“Megint volt egy ötperces szériánk, amikor a semmiből kaptunk két gólt”

© Fotó: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő csoportjának 9. fordulójában hat meccset játszottak vasárnap.

Nyírmada-Fényeslitke 3-2 (3-2)

Nyírmada, néző, v.: Fehér.

Nyírmada: Pál – Dancs, Kiss M. (Jónás J.), Bombera, Ponczók, Savrnoh, Farkas, Kiss E. (Barkasz), Jóni (Kézi), Balogh, Csehil. Edző: Cseh Jenő.

Fényeslitke: Márta – Nagy, Toma, Rusznák (Dankó), Fodor, Gyüre, Kovács, Iván, Miskolczi G., Miskolczi Á., Balogh. Edző: Nagy Zoltán.

Gól: Bombera, Jóni A., Farkas, illetve Miskolczi, Fodor. Ifi:.

Cseh Jenő: – Küzdelmes mérkőzésen végre sikerül itthon is begyűjteni a három pontot. Sajnos megint volt egy ötperces szériánk, amikor a semmiből kaptunk két gólt. Összességében úgy érzem, hogy végig mi irányítottuk a meccset, és megérdemelten győztünk.

Nagy Zoltán: – A második félidőre elfáradtunk, ezért teljesen megérdemelt hazai siker született.

Kék-Ramocsaháza 3-0 (0-0)

Kék, 130 néző, v.: Szabó.

Kék: Himmer – Poór, Kulcsár (Kántor), Szurcsik, Bodó, Soós, Rácz, Csombók (Pelsőczi), Horváth (Gubek), Dócs, Minyin (Tóbiás). Edző: Fabók István.

Ramocsaháza: Dankó – Zsíros, Makula, Lakatos (Málik), Hajdú (Nagy), Ladányi D., Farkas, Bacskai, Künstler (Bagoly), Ladányi S., Fodor. Edző: Bacskai Attila.

Gól: Soós 2, Poór. Ifi: 5-2.

Fabók István: – Nagyon sok év után ma a kezembe vettem a Nagy Indiánkönyvet, igaz csak azért, mert leesett a könyvespolcról. Ennek semmi köze nincs a mérkőzéshez, de a végeredmény számít, az pedig az, hogy nyertünk.

Bacskai Attila: – Megérdemelten nyert a hazai csapat, az első félidőben kiválóan játszottunk, a második játékrészben meg se közelítettük az első félidei teljesítményünket. Készülünk a jövő hétre, további sok sikert a Kéknek.

Vaja-Szabolcsveresmart 0-0

Vaja, 100 néző, v.: Balogh.

Vaja: Vakarcs – Mátyus, Kerekes (Pályi), Soltész, Pálfi (Mocsár), Sándor (Konrád A.), Zakor J., Jónás, Mulutó, Gazdag (Konrád G.), Zakor G. Edző: Molnár István.

Szabolcsveresmart: Kiss – Dócs, Jónás Krisztián (György), Szoboszlai (Tóth G.), Szemán (Bakó), Nagy, Jónás Kálmán, Rostás, Meggyesi, Kertész (Szabó), György. Edző: Tara Sándor.

Ifi: 1-0.

Molnár István: – Gyengén játszottunk, nem is érdemeltünk győzelmet.

Tara Sándor: – Gratulálok a fiúknak, végre idegenben is tudtunk jól focizni. További sok sikert a vajai csapatnak.

Ladányi TC-Demecser 2-3 (2-0)

Mezőladány, 200 néző, v.: Frindik.

Ladányi TC: Pécsi – Rakonca, Árva, Kállai (Demeter), Galambos (Osztolykán), Révész (Kun), Demeter, Kovács, Bálint (Cser), Oder (Szilágyi), Berecz. Edző: Sütő János.

Demecser: Fintor – Kiss, Zsoldos, Erőss, Csire, Kantár (Kocsis), Dankó, Sajtos, Gombkötő (Horváth), Garai, Dobrai. Edző: Berecz Csaba.

