„Érkezett” a büntetés a Gyulaj számára

Balkány vs. Tuzsér
Balkány vs. Tuzsér - © Fotó: Pusztai Sándor
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó Tiszántúli Takarék megyei I. osztály 20. fordulójában három mérkőzést rendeztek.

Nyírgyulaj–Tiszavasvári 2–3 (1–0)

Nyírbátor, 150 néző, v.: Sipos L..

Nyírgyulaj: Oláh D. – Czerula Zs., Angyalos A. (Tóth B.), Lovas N., Orosz D., Fekete G., Turbucz T., Nagy B., Mezei B. (Nagy I.), Erdei Z., Török I. (Sánta J.). Edző: Lukács Tibor.

Tiszavasvári: Tóth N. – Szolyka T. (Kondora K.), Lakatos B., Nagy K., Cseh K. (Orosz T.), Gál N., Szaffián Sz. (Bakos T.), Szolyka G. (Gyurján R.), Kóka R., Bolega S. (Nagy I.), Pallai G. Edző: Kiss Gábor. A gyulajiak saját maguknak köszönhetik a csúfos vereséget.

Gól: Fekete G., Czerula Zs., illetve Cseh K., Nagy K., Szolyka G. Kiállítva: Fekete G. (93. perc). Ifi: 0–6.

Lukács Tibor: – A futball törvényszerűsége érvényesült ezen a mérkőzésen is. Egy null után négyszer álltunk az ellenfél kapusával szemben, a ziccereket kihagytuk, „érkezett” is a büntetés.

Kiss Gábor: – Óriási gratuláció jár minden egyes játékosomnak a meccsen nyújtott teljesítményért. Úgy érzem, amit nem csak a győzelem mondat velem, hogy a mutatott játék alapján is eltüntették a két csapat között a tabellán megmutatkozó különbséget.

Balkány–Tuzsér 3–1 (3–0)

Filo sportpálya, 150 néző, v.: Király A.

Balkány: Tóth D. – Sallai M., Bátyi L. (Potornai M.), Kállai G. (Tóth E.), Hamar G. (Csatári Á.), Csehil, Ohár, Kupás Z., Jakab K., Kondor M. (Onisziko), Gelsi L. Edző: Mirgai László.

Tuzsér: Félegyházi V. – Zán P., Vass O. (Borbély I.), Pukis A., Setét R., Baglyos L., Szabó Cs. (Iván A.), Lakatos B., Kovács D. (Szilágyi D.), Jónás K. Edző: Antal István. Változatos, nagy iramú, szórakoztató mérkőzést játszott a két csapat.

Gól: Kupás Z. 2, Kállai G., illetve Baglyos L. Ifi: 2–1.

Mirgai László: – Az első félidőben nagyon jól futballozott a csapat, akár ötgólos előnyt is szerezhetett volna, a folytatásban viszont a vendégek nyíltan felvállalták a támadójátékot, így még élvezetesebbé vált a mérkőzés. Ami bosszantó számomra, hogy a kockáztató Tuzsérral szemben rengeteg ziccert kialakítottunk az utolsó negyedórában, de egyet sem tudtunk kihasználni.

Antal István: – Óriási mérkőzést játszottunk, sajnos, súlyos egyéni hibákból kaptuk a gólokat. Úgy érzem, a futball jó propagandája volt ez a mérkőzés.

balkany-tuzser-megyei-1-foci-dsc_0846

Mátészalkai MTK–Dombrád 0–0

Nyírbátor, 100 néző, v.: Takács Á.

Mátészalka: Somogyi M. – Szabó D. (Csák M.), Barnucz G., Lyáh A. (Bodó L.), Gábor P., Petrohai M. (Gergely M.), Magyari M., Lénárt G. (Fodor Cs.), Makszim G., Tempfli, Simonka R. Edző: Marius Botan.

Dombrád: Csáki T. – Molnár T., Pap M., Dallos L. (Juhász Cs.), Puskás Á., Flavio, Hruska Á. (Varga D.), Posta N. (Bun R.), Buka B., Géczi I., Nagy M. Edző: Seregi Mihály. Tipikus egygólos mérkőzésen nem született meg az bizonyos egy találat. Kiállítva: Tempfli (81. perc).

Marius Botan: – Mindkét csapatnak akadtak helyzetei, az eredmény igazságos. Szerintem egy 11-essel adósunk maradt a játékvezető, illetve a kiállítás megítélése is egyoldalú volt…

Seregi Mihály: – Küzdelmes mérkőzésen, úgy gondolom igazsásgos döntetlen született, bár van némi hiányérzetem. Köszönjük szurkolótáborunk biztatását.