“Cserélni akartam, de a kispadon lévő játékosom ülve megsérült”

© Illusztráció: KM-archív
Szabolcs-Szatmár-Bereg – A labdarúgó megyei II. osztály Kelet-Magyarország-csoport 29. fordulójának mérkőzéseit játszották pénteken, illetve szombaton.

Kölcse–Tarpa 4–3 (2–1)

Kölcse, 150 néző, v.: Híres T.

Kölcse: Ludnanszki – Sira T., Dub S., Sztáraszta F., Szkunzjak, Botos Á., Skruba (Szakács T.), Fóri A. (Dobos I.), Budz M., Szverenko, Zavanyi B. Edző: Simon Csaba.

Tarpa: Béres R. – Verejcsi E., Ködöböcz N., Szidor S., Péter Gy., Djacsenko, Vince K. (Szolomka), Antal R., Barta F., Kemény Cs. (Stefán L.), Ricsei F. Játékos-edző: Rozman Sándor.

Gól: Dub S. 2, Szkunzjak 2, illetve Szolomka 2, Bartha F. (11-esből).

Simon Csaba: – Izgalmas mérkőzésen a 3–1-es állás után kapott góllal felhoztuk az ellenfelet, amely kiegyenlített, az utolsó percekben mégis nekünk sikerült kicsikarni a győzelmet. Gratulálok a fiúknak, a Tarpának pedig a bajnoki címhez. Sok sikert a megye egyhez!

Rozman Sándor: – Nagyon jó mérkőzésen vesztettük el a tizenhét meccsen át őrzött veretlenségünket. Dicséretet érdemel minden játékosom, mert mindent megtettek a győzelemért, sajnos, 3–3-as állásnál nem adtak meg két gólt a javunkra. Köszönöm a szurkolók biztatását. Gratulálok a Kölcsének és külön a tizenhat éves támadónknak, aki első felnőtt meccsén jobbal, ballal kilőtte messziről a ficakot.

Beregdaróc–Nábrád 2–4 (1–2)

Beregdaróc, 80 néző, v.: Lövei.

Beregdaróc: Ficze T. – Kokas A., Szász K. (Rózsa A.), D. Pethe K., Lukovics J., Balogh B. (Varga T.), Veress R., Kosztel D. (Balla L.), Szlifka (Rózsa D.), Varga G., Rózsa R. Edző: Baracsi Endre.

Nábrád: Pásztor A. – Pásztor L., Balogh Gy., Móré Sz., Kovács B., Szabó T., Mercz L., Varga Z., Mercz J., Pásztor L., Tejfel D. Edző: Végh András.

Gól: D. Pethe K., Rózsa R., illetve Szabó T. 3 (egyet 11-esből), Pásztor L. (11-esből). Kiállítva: Varga G. (65. perc), Ficze T. (89. perc) Ifi: 8–5.

Baracsi Endre: – Igazán jól jött volna a kuruc virtus ezen a mérkőzésen, de nem nagyon ragadt át ránk Esze Tamás hevülete. Küzdöttek, hajtottak a fiúk, de valami hiányzott. Nagyon akartunk, de a Nábrád nyert. A vendégeknek köszönjük a sportszerű hozzáállást, amiért hozzájárultak az időpontváltozáshoz.

Végh András: – Magas szintű játékvezetés mellett az első negyedórában már 2–0-ra vezettünk, majd a Daróc szorossá tette a mérkőzést. De a hősiesen küzdő tizenegy játékosom végül bebizonyította, hogy ők mindent megtesznek a bennmaradásért.

Szatmárcseke–Vámosoroszi 0–2 (0–1)

Szatmárcseke, 80 néző, v.: Oláh Z.

Szatmárcseke: Bőnyei B. – Orsolyák Á., Somogyi R., Bozsányi L., Bakó K., Mándi Zs., Bozsányi I. (Bozsányi F.), Sankó J., Magula M., Mándi Z., Varga Z. Megbízott edző: Szűcs István.

Vámosoroszi: Szaniszló Á. – Márton J., Bartha K. (Molnár P.), Riskó T., Szilágyi L. (Ács A.), Róka R. (Kiss D.), Dávid G., Máté G. (Szabó A.), Kiss A., Kerekes Sz. (Tisza S.), Somogyi T. Edző: Orosz András.

Gól: Bartha K., Szilágyi L. Ifi: 0–3.

Szűcs István: – Egy langyos meccs után remélem sikerül a következő meccsre felrázni a csapatot.

Orosz András: – Kenyérlángos, üdítő, ásványvíz – ezekkel ünnepeljük a győzelmet. Egyben köszöntjük a születésnaposainkat, Riskó Tibort és a hazalátogató Csernyi Attilát.

Nyírmeggyes–Csengersima 5–2 (4–1)

Nyírmeggyes, 120 néző, v.: Kocsis Zs.