Gól: Kovács, Demeter, illetve Dobrai, Gombkötő, Kantár. Kiállítás: Csire, Dankó. Ifi: 6-0.

Sütő János: – Megint megszereztük a vezetést, az ellenféltől kiállítottak két játékost, ami minket zavart meg érthetetlen módon. A nagyon rossz játéknak csak vereség lehetett a vége, ezért a teljesítményért én vagyok a felelős. Dolgozunk tovább, megyünk előre.

Berecz Csaba: – Ahogy éreztem, nem játszottunk szép mérkőzést. A 20. perctől kettős emberhátrányban futballoztunk, mutatja a csapat tartását, hogy egyenlítés után is tudtunk fordítani, ha jobban koncentrálunk nagyobb különbségű is lehetett volna a siker. Minden játékosom nagyot harcolt, gratulálok a fiúknak.

Ajak-Nyírkarász 2-3 (2-1)

Ajak, 150 néző, v.: Takács.

Ajak: Kovács T. – Markos, Iski, Magyar, Kovács L., Folytán, Jónás, Lakatos (Horváth L.), Sütő, Haga (Rácz), Szőlősi. Edző: Barati István.

Nyírkarász: Kiss – Ujj K. (Dajka), Liptai (Király), Jávor (Ujj Gy.), Varga, Bandor, Lovas, Rákóczi, Tóth G., Tóth T. (Szabó ), Csuka. Edző: Tóth Tibor.

Gól: Markos, Szőlősi, illetve Varga, Bandor, Ujj K. Ifi: 3-3.

Barati István: – Küzdelmes, hajtós mérkőzésen az első félidőben vezettünk, a második elején megvoltak a lehetőségeink, hogy eldöntsük a mérkőzést, de a végén a fáradtság és az emberhátrány miatt veszítettünk.

Tóth Tibor: – Várom már azt a mérkőzést, amikor nem hátrányból kell elkezdenünk futballozni, mert ma is bebizonyosodott, hogy az erőnlétünknek és a karászi szívünknek köszönhetjük a győzelmet. A csapat ezt a sikert, Varga Márk ifijátékosunk és családjának, gyászuk enyhítésére ajánlja fel.

Gergelyiugornya-Őr 3-4 (0-2)

Gergelyiugornya, 250 néző, v.: Papp.

Gergelyiugornya: Szabó – Baráth (Balázs), Balla, Peregrin, Czirják (Deskó), Járomcsák (Varga), Mándi, Mokri, Ducsi (Horváth), Zán, Csonka (Lakatos). Edző: Czirják József.

Őr: Oláh – Márton, Varga, Kézi (Szuromi), Szabó V., Tisza (Szabó L.), Erdei, Benkő, Deme, Tóth, Kósa (Bencze). Edző: Kálmándi Bertalan.

Gól: Lakatos 3, illetve Kézi 2, Szabó V., Zán (öngól). Ifi: 0-3.

Czirják József: – Úgy látszik, üldöz bennünket a balszerencse, meccsről, meccsre elkerülhető gólokat kapunk. De én bízom a csapatban, ettől sokkal többre képes, megyünk , tesszük tovább a dolgunkat. Gratulálok az Őrnek.

Kálmándi Bertalan: – Nem volt könnyű mérkőzés, de győztünk, a második félidő végén saját magunknak tettük nehézzé a befejezést. Ez is három pontot ér, büszke vagyok a csapatomra, ezt a sikert a játékosok édesapám és Beni unokám születésnapjára ajánlja. Köszönöm a fiúknak.

Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő csoportjának 9. fordulója két szombati meccsel kezdődött. Dombrád–Záhony-Tiszaszentmárton 1–3 (0–3) Dombrád, 120 néző, v.: Lipták Dombrád: Szokolai – Molnár T., Kovács, Pap, Verner, Tóth, Herceg (Németh), Kósa, Molnár P. (Czap), B...