Bátor baktaiak veresége a Fradi ellen

Budapest – A labdarúgó Ligakupa D csoportjának 6. fordulójában a Baktalórántháza vereséget szenvedett a ferencváros otthonában. A bátran futballozó vendégek több helyzetet kihagytak, nem játszottak alárendelt szerepet.

Ferencváros–Baktalórántháza 3–0 (1–0)

Üllõi út, 260 nézõ, v.: Pánczél.
Ferencváros: Holczer (Megyeri, 45.) – Fülöp, Short (Országh, 68.), Baranyai, Sváb – Brettschneider, Deme (Nyilasi, 78.), Moussa B., Kulcsár (Szalai, 11.) – Kamate, Bartha (Diaz, 75.). Edzõ: Bobby Davison.
Baktalórántháza: Nagy Z. (Sándor G. 63.) – Szenes, Bodnár, Mezõ, Tolnai – Kozma J. (Koskovits, 54.) – Kozma J., Szilágyi, Kozma A., Illés Gy. – Szabó M. (Tóth Sz., 71.), Marics G. Edzõ: Kovács János.
16. perc: Brettchneider 16 méterrõl a jobb sarokba lõtt, 1–0.
49. perc: Kapu elõtti kavarodás után a lepattanó labdát Baranyai 6 méterrõl vágta a jobb sarokba, 2–0.
76. perc: Jobb oldali beadást követõen Fülöp eszmélt a leghamarabb és az ide-oda pattogó labdát 4 méterrõl a hálóba fejelte, 3–0.

Kovács János: – Az elsõ félidõben kimondottan jól játszottunk, sok helyzetünk volt, sajnos, egyikkel sem tudtunk élni. Mindez jellemzõ volt az õsszel lejátszott szinte valamennyi idegenbeli mérkõzésünkre. Összességében elégedett vagyok, a csapat megfelelt az elvárásnak, tisztességesen helytállt.