Az ózdi és a putnoki együttes is győzni tudott

Az NB III. Mátra csoportjának eredményei a 29. fordulóból.

Ózdi FC – PFC Gödöllő        2-1 (1-1)
Ózd, 100 néző V.: Strehó S.

Ózdi FC: Varsányi – Tóth K., Balogh I., Kiszely A., Tóth I. (Budai), Szakács, Lukács, Kiszely L. Tóth Zs., Bari (Ragány), Oltyán (Ruszó). Edző: id. Albert Csaba.

PFC Gödöllő: Téglási – Kovács, Németh, Miczi, Harmath, Nagy K., Nagy A. (Zacsovics Z.), Zacsovics T., Maros, Krivánik, Balogh Z. Edző: Lőrincz Emil.

G.: Miczi – 11-esből (0-1) a 15., Tóth Zs. (1-1) a 28., Tóth K. (2-1) a 66. percben.

Jók: Tóth K., Balogh I., Tóth Zs, Szakács ill. Kovács Á., Miczi, Németh.

Lőrincz Emil: – Amikor ennyi száz százalékos helyzetből csak egy gólt rúgunk és az ellenfél két pontrúgásból két gólt szerez természetes, hogy kikapunk. Ezt a meccset gólokkal kellett volna nyernünk!

Albert Csaba: – Igazolta jó hírnevét a fiatal, tehetséges játékosokból álló gödőllői csapat, de főként a második félidőben mutatott játékunkkal sikerült megszereznünk ellenük a győzelmet.

Veresegyház – Mezőkövesd         1-0 (1-0)
Veresegyház, 200 néző. V.: Pál.

Veresegyház: Koszta – Ásoth, Tóth N., Ocskai, Hirt (Tóth J.), Balogh, Vikler (Prukker), Kovács, Hutter, Kuszai, Tesch (Zalaegerszegi). Edző: Oroszi Sándor.

Mezőkövesd: Roza – Galbács, Csatlós Cs., Szobóczki, Kovács, Busai, Nyeste, Sivák, Vicickó, Ragó, Sajtós. Edző: László István, Lengyel Lajos.

Gólszerző: Hirt (1-0) a 30. percben.

Jók: Hirt, Kovács, Tóth N., ill. Kovács, Sajtós, Busai.

Oroszi Sándor: – Jó iramú, küzdelmes mérkőzésen a szerencsésebb csapat nyert.

László István: – Az első félidő alapján megérdemelten nyert a hazai csapat.

Putnok – Nagykáta     4-1 (3-1)
Putnok, 250 néző. V.: Sinka.

Putnok: Regős (Molnár T.) – Pelyhe, Nagy Cs., Martis, Bányász, Lázár (Molnár N.), Sipos, Gál, Füleki, Koszta, Sápi (Tóth G.). Edző: Koleszár György.

Nagykáta: Tímár – Fejős, Bartosik, Chrobák, Szerencsi, Czakó N., Takács, Collins, Szekeres, Kádár, Tomasek. Edző: Fejős Pál.

Gólszerző: Koszta (1-0) a 31., Koszta (2-0) a 36., Lázár (3-0) a 41., Bartosik – 11-esből (3-1) a 44., Koszta (4-1) a 48. percben.

Jók: Martis, Gál, Sipos, Koszta, ill. Kádár, Takács, Szekeres, Collins.

Koleszár György: – Köszönet Putnok város vezetésének, a klub vezetőinek és szurkolóinak az egész éves támogatásért.

Fejős Pál: – Érzésem szerint az első és a második gól megfogta a csapatot.