Bajzát Péter tapad az élmezőnyre

Kisvárda vs. Putnok
Kisvárda vs. Putnok - © Illusztráció: Sipeki Péter
Szabolcs-Szatmár-Bereg – Labdarúgó gólvadászlista: Nemcsak a kisvárdai csapat, két játékosa is élre állt az NB III-ban.

NB I

10 gólos: Nikolics N. (Videoton).
5 gólos: Böde (Ferencváros), Pátkai, Rudolf (Győr), Kanta J. (MTK), Könyves (Paks).
4 gólos: Bajzát (Nyíregyháza Spartacus), Juhász R. (Videoton).

NB III Keleti csoport

5 gólos: Nagy R., Milovac (Kisvárda).
4 gólos: Bobál G. (Bp. Honvéd-MFA), Roszel (Cigánd), Bálint A. (Jászberény), Erdei Z., Nagy D. (Nyírbátor), Kovács B. (Tiszaújváros).
Szi-Zo Sport-dr. Zilahi megyei I. osztály
7 gólos: Dávid R. (Nyírmada), Nagy I. (Tiszavasvári).
5 gólos: Mocsár Cs. (Nagyhalász).
4 gólos: Gombkötő Z. (Dombrád), Szabó T., Dascal (Mándok), Barta F. (Nyírmada), Gál N. (Tiszalök), Soós T. (Tuzsér).

Megyei II. osztály

Rakamaz Takarék-csoport

11 gólos: Kovács I. (Sényő).
9 gólos: Osváth Z. (Terem).
7 gólos: Rácz R. (Kótaj).
6 gólos: Szatlószki, Toldi A. (Napkor), Hornyák M. (Rakamaz), Fekete Á. (Sényő).
5 gólos: Szabó M. (Gávavencsellő), Szabó S. (Nyírpazony), Kovács B. (Sényő), Osikóczki (Újfehértó).
4 gólos: Szilágyi G. (Encsencs), Magyar M. (Napkor), Galamb P. (Nyíribrony), Paulik I. (Nyírpazony), Fábri Z. (Sényő).

Nyírerdő-csoport

9 gólos: Éles I. (Gyulaháza).
5 gólos: Kantár K., Illés J. (Demecser), Bégány Zs. (Nagydobos), Mándi L. (Vásárosnamény), Ács G. (Záhony).
4 gólos: Baráth I. (Ajak), Kocsis Z. (Demecser) Deák Z., Bombera (Gyulaháza), Rézműves F., Soltész B. (Mátészalka), Varga J. (Nyírkarász), Fodor Cs. (Tiszamenti SE), Deskó D., Balogh T., Bicskó (Vásárosnamény).

Kelet-Magyarország-csoport

9 gólos: Török I. (Nagyecsed).
8 gólos: Jóni R. (Tisztaberek).
6 gólos: Lukács M. (Milota), Bodogán (Nagyecsed).
5 gólos: Zámbó T. (Mérk-Vállaj), Vicickó (Nagyecsed), Jónás P. (Nyírcsaholy), Szilágyi L., Garda E. (Túrricse), Kertész J. (Tyukod), Riskó T. (Vámosoroszi).
4 gólos: Kovács J., Gaál K. (Csenger), Lakatos J. (Mérk-Vállaj), Ádámszki (Nagyecsed), Mező A. (Nyírcsaholy), Somogyi R. (Tiszakóród), Franku A. (Tunyogmatolcs), Somlyai (Tyukod).



Sporthírek






hirdetés