Bátraké a szerencse: fordított a Bátor

A labdarúgó megyei I. osztály 14. fordulójának egyetlen szombati mérkőzése kiérdemelte a rangadó jelzőt. Az élcsapatok találkozóján a szünetben még hátrányban lévő Nyírbátor végül legyűrte a Nyírteleket.

Nyírbátor–Nyírtelek 2–1 (0–1)
Nyírbátor, 250 néző, v.: Tomori. Nyírbátor: Tóth Sz. (Papp D.) – Szegedi, Czerula, Lengyel, Kurucz, Bagoly, Márton I., Berecz (Szarka), Erdei, Pálvölgyi, Bíró. Edző: Berettyán Gábor. Nyírtelek: Imrő – Dankó Z., Bodnár, Kiss A. (Nagy B.), Batári, Simon (Bánfi), Dankó G., Géczi, Nagy G. (Gajdos), Szatmári, Koczák. Edző: Vránszki Péter. A játékot tördelő, antifutballal előrukkoló vendégek ellen a hazaiak egy szezonra való gólhelyzetet hagytak ki. Gól: Kurucz, Erdei (11-esből), illetve Géczi. Ifi: 13–1. (Tudósító: Balla István).

Berettyán Gábor: – Gratulálok a csapatnak. A szezon legfontosabb mérkőzésén nagy akarással, és a második félidőben márt jól is futballozva megérdemeltük a győzelmet.

Vránszki Péter: – A meccset végigtámadó Nyírbátor megérdemelten nyert.