“A mérkőzésen bemutattuk, hogyan tudjuk megverni magunkat”

© Illusztráció: Sipeki Péter
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A megye II. Pannónia Zrt. csoport vasárnapi eredményei.

Pannónia Zrt. csoport

vasárnap

Napkor-Encsencs 1-1 (0-0)

Napkor, 50 néző, v.: Tordai.

Napkor: Nádasdi – Gyarmati, Nagy, Somogyi, Nádasdi M., Juhász (Magyar), Gilányi, Badarász (Támba), Linzenbold, Tudlik, Hegedűs (Bagonyi). Edző: Somogyi László.

Encsencs: Sivadó – Lengyel, Szilágyi, Pataki, Fekete, Tallódi, Balogh (Szedlár), Kiss (Radnai), Bíró L. (Illés), Konyha, Bíró Zs. Edző: Szedlár János.

Gól: Hegedűs, illetve Szilágyi. Ifi: 0-6.

Somogyi László: – Jó játékvezetés mellett az ellenfélnek ajándékoztunk két pontot.

Szedlár János: – Itt is, ott is voltak helyzetek, az eredmény igazságosnak mondható. Az idegenbeli pontszerzésünkkel gratulálok Dohai Tibi barátom lányának esküvőjéhez.

Nyírlugos-Levelek 1-0 (0-0)

Nyírlugos, 150 néző, v.: Lövei.

Nyírlugos: Papp – Sinka, Illés, Horváth, Balogh, Csákányos, Fézer, Lakatos, Tóth, Kádár (Kavalecz), Holló. Edző: Kavalecz Béla.

Levelek: Varga – Nagy, Hatházi, Bakró (Lakatos), Pásztor, Hajdu, Vass (Ruff), Gebri, Pekk, Tóth, Papp (Páter). Edző: Majláth Sándor.

Gól: Balogh. Ifi: 2-0.

Kavalecz Béla: – Végre sikerült összeállnunk, jó játékkal, megérdemelten tartottuk itthon a három pontot.

Majláth Sándor: – Finnország-Magyarország 1-0…

Kálmánháza-Rakamaz 3-6 (2-2)

Kálmánháza, 120 néző, v.: Luzsinszki.

Kálmánháza: Tömpe – Dálnoki (Bodnár), Szalka (Jakab), Csohány (Szabó), Kotricz (Kiss), Doboveczki, Ignéczi, Szojka, Francel P., Francel R. (Tóth M.), Szilágyi. Edző: Kotricz Zoltán.

Rakamaz: Simkó – Kacsúr, Bagoly, Venczel, Bíró (Anderka), Galambosi, Sárközi, Orosz, Hruska, Gál, Cseh (Koczogh). Edző: Huszák Géza.

Gól: Francel, Kotricz, Szilágyi, illetve Sárközi 3, Bíró, Bagoly, Gál. Ifi: 1-14.

Kotricz Zoltán: – Nagyon nehéz ilyenkor mit mondani, az eredmény nem a játék képét tükrözi. Háromszor is vezettünk jó futballal, az első félidőben ellenfelünk fölé is nőttünk. Sajnos pontrúgásból kaptunk négy gólt, kicsit el is fáradtunk a végére.

Szász Simon elnök: – Szimpatikus ellenfél ellen győztünk, de nem lehet egy csapat ellen sem nagy mellénnyel kiállni. További sok sikert kívánok a kálmánházi együttesnek. Gratulálok ifi csapatunk nagyarányú győzelméhez.

Nyírbéltek-Nyíribrony 0-2 (0-1)

Nyírbéltek, 150 néző, v.: Pokoraczki.

Nyírbéltek: Lakatos – Balogh Z.( Köteles), Kovács, Rácz (Bacsó, Fekete), Sivadó, Virág (Nagy), Szatmári, Kevert S., Kevert K., Hoszpodár, Balogh N. Edző: Tóth Tibor.

Nyíribrony: Nagy – Pásztor, Szabó, Kovács (Hornyai), Marincsák, Imre, Kantár (Kéninger), Galamb, Sándor (Kriston), Tóth, Lakatos Edző: Marincsák Viktor.

Gól: Kantár 2. Ifi: 10-0.

Tóth Tibor: – Az első félidei teljesítményünknek köszönhetően férfias küzdelemben szenvedtünk megérdemelt vereséget. Gratulálok az ifistáink fölényes győzelméhez.

Marincsák Viktor: – Lőttünk három kapufát, javítanunk kell a helyzetkihasználásunkon, ez majd magabiztosabbá teszi támadóinkat. További sok sikert kívánunk a szimpatikusan futballozó hazaiaknak.

Nagykálló-Nyírtelek 5-0 (0-0)

Nagykálló, 150 néző, v.: Debreceni.

Nagykálló: Pekk – Ádám, Seres, Málik, Nagy (Szabó), Árki (Matejkó), Fodor, Szoták (Simon), Barcsik (Bakó), Bodai, Módis. Edző: Dankó Zsolt.

Nyírtelek: Valkó – Mészáros, Setét, Bistyei, Boldi K., Hengsperger, Németh (Szalanics), Sárosi, Labádi, Csernyik, Boldi Zs (Dankó). Edző: Dankó Zoltán.

Gól: Módis 2, Szoták, Boda, Szabó. Ifi: 3-2.

Dankó Zsolt: – Az első félidőben volt némi hiányérzetem, a helyzeteink alapján nagyobb arányú is lehetett volna a győzelmünk. Gratulálok az ifiknek is.

Dankó Zoltán: – Igazán ehhez a meccshez nincs mit hozzáfűznöm, gratulálok a Nagykállónak.

Apagy-Újfehértó 1-3 (0-1)

Apagy, 100 néző, v.: Szabó I.

Apagy: Polgári – Marcsek, Svelta (Horváth), Trencsényi, Árpád, Lakatos, Hegedűs, Marics, Rubóczki (Kozák), Halastyák, Németh (Varga) Edző: Németh Attila.

Újfehértó: Gégény – Marinka (Kiss), Urr (Osikóczki), Boros, Veres (Nagy), Dénes, Csizmarik (Petics), Zámbó (Boros), Szigeti,Daróczi, Palla Edző: Piskóti Zsolt.

Gól: Halastyák, illetve Gégény, Osikóczki 2. Kiállítás: Halastyák. Ifi: 0-10.

Németh Attila: – A mérkőzésen bemutattuk, hogyan tudjuk megverni magunkat. A kevesebb helyzetét jobban értékesítő vendégek megérdemelten nyertek. Gratulálok az Újfehértónak, tényleg jó csapat!

Piskóti Zsolt: – Küzdelmes mérkőzésen a második félidőben sikerült felőrölni a hazai csapatot, amihez szükség volt a kiállításra is.