BOON-ÉLŐ – Magyar Kupa: ESMTK vs. DVTK 1-3 (1-1, hosszabbítás után)

© Fotó: Homoky György
Budapest, Miskolc – A labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójában a Diósgyőri VTK gárdája az ESMTK otthonában lépett pályára, vasárnap 15 órától a legjobb 64 közé jutásért. Az összecsapásról élő videós közvetítésben tudósítottunk a Borsod Online-on!

Labdarúgó Magyar Kupa, 6. forduló

ESMTK vs. Diósgyőri VTK

1 – 3

Magyar Kupa: ESMTK vs. DVTK - Ön szerint ki jut tovább?

Eredmények megtekintése

Betöltés ... Betöltés ...

BOON-LIVE – Magyar Kupa: ESMTK vs. DVTK - 2018.09.23., vasárnap 15:00
17:28 | live

120' Vége a mérkőzésnek! ESMTK vs. DVTK 1-3. A DVTK jutott a legjobb 64 közé a Magyar Kupában
17:20 | live

114' Diósgyőri ellentámadás végén Tóth még nem tudott beadni, de Szabó Bence jól játszotta meg a bal szélen a labdát, felnézett, és az ötösön érkező Mihajlovichoz tette a labdát, aki a hálóba fejelt 1-3
17:15 | live

109' Ismét Soós próbálkozott, nem sokkal ment el a labda a keresztléc fölött

108' Soós lőtt erősen 19 méterről, Rados hárítani tudott.
17:12 | live

106' Elkezdődött a hosszabbítás második félideje
17:09 | live

105' Vége a hosszabbítás első félidejének
17:04 | live

103' Mutatós hazai támadás végén, egy jobb oldali beadást húzott le Rados
17:02 | live

100' Újabb 11-es gyanús eset, ezúttal Szabó esett el a 16-oson belül, de a játékvezető szerint nem történt szabálytalanság
16:58 | live

96' Makrai állt a labda mögé, és hatalmas erővel középre a léc alá bombázott 1-2
16:57 | live

95' Kezezés miatt 11-est kapott a Diósgyőr
16:55 | live

93' Horváth kapott sárga lapot

93' Márkvárt kapott sárga lapot
16:53 | live

91' A hosszabbítás első félidejét a DVTK kezdte
16:48 | live

90+3' Vége a rendes játékidőnek. Következik a 2x 15 perces hosszabbítás, ha ott sincs döntés, akkor pedig a 11-esek
16:45 | live

90' Három perc a ráadás

90' Diósgyőri szabadrúgás a kaputól 21 méterre. A labda mögé Szabó Bence állt, ívelését Bonica fogta Lipták elől
16:42 | live

88' Nagy T. kapott sárga lapot
16:34 | live

80' Cserél az ESMTK és a DVTK is: Túri helyett Horváth, és Bárdos helyett Mihajlovic a pályán
16:29 | live

75' Szabó kapott sárga lapot
16:26 | live

71' Polgárt váltja Orosz
16:24 | live

69' A kimozduló Radost fölött próbálta meg egy hazai játékos beemelni a kapuba a labdát, nem sokat tévedett
16:23 | live

67' Nagy T. adott be jobbról, Márkvárt egyből lőtt 16 méterről, Bonica védett
16:18 | live

64' Vendég csere: Tóth Borisz érkezik Hasani helyére

63' Makrai lépett ki remek ütemben, lerántották a 16-ösön belül, de a játékvezető továbbot intett
16:15 | live

59' Diósgyőri szöglet jobbról, Hasani beadását Lipták fejelte a másik oldalon a rövidre, Bonica csak kiütni tudta a labdát, az ismétlésnél Polgár fejlet kapura, de Bonica fogta a labdát
16:10 | live

56' Nagy T. tette laposan középre a labdát, amit Szabó B. átvett, majd 20 méterről a keresztléc fölé lőtt
16:09 | live

53' Juhar ment el a bal oldalon az alapvonalig, beadását a védők a mezőnybe vágták ki, amiből indult egy hazai kontra, kritikus pillanatban azonban a lövéshez készülő játékost Polgár szerelni tudta
16:06 | live

51' Diósgyőri szöglet balról, Hasani beadását a rövid oldalról Bárdos fejelte kapura, Bonica vetődve fogta az gólvonal előtt
16:04 | live

48' Diósgyőri szöglet balról, Juhar beadását Lipták fejelte a jobb oldali kapufa mellé
16:00 | live

46' Szünetben cserélt az ESMTK: Mohácsik helyett Bartha érkezett
15:59 | live

46' Folytatódik a mérkőzés
15:46 | live

45' Vége az első félidőnek

44' Hazai szabadrúgás jobbról. A beadás úgy szállt el keresztbe az emberek között, hogy senki nem ért hozzá
15:44 | live

