Csapatunk örömében elénekli: „Befestem a hajam, befestem szőkére…”

Illusztráció
Illusztráció - © Fotó: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Nyírerdő-csoport 26. fordulójának szombati nyitányán két mérkőzést rendeztek.

Nyírkarász–Nyírmada 3–0 (1–0)

Nyírkarász, 250 néző, v.: Kocsis Zs.

Nyírkarász: Borkó J. – Till J. (Bombera M.), Jávor P. (Tóth T.), Csuka Gy. (Kovács L.), Horváth G., Vicickó L. (Belinszki Sz.), Király J., Rákóczi L., Liptai D., Sashegyi G., Varga J. (Liptai A.). Edző: Dudás Zoltán. Nyírmada: Papp G. – Mátyus Cs., Benkő T., Járomcsák G. (Dancs I.), Balogh A., Kozma A., Fodor Cs. (Kapin K.), Szikszai A., Jurkinya M., Zakor Cs. (Mokri R.), Németh A. Játékos-edző: Szőke István. Gól: Vicickó L., Varga J., Jávor P. Ifi: 0–1.

Dudás Zoltán: – A második félidőben mutatott teljesítménnyel azt gondolom, mindenképpen rászolgáltunk a győzelemre. A sikert Varga József házasságkötésére ajánljuk fel! A támogatóinknak pedig köszönjük a motivációt! Remélem, Pista barátom nem haragszik meg, hogy csapatunk örömében elénekli: „Befestem a hajam, befestem szőkére…”

Szőke István: – Az első félidőben érzésem szerint taktikusan jól játszottunk, sajnos, szerencsétlen gólt kaptunk. A szünet után még nagyobb hátrányba kerültünk, kénytelenek voltunk kinyílni, és hiába dolgoztunk ki helyzeteket, egyet sem tudtunk kihasználni.

Dombrád–Vaja 4–0 (2–0)

Dombrád, 120 néző, v.: Rajzinger.

Dombrád: Mucsicska – Koi B. (Puskás Á.), Géczi I., Molnár P., Tóth Á., Borbély L. (Derceni B.), Nagy M., Nagy Á. (Szabó Z.), Dávid R., Csáki P. (Kalu B.), Hajdu L. (Lukács Zs.). Edző: Kató István. Vaja: Gergely I. – Simák J., Jónás J., Noszál T., Soós K., Mulutó P., Kiss A., Varga P., Kiss A., Sashegyi Sz., Sándor A. Játékos-edző: Simák János. Gól: Dávid R. 2, Nagy M., Kalu B. Ifi: 2–3.

Kató István: – Az első félidőben mutatott teljesítményünk halványabb volt a megszokottnál, a fordulás után feljavultunk és biztosan nyertünk.

Simák János: – Tizenegy emberrel, közte két sérülttel nem lehetett illúziónk meccsen.