászberényi FC – Tállya KSE
Sz, 14.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Rákospalotai EAC
Sz, 14.00: STC Salgótarján – FC Hatvan
Sz, 14.00: Monori SE – Rákosmente KSK
V, 11.00: Újpest FC tartalék – Nyírbátori FC
V, 14.00: Erzsébeti SMTK – Hajdúböszörményi TE
V, 14.00: Putnok FC – MTK Budapest tartalék
V, 14.00: BKV Előre – Kazincbarcikai SC
V, 14.00: Debreceni VSC tartalék – Diósgyőri VTK tartalék

20. forduló (február 25-26.)

Sz, 14.00: Kazincbarcikai SC – Monori SE
Sz, 14.00: FC Hatvan – BKV Előre
Sz, 14.00: Nyírbátori FC – STC Salgótarján
Sz, 14.00: Tállya KSE – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 14.00: Hajdúböszörményi TE – Putnok FC
V, 14.00: Rákospalotai EAC – Újpest FC tartalék
V, 14.00: MTK Budapest tartalék – Jászberényi FC
V, 14.00: Debreceni VSC tartalék – Erzsébeti SMTK
V, 14.00: Rákosmente KSK – Diósgyőri VTK tartalék

21. forduló (március 4-5.)

Sz, 14.30: Jászberényi FC – Hajdúböszörményi TE
Sz, 14.30: STC Salgótarján – Rákospalotai EAC
Sz, 14.30: Monori SE – FC Hatvan
Sz, 14.30: Rákosmente KSK – Kazincbarcikai SC
V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Erzsébeti SMTK
V, 11.00: Újpest FC tartalék – Tállya KSE
V, 14.30: Putnok FC – Debreceni VSC tartalék
V, 14.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – MTK Budapest tartalék
V, 14.30: BKV Előre – Nyírbátori FC

22. forduló (március 11-12.)

Sz, 14.30: Nyírbátori FC – Monori SE
Sz, 14.30: Rákospalotai EAC – BKV Előre
Sz, 14.30: Tállya KSE – STC Salgótarján
Sz, 14.30: Hajdúböszörményi TE – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 14.30: FC Hatvan – Rákosmente KSK
V, 14.30: MTK Budapest tartalék – Újpest FC tartalék
V, 14.30: Debreceni VSC tartalék – Jászberényi FC
V, 14.30: Erzsébeti SMTK – Putnok FC
V, 14.30: Kazincbarcikai SC – Diósgyőri VTK tartalék

23. forduló (március 18-19.)

Sz, 15.00: Jászberényi FC – Erzsébeti SMTK
Sz, 15.00: Monori SE – Rákospalotai EAC
Sz, 15.00: Rákosmente KSK – Nyírbátori FC
Sz, 15.00: Kazincbarcikai SC – FC Hatvan
V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Putnok FC
V, 11.00: Újpest FC tartalék – Hajdúböszörményi TE
V, 15.00: STC Salgótarján – MTK Budapest tartalék
V, 15.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Debreceni VSC tartalék
V, 15.00: BKV Előre – Tállya KSE

24. forduló (március 27.)

V, 16.00: Tállya KSE – Monori SE
V, 16.00: MTK Budapest tartalék – BKV Előre
V, 16.00: Hajdúböszörményi TE – STC Salgótarján
V, 16.00: Debreceni VSC tartalék – Újpest FC tartalék
V, 16.00: Erzsébeti SMTK – Termálfürdő FC Tiszaújváros
V, 16.00: Putnok FC – Jászberényi FC
V, 16.00: Nyírbátori FC – Kazincbarcikai SC
V, 16.00: Rákospalotai EAC – Rákosmente KSK
V, 16.00: FC Hatvan – Diósgyőri VTK tartalék

25. forduló (április 1-2.)

Sz, 16.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Putnok FC
Sz, 16.30: Rákosmente KSK – Tállya KSE
Sz, 16.30: Kazincbarcikai SC – Rákospalotai EAC
Sz, 16.30: FC Hatvan – Nyírbátori FC
V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Jászberényi FC
V, 16.30: STC Salgótarján – Debreceni VSC tartalék
V, 16.30: Újpest FC tartalék – Erzsébeti SMTK
V, 16.30: BKV Előre – Hajdúböszörményi TE
V, 16.30: Monori SE – MTK Budapest tartalék

26. forduló (április 8-9.)

Sz, 16.30: Hajdúböszörményi TE – Monori SE
Sz, 16.30: Jászberényi FC – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 16.30: Rákospalotai EAC – FC Hatvan
Sz, 16.30: Tállya KSE – Kazincbarcikai SC
V, 16.30: Debreceni VSC tartalék – BKV Előre
V, 16.30: Erzsébeti SMTK – STC Salgótarján
V, 16.30: Putnok FC – Újpest FC tartalék
V, 16.30: MTK Budapest tartalék – Rákosmente KSK
V, 16.30: Nyírbátori FC – Diósgyőri VTK tartalék

27. forduló (április 15-16.)