42' Nagy R. kapott jó indítást a bal oldalon, kapu felé fordult, majd 15 méterről lőtt, de lövéséből bedobás lett
15:39 | live

39' Bárdos lőtt 35 méterről, de próbálkozása nem jelentett veszélyt
15:28 | live

27' Egy balra legurított szabadrúgást követően Soós lőtt kapura, Rados védett
15:25 | live

23' Hazai csere: Tóbiás helyett Lázár a pályán
15:23 | live

22' Rögtön egyenlít a Diósgyőr! Makrai Gábor ment el a bal oldalon, a 16-oson belül felnézett, és a hosszú felső sarokba tekert. 1-1
15:22 | live

21' Megszerzi a vezetést az ESMTK. Kovács D. jobbról érkező beadását Nagy Richárd közelről egyből a hálóba belsőzte. 1-0
15:21 | live

20' Diósgyőri szabadrúgás 25 méterről, kissé jobbról, Hasani állt a labda mögé, de méterekkel kapu fölé lőtt
15:19 | live

17' Makrai adott be jobbról, de a hazai védők előbb felszabadítottak, majd Juhar lövésát blokkolták
15:13 | live

12' Hazai szöglet jobbról, a beadás után közelről fejelt mellé az egyik ESMTK játékos, de már les miatt szólt a síp
15:11 | live

9' Diósgyőri oldalszabadrúgás balról, Hasani lapos beadását az érkező Juhar elől mentették az utolsó pillanatban, majd Makrai lövése vágódott le egy lábról
15:08 | live

7' Vendég kontra végén Makrai húzott el bal szélen de beadását szögletre mentette egy hazai védő
15:06 | live

5' Bacsa tette középre jobbról a labdát, a védőkről kijött, majd Szabó egyből kapura lőtt, azonban lövését a 16-os vonalán blokkolták
15:03 | live

1' Az első diósgyőri támadás, Szabó passzát Bacsa tette vissza elé a 16-os előterében, de a lapos lövést Bonica védte
15:01 | live

1' Az ESMTK kezdte a mérkőzést
14:39 | live

A kezdőcsapatok

ESMTK: Bonica - Nagy, Tóbiás, Mohácsik, Soós - Bányai, Túri, Szabó - Kovács, Nagy, Markovics.

Diósgyőri VTK: Rados - Nagy T., Polgár, Lipták, Bárdos - Szabó B., Márkvárt, Juhar - Hasani, Makrai, Bacsa.
14:29 | live

A mindössze 16 éves és két hónapos Orosz Donát először ül a DVTK első csapatának kispadján, a nála 21 nappal idősebb Tóth Borisz viszont hozzá képest rutinos kerettag, igaz tétmérkőzésen még nem lépett pályára

JEGYZŐKÖNYV

1-3 (1-1, 1-1, 1-2)

Budapest, 1500 néző. V.: Molnár (Szécsényi, Szalai).

ESMTK: Bonica – Nagy, Tóbiás, Mohácsik, Soós – Bányai, Túri, Szabó – Kovács, Nagy, Markovics. Vezetőedző: Turi Zoltán.

Diósgyőri VTK: Rados – Nagy T., Polgár, Lipták, Bárdos – Szabó B., Márkvárt, Juhar – Hasani, Makrai, Bacsa. Vezetőedző: Fernando Miguel Fernandez Escribano.

Gólszerző: Nagy a 21., Makrai a 22., Makrai a 96., Mihajlovic a 114. percben.

Sárga lap: Szabó a 75., Nagy T. a 88., Márkvárt a 93., Horváth a 93. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Tóbiás helyett Lázár a 23., Mohácsik helyett Bartha a 46., Hasani helyett Tóth a 64., Polgár helyett Orosz a 71., Túri helyett Horváth a 80., Bárdos helyett Mihajlovic a 80. percben.

A továbbjutás a piros-fehérek célja
Miskolc - Idegenben kezdi a kupakalandot a DVTK NB I-es labdarúgócsapata. A Diósgyőrt az NB III-as Erzsébeti SMTK-val hozta össze Fortuna az országos főtábla első körére, Fernando Miguel Fernandez Escribano gárdája vasárnap 15 órától lép pályára a fővárosban. A DVTK 1965-ben a Magyar Népköztár...

magyar-kupa
Miskolc - A labdarúgó Magyar Kupa 6. fordulójában nyolc megyei csapatunk - a Putnok, a Gesztely, a Sajóbábony, az Edelény, a Tiszaújváros, a Kazincbarcika, a Tállya és a Mezőkövesd - lép pályára szombaton, vasárnap pedig az Ózd, a Cigánd és a DVTK küzd a továbbjutásért. Putnok FC (NB III) – FC Csák...