BOON-ÉLŐ – DVTK vs. Haladás 1-0 (1-0)

© Fotó: Bujdos Tibor
Miskolc – A labdarúgó OTP Bank Liga NB I 5. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája a Szombathelyi Haladás együttesét fogadta hazai pályán, szombaton 19.30 órától. Az összecsapásról élőben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó OTP Bank Liga NB I, 5. forduló

Diósgyőri VTK – Szombathelyi Haladás

1 – 0

DVTK vs. Haladás - Ön mit tippel a mérkőzésre?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – DVTK vs. Haladás - 2018.08.18., szombat 19:30
22:12 | live

Fernando: „A játékkal nem voltam maximálisan elégedett”

„Röviden összefoglalva: megszereztük azt a három pontot, ami rendkívül fontos volt számunkra”
21:22 | live

90+4' Vége a mérkőzésnek
21:18 | live

90' 4 perc a hosszabbítás
21:14 | live

85' Diósgyőri oldalszabadrúgás balról, Tajti beadását Tamás éppen csak elérte a hosszún, nem tudott kapura fejelni
21:09 | live

81' Király kapott sárga lapot

80' Cserélnek a hazaiak: Hasani helyett Lipták a pályán
21:07 | live

79' Cserél a Haladás: Rácz érkezik Rabusic helyére
21:05 | live

77' Bosnjak beadása után Rabusic fejelt, Antal hatalmas bravúrral védett
21:01 | live

73' Schimmer helyett Halmosi a pályán
20:59 | live

70' Ioannidis lövését Király védte
20:58 | live

69' Tóth B. lépett ki nagyszerű ütemben, utolsó emberként szabálytalankodott ellene Grumic, szabadrúgás és piros lap
20:56 | live

68' Vendég szöglet jobbról, Funsho fejelt a jobb fölső sarok fölé

67' Hazai csere: Vernes helyére érkezik Ioannidis
20:55 | live

67' Rabusic életerős bombáját ütötte szögletre Antal

66' Mészáros kapott remek indítást, de már kisodródott helyzetből nem tudta pontosan ellőni a labdát, így mellé ment a labda
20:53 | live

64' Vernes próbált meg elmenni 2 ember mellett a vendég 16-oson belül, de túl sokat vállat és Király jól mozdult ki a kapujából így a kapusé lett a labda
20:51 | live

61' Diósgyőri szabadrúgás után Tajti igyekezett kialakítani magának lövőhelyzetet, 3 védőt is kicselezett, de végül lelopták a lábáról a labdát
20:46 | live

58' Cserél a Haladás: Funsho érkezik Kovács helyére
20:45 | live

56' Vendég szöglet balról, Mészáros kisszöglete után Bosnjak beadását Antal húzta le középen
20:43 | live

54' Vernes szöglete szállt át a hosszú oldalra, ahol teljesen üresen állt Tamás, aki át is vehette a labdát majd lőtt, de Király könnyedén hárított
20:39 | live

52' Kovács lőtt kapásból 15 méterről, de labdája Föld körüli pályára állt
20:38 | live

50' Cserél a Diósgyőr: Bacsa érkezik Mihajlovic helyére
20:36 | live

48' Jobb oldali beadás után a diósgyőri kapu felé csorgott a labda, Antal nagyot vetődött előre, és övé lett a játékszer
20:33 | live

46' Elkezdődött a második félidő
20:18 | live

45' Vége az első félidőnek
20:15 | live

43' Tóth B. kapott sárga lapot
20:09 | live

36' Vezet a Diósgyőr! Vernes bal oldali szabadrúgását követően Tóth B. érkezett teljesen üresen a hosszú oldalon, és 4 méterről a rövid alsó sarokba fejelt 1-0
20:07 | live

33' Tamás adta el a labdát Kovácsnak, kritikus helyzetben Karan tudta szerelni a vendég támadót
20:03 | live

30' Grumic lövésébe ért bele Brkovic és pattant róla szögletre a labda
20:02 | live

28' Előbb Németh Milán lövését blokkolták a hazai védők, azután Mészáros próbálkozását hártotta Antal, majd Rabusic lövése pattant egy védőről kapu főlé
19:59 | live

24' Hasani tolta meg a labdát középen, majd balra tette Forgácsnak, de a beadását blokkolták
19:55 | live

22' Hazai szöglet jobbról, Hasani beadását Király húzta le a hosszún
19:48 | live

15' Kovács lőtt 25 méterről mellé
19:44 | live

11' Egy szögletvariáció után Shestakov találta el gyatrán a labdát, a játékszer így Király ölébe hullott
19:40 | live

8' Bosnjak beadását fejelte Brkovic
19:39 | live

6' Egy védőkről kipattanó labdát Kovács lőtt 20 méterről a jobb oldali kapufa mellé
19:36 | live

3' Bal oldali oldaszabadrúgás, Vernes beadása nem sokkal szállt el a fejek fölött, Király fogta a labdát
19:33 | live

1' A DVTK kezdte a mérkőzést
19:05 | live

A kezdőcsapatok

Diósgyőri VTK: Antal - Shestakov, Brković, Karan, Tamás M. - Tóth Ba., Tajti M., Hasani - Vernes, Mihajlović, Forgács

Szombathelyi Haladás: Király - Kolcak, Schimmer, Tamás, Bosnjak - Gabovda, Mészáros, Németh - Grumic, Kovács, Rabusic.

JEGYZŐKÖNYV

Diósgyőri VTK vs. Szombathelyi Haladás

1 – 0 (1 – 0)

Miskolc, 3023 néző. V.: Andó-Szabó (Szécsényi, Horváth).

Diósgyőri VTK: Antal – Shestakov, Brkovic, Karan, Tamás M. – Tóth B., Tajti M., Hasani – Vernes, Mihajlovic, Forgács. Vezetőedző: Fernando Fernandez Miguel Escribano.

Szombathelyi Haladás: Király – Kolcak, Schimmer, Tamás, Bosnjak – Gabovda, Mészáros, Németh – Grumic, Kovács, Rabusic. Vezetőedző: Michal Hipp.

Gólszerző: Tóth B. a 36. percben.

Sárga lap: Tóth B. a 43., Király a 81. percben.

Kiállítás: Grumic a 69. percben.

Csere: Mihajlovic helyett Bacsa az 50., Kovács helyett Funsho az 58., Vernes helyett Ioannidis a 67., Schimmer helyett Halmosi a 73., Rabusic helyett Rácz a 79., Hasani helyett Lipták a 80. percben.

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2018/2019-es idény őszi szezonjában?

Ön szerint hányadik helyen végez a DVTK a 2018/2019-as szezonban?

Ioannidis (balra) csatárteljesítménye is kell a sikerhez – amennyiben játszik
Miskolc - Az idei bajnoki szezon első győzelmét szeretné megszerezni a DVTK férfi labdarúgócsapata a Szombathelyi Haladás együttese ellen. A két gárda szombat este fél 8-tól csap össze az új Diósgyőri stadionban. A Haladás áll jobban, de egy nagy győzelemmel előzhet a kieső helyen álló DVTK. [...

Branko Mihajlovic
Miskolc - Branko Mihajlovic az NB I-es labdarúgócsapat negyedik igazolása. A 27 éves szerb középcsatár egykor szerepelt hazája U19-es válogatottjában, a legutóbbi négy évben Izraelben légióskodott, ezalatt kétszer jutott fel az élvonalba. A legutóbbi öt évben folyamatosan csapata házi gólkirálya...