Sz, 16.30: STC Salgótarján – Putnok FC
Sz, 16.30: Rákosmente KSK – Hajdúböszörményi TE
Sz, 16.30: FC Hatvan – Tállya KSE
Sz, 16.30: Nyírbátori FC – Rákospalotai EAC
V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Termálfürdő FC Tiszaújváros
V, 11.00: Újpest FC tartalék – Jászberényi FC
V, 16.30: BKV Előre – Erzsébeti SMTK
V, 16.30: Monori SE – Debreceni VSC tartalék
V, 16.30: Kazincbarcikai SC – MTK Budapest tartalék

28. forduló (április 22-23.)

Sz, 17.00: Putnok FC – BKV Előre
Sz, 17.00: Jászberényi FC – STC Salgótarján
Sz, 17.00: Tállya KSE – Nyírbátori FC
Sz, 17.00: Hajdúböszörményi TE – Kazincbarcikai SC
V, 11.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Újpest FC tartalék
V, 17.00: Erzsébeti SMTK – Monori SE
V, 17.00: MTK Budapest tartalék – FC Hatvan
V, 17.00: Debreceni VSC tartalék – Rákosmente KSK
V, 17.00: Rákospalotai EAC – Diósgyőri VTK tartalék

29. forduló (április 29-30.)

Sz, 17.00: STC Salgótarján – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 17.00: Monori SE – Putnok FC
Sz, 17.00: Rákosmente KSK – Erzsébeti SMTK
Sz, 17.00: FC Hatvan – Hajdúböszörményi TE
Sz, 17.00: Rákospalotai EAC – Tállya KSE
V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – Újpest FC tartalék
V, 17.00: BKV Előre – Jászberényi FC
V, 17.00: Kazincbarcikai SC – Debreceni VSC tartalék
V, 17.00: Nyírbátori FC – MTK Budapest tartalék

30. forduló (május 6-7.)

Sz, 17.30: Jászberényi FC – Monori SE
Sz, 17.30: Termálfürdő FC Tiszaújváros – BKV Előre
Sz, 17.30: Hajdúböszörményi TE – Nyírbátori FC
Sz, 17.30: Putnok FC – Rákosmente KSK
V, 11.00: Újpest FC tartalék – STC Salgótarján
V, 17.30: Tállya KSE – Diósgyőri VTK tartalék
V, 17.30: MTK Budapest tartalék – Rákospalotai EAC
V, 17.30: Debreceni VSC tartalék – FC Hatvan
V, 17.30: Erzsébeti SMTK – Kazincbarcikai SC

31. forduló (május 13-14.)

Sz, 17.30: Monori SE – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 17.30: Rákosmente KSK – Jászberényi FC
Sz, 17.30: Kazincbarcikai SC – Putnok FC
Sz, 17.30: FC Hatvan – Erzsébeti SMTK
Sz, 18.00: Rákospalotai EAC – Hajdúböszörményi TE
V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – STC Salgótarján
V, 17.00: Tállya KSE – MTK Budapest tartalék
V, 17.30: BKV Előre – Újpest FC tartalék
V, 17.30: Nyírbátori FC – Debreceni VSC tartalék

32. (május 20-21.)

Sz, 18.00: STC Salgótarján – BKV Előre
Sz, 18.00: Hajdúböszörményi TE – Tállya KSE
Sz, 18.00: Putnok FC – FC Hatvan
Sz, 18.00: Jászberényi FC – Kazincbarcikai SC
Sz, 18.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – Rákosmente KSK
V, 11.00: Újpest FC tartalék – Monori SE
V, 18.00: Debreceni VSC tartalék – Rákospalotai EAC
V, 18.00: Erzsébeti SMTK – Nyírbátori FC
V, 18.00: MTK Budapest tartalék – Diósgyőri VTK tartalék

33. (május 27-28.)

Sz, 18.00: Monori SE – STC Salgótarján
Sz, 18.00: Kazincbarcikai SC – Termálfürdő FC Tiszaújváros
Sz, 18.00: FC Hatvan – Jászberényi FC
Sz, 18.00: Nyírbátori FC – Putnok FC
Sz, 18.00: Rákospalotai EAC – Erzsébeti SMTK
V, 11.00: Diósgyőri VTK tartalék – BKV Előre
V, 17.00: Tállya KSE – Debreceni VSC tartalék
V, 18.00: MTK Budapest tartalék – Hajdúböszörményi TE
V, 18.00: Rákosmente KSK – Újpest FC tartalék

34. forduló (június 4.)

V, 18.00: BKV Előre – Monori SE
V, 18.00: Debreceni VSC tartalék – MTK Budapest tartalék
V, 18.00: Erzsébeti SMTK – Tállya KSE
V, 18.00: Putnok FC – Rákospalotai EAC
V, 18.00: Jászberényi FC – Nyírbátori FC
V, 18.00: Termálfürdő FC Tiszaújváros – FC Hatvan
V, 18.00: Újpest FC tartalék – Kazincbarcikai SC
V, 18.00: STC Salgótarján – Rákosmente KSK
V, 18.00: Hajdúböszörményi TE – Diósgyőri VTK tartalék








hirdetés