Diplomaosztó a Nyíregyházi Egyetemen – Íme a lista, kik tettek sikeres záróvizsgát

Diplomaosztó a Nyíregyházi Egyetemen
Diplomaosztó a Nyíregyházi Egyetemen - © Fotó: Sipeki Péter
Nyíregyháza – A Nyíregyházi Egyetem szombaton tartotta Oklevélátadó Ünnepi Szenátusi Ülését, a Kodály Zoltán Kulturális Centrumban. Mutatjuk a sikeres záróvizsgát tett hallgatók névsorát.

FELSŐOKTATÁSI SZAKKÉPZÉS

Gazdálkodási és menedzsment: Drabik Beáta Emese

Mezőgazdasági mérnök: Ésik Árpád, Lakatos Klaudia, Szabó Tünde Erika, Tarcali Réka, Vass Tamás István

Programtervező informatikus: Dajka Fruzsina, Hemrik Ildikó

Turizmus-vendéglátás: Balogh Boglárka, Kovács Zsanett Rita, Szabó Ákos

ALAPKÉPZÉS

Andragógia: Kántor Hajnalka, Kóka Mariann, Korpai Tibor László, Leskovics András

Anglisztika: Joó Szilvia

Biológia: Bakosi Viktória Andrea, Horváth Piroska, Juhász Viktória Ágnes, Kiss Csaba, Koleszár Gergő, Kovács Gábor, Liba Zsuzsanna, Nagy-Orosz Éva, Rádi Andrea, Szabó Zoltán, Széphalmi Attila, Tóth Krisztina

Ének-zene: Csontos Roland, Fehérváryné Gere Nóra, Hevesi Mónika, Kiss Dorottya

Fizika: Marjai Zsolt, Rozmisné Tóth Anita, Siető Zsombor Pál

Földrajz: Balogh Szabolcs, Csákó Csilla Katalin, Eszenyi László, Farkas Ádám, Gégény István Zsolt, Karasz Gábor, Kiss Ágnes, Kókán István, Lakatos Kitti, Papp Lajos, Szabó Gábor, Taskó Szilárd Levente, Toldi Norbert, Tóth Ágnes, Tóth Ákos, Tóth Alexandra, Vass Dzsenifer

Gazdálkodási és menedzsment: Augusztinyi Nikolett, Baksa Róbert, Balog István, Balogh Bence István, Balogh Brigitta, Banu Istvánné, Bartháné Podlovics Adrienn, Bodó Márta, Boráné Hegedüs Erzsébet, Borsodi Máté, Csécsi Attila, Csegeiné Garai Beáta, Csordás Ferencné, Dicső Dóra, Dorcsákné Nagy Csilla, Erdei Odett, Erdődi Béla Péter, Erdődi Tímea, Fazekas Annamária, Fejes Istvánné, Fejesné Szabó Marianna, Ferencz Péter István, Gonda Péter, Hajdu Cintia Loretta, Hajdu Klaudia, Havasiné Malina Andrea, Hornyák Zsolt, Horváth Zsolt, Jánócsik Marcell Tamás, Juhász Katalin, Kajla Brigitta, Kálmánchelyi Petra, Kapin Aliz, Kendi Anita, Kertész Beáta, Kiss Gábor , Kiss Gábor, Kiss Gábor József, Komjáthyné Pintér Mária, Kovács Árpád, Kovács Cintia, Kovács Lajos, Kovács Tamás, Kovács-Vigh Tímea, Kun István, Lakatos Ferenc, Lakatos Róbert József, Leleszné Kuripla Gyöngyi, Majoros Ágnes, Márkus Dávid, Matus Attila, Mlinárcsikné Seres Kinga, Muskóczki Tímea, Nagy Béláné, Nagy Dóra Krisztina, Nagy Henrietta, Nagy István, Nagy Marianna, Pankotai Istvánné, Polyák Éva Zsófia, Rácz Nikoletta, Simon Ádám Miklós, Sorossi Zsuzsanna, Szabó Attila, Székely Mariann, Szilágyi Ernő Árpád, Tabaka Erika, Takács Eszter, Tari Zsolt, Tóth Bence, Tóth Gábor, Tóth Judit, Türk Gerda Barbara, Vámosi Viktória, Vámosi Viktória, Varga Zsolt, Varró Éva, Vitányi Gréta, Vojtehovszki Emese, Zöldi Éva Anita

Gépészmérnöki: Balázs Zoltán, Balogh Csaba, Csajbók Tibor, Csombók Zoltán György, Gál Tibor, Holácsik Sándor, Kromplák Gyula, Kukk Ádám, Németh Gábor, Pető Béla, Simon Roland Tamás, Szedlár Dávid, Szluk István, Szunyog György

Kémia: Huszti Gergő, Kékesi Viktória, Murányi Teodóra, Páfrány Nikoletta

Képi ábrázolás: Ádám Zsuzsanna, Havril Ilona Csilla, Nagy Tamás, Sándor Fanni, Szloboda László Gergely, Tőkés Mihály, Vajna Fernanda Brigitta

Kommunikáció és médiatudomány: Hrabina Erik Sándor, Kincses Emőke, Linterné Varga Valéria, Tóth Gábor Szabolcs

Környezetkultúra: Botos Beatrix, Erdélyi Máté, Fekete Zsanett, Juhász Klaudia Anett, Kiss Dávid, Názon Bálint, Tóth Anita, Varga Nikoletta

Környezettan: Hanuszik Sándor Gellért, Kovács Tamás, Szabó Gyula, Tóth Andrea

Közlekedésmérnöki: Bereznay Tamás, Fehér Norbert, Járfás Péter, Kondás Tamás, Kovács Ferenc Levente, Mészáros Marianna, Oláh Ágnes, Pap Péter, Sajó Csanád, Schneider Krisztián, Simon István, Szaniszló Tamás, Szkita Viktor, Szombathelyi Gergely, Szrnka Máté, Varga Gergely

Magyar: Bak Vivien Adrienn, Filep Aliz Julianna, Nagy