Vihar és gólzápor

© Illusztráció: KM-archív

Szabolcs-Szatmár-Bereg – A megyei II. osztályban Tisztabereken vihar miatt félbeszakadt a meccs, Kemecsén pedig gólzápor volt.

Kemecse–Tiszalök 8-1 (2-1)

Kemecse, 80 néző, v. Lipcsei

Kemecse: Péter M.- Márton P., Szaffián Sz., ( Lukács G.),Petics Gy., ( Brondics P.), Deme A., Karkusz A., Hokk Á., Mogyorósi Á., ( Szathmári S.), Balázsi P., (Kovács I.),Sándor D., Szathmári D., ( Kocsis Sz.), Edző: Resán Attila.

Tiszalök: Fábián R.- Aszalós T., ( Majoros P.), Fábián K., ( Fábián A.), Balogh A., Kiss R., Magyar G., Puncsák Cs., Vajda M.,( Kiss T.), Kiss A., Benyusz M., Aszalós M., Edző: Nagy Gábor.

Gól: Petics Gy., Hokk Á., Balázsi P. 3. Sándor D., Lukács G., Szathmári S., illetve Kiss R., Kiállítás: Ifi: 14-0

Resán Attila: – Az első félidőben kicsit könnyedén vettük a játékot ezért szorosra sikerült. A második félidő elején felőröltük az ellenfelünket. Az eredmény ellenére, is sokkal intenzívebb, és jobb csapatotot vártunk mint a múlt héten.

Nagy Gábor: – Gratulálunk a hazaiaknak, megyünk tovább.

Kelet–Magyarország Csoport

Beregdaróc–Vámosoroszi 1-4 (0-4)

Beregdaróc, 80 néző, v.: Balogh L.

Beregdaróc: Ficze T.- Szalai B., Pecherskyi M., Szász K.,( Kiss R.), D.Pethe K., Margitics K., Deák B., Varga G., Rózsa R., Danku A., Rózsa A., Edző: Baracsi Endre

Vámosoroszi: Bodnár B.- Somogyi R., Riskó T., Rigó A.,( Kopor Cs.), Baráth G.,( Geletey Z.), Róka R., Bakó K., Márton J., Somogyi T.,( Tisza S.), Szabó A., (Molnár R.), Szabó An., Edző: Mikes Ferenc

Gól: Kiss R., illetve Riskó T., Szabó Antal 3. Kiállítás: Ifi: 3-2

Baracsi Endre: – Lejátszottuk a második edzőmeccsünket, számunka még nem kezdődött el továbbra sem a bajnokság. Az ifi csapat előtt, le a kalappal gratulálunk nekik.

Mikes Ferenc: – Kiváló első félidőt produkáltunk, ami kitartott a meccs végéig. Gratulálok a csapatnak.

Nábrád–Szatmárcseke 1-2 (1-2)

Nábrád, 150 néző, v.. Lövei

Nábrád: Pásztor A.- Szabó T., Mercz J., Tar T.,( Mecz Z.), Kovács B., Tejfel D., ( Pásztor A.), Pásztor Z., Bihari D., Sárai G.,( Balogh Gy.), Varga Z., Kocsi I., Edző: Végh András

Szatmárcseke: Bihari A.- Algács M., ( Somogyi N.), Banga B., Kóczé G., Bakó G., Mándi Zs., Mándi Z., ( Bozsányi L.), Horváth G., Botos Á., Császár P., Hadadi K., Edző: Hadadi Ferenc.

Gól: Pásztor Z. (11-esből), illetve Horváth G., Botos Á. Kiállítás: Bihari D. (31. perc), Pásztor L. (72. perc), illetve Bakó G. (72. perc). Ifi: 4-2.

Végh András: – Először is szeretnénk gratulálni az ificsapat első győzelméhez. A játékvezető helyett inkább én szégyellem magam, a folytatásról erősen el kellene gondolkoznia.

Hadadi Ferenc: – Magunknak tettük nehézzé a mérkőst ismételten. Több góllal kellett volna nyernünk. De jövünk felfelé mint az a bizonyos a vízen.

Csengersima–Kölcse 2-1 (0-1)

Csengersima, 120 néző, v.: Kocsis Zs.

Csengersima: Bélteki L.- Domokos L, Nyíri A., Drumar A., Volkán R., ( Korponai K,) Horváth T., Kerekes M., ( Algács E.), Rosu F., Balogh B., ( Székács J.), Asztalos G., Asztalos I., ( Belbe R.), Edző: Volkán Roland

Kölcse: Lutnanski M.- Pálóczi I., Baksa Á., Sztáraszta F., Vári N.,( Máté Á.), Srjuba V., Pál L., Szeles L., ( Ripli M.),Sukály Gy., Halász T., Máté G., megbízott edző: Simon Csaba

Gól: Asztalos I., Roseau F., illetve Srjuba V., Kiállítás: Ifi: 1-2

Volkán Roland:– Küzdelmes színvonalas mérkőzésen, jó csapat ellen megszereztük idei első győzelmünket.A győzelmet a csapat Barcsay Ákos csapattársunknak ajánlja nagymamája elvesztése miatti gyász enyhítésére.

Simon Csaba:– Kihagyott helyzetekkel meccset nem lehet nyerni. Gratulálok mindkét csapatnak a jó játékért.

Nyírcsaholy–Jánkmajtis 0-2 ( 0-0)

Nyírcsaholy, 80 néző, v.: Frindik J.

Nyírcsaholy: Gergely I. (Putirka G.)- Lehoczky R., Szabó I., Botos S., Petrohai L., Szimuly G. (Balogh Zs., Kiss A.), Petrohai Gy., Gergely M., Csaholyi Cs., Gergely B., Tóth K. Edző: Szimuly Gábor.

Jánkmajtis: Tóth K.- Chioreanu, Mikulka D., Kiss I., Balogh S., Costea P., Bartha K., Balogh Zs., Homoki G., Della S. (Petrás M.), Costea G. Edző: Szabó István.

Gól: Costea 2. Kiállítva: Petrohai Gy. (55. perc). Ifi: 1–4.

Szimuly Gábor: – Míg egyenlő volt a létszám, játékban felvettük a versenyt a vendégekkel a kiállítás viszont megpecsételte a sorsunkat.

Szabó István: – Bár nagyon sok gólhelyzetet kihagytunk, mégis örülök ennek a 2-0 ás győzelemnek. Köszönöm ezt a játékot a fiúknak.

Tisztaberek–Hodász a 8. percben félbeszakadt. A vihar elmosta a meccset 1–0-s állásnál.