Nyírmeggyes: Gergely I. – Balogh L., Szántó I., Kovács L. (Szondi Á.), Nagy Zs., Török G., Éles B., Széles M. (Éles R.), Dobos J. (Sivadó L.), Székely Zs., Hornyák Zs. (Pető Á.). Edző: Körmös Miklós.

Csengersima: Székely Sz. (Bélteki L.) – Kerekes M. (Gyarmati N.), Horváth I., Szűcs A. (Gaál Cs.), Barcsay Á., Domokos L., Kocsis I., Volkán R. (Varga Gy.), Nyíri A., Korpás A., Halász N. Játékos-edző: Volkán Roland.

Gól: Kovács L., Dobos J., Éles M., Éles B., Török G., illetve Kerekes M., Kocsis I. Kiállítva: Éles B. (63. perc). Ifi: 6–2.

Körmös Miklós: – Gratulálok a srácoknak, mert ilyen különbséggel is megérdemelten győztünk a szimpatikusan játszó ellenféllel szemben. Külön gratulálok felnőttcsapatban debütáló Szondi Áronnak.

Volkán Roland: – Anélkül hogy bárkit is megbántanék, nem tudnék most objektívan nyilatkozni a meccsről. Inkább a következő feladatra szeretnék koncentrálni.

Tisztaberek–Milota 5–7 (3–3)

Tisztaberek, 50 néző, v.: Tordai M.

Tisztaberek: Kosztya Z. – Jóni R., Molnár Róbert (Makszim G.), Rudnák N., Juhász A., Nagy J., Molnár Roland (Fábián G.), Bencze Á., Tóth J. (Kálló A.), Kocsán G., Szabó A. Edző: Oroszi István.

Milota: Cseh P. – Paládi P., Mikulka D., Lukács M., Balogh S., Delényi A. (Orgován L.), Jakab J. (Orosz T.), Siket L., Fejes P., Tóth K. (Nagy B.), Antal J. Megbízott edző: Rétfalvi Róbert.

Gól: Szabó A. 2 (egyet 11-esből), Molnár Roland, Molnár Róbert, Bencze Á., illetve Lukács M. 2, Delényi A., Siket L., Antal J., Balogh S., Tóth K. Kiállítva: Nagy J. (80. perc), Kálló A. (81. perc), Juhász A. (88. perc). Ifi: 7–3.

Oroszi István: – A mai meccsen lényeges jobban játszottunk mezőnyben ellenfelünknél, viszont bizonyos dolgok nagyon negatívan befolyásolták a mérkőzés végkimenetelét, amiről inkább nem szeretnék nyilatkozni.

Rétfalvi Róbert: – Hétről-hétre emberhiánnyal küzdünk, most is igen nehéz volt összerakni a kezdőcsapatot. Mégis sikerült győznünk egy gólgazdag, és indulatoktól sem mentes mérkőzésen. Gratulálok minden játékosnak a mai teljesítményhez.

Tyukod–Mérk-Vállaj 1–5 (1–1)

Tyukod, 50 néző, v.: Maleskovits R.

Tyukod: Fekete S. – Feka N., Feka J., Kertész J., Bégány M., Csaholyi Cs., Berki N., Sípos M., Tóth F., Lakatos I., Kasu Á. Játékos-edző: Fekete Sándor.

Mérk-Vállaj: Boros V. – Balogh N., Lehoczky R., Bálint M., Szimuly Gergő (Ruha O.), Petrohai Gy., Lakatos J., Osváth Z. (Fülöp Zs.), Szabó I., Bozsányi S., Cégényi A. Edző: Szimuly Gábor.

Gól: Feka J., illetve Lakatos J. 2, Szimuly Gergő 2, Balogh R. Ifi: 0–5.

Fekete Sándor: – Sajnos, megint csak tizenegyen tudtunk kiállni. Az első félidőben még tudtuk tartani magunkat, de a második félidőben győzött a jobb csapat.

Szimuly Gábor: – Az első játékrész vége felé azon töprengtem, hogy talán ma jobb lett volna otthon maradni, és megnézni a Gyilkos számok soron következő epizódját. A második félidőben megváltozott a véleményem.

Nyírcsaholy–Tiszakóród 1–1 (0–1)

Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Nagy F.

Nyírcsaholy: Mándi P. – Putrika B., Botos S., Balogh J., Mező A., Botos B., Bálint Cs., Ilku T., Kovács Á., Szabó V. (Ilku Á.), Kovács J. (Disznós G.). Edző: Kiss Ervin.

Tiszakóród: Juhász S. – Légrádi G., Nagy Á., Algács B., Csákányos T., Császár T. (Ország Zs.), Császár P., Horváth G., Móricz I., Barkaszi D., Algács E. Edző: Gyulai Zsolt.

Gól: Botos S., illetve Császár P. Ifi: 6–3.

Kiss Ervin: – A játék képe alapján igazságos döntetlen született.

Gyulai Zsolt: – A második félidőben az volt a probléma, hogy cserélni akartam, de a kispadon lévő játékosom ülve megsérült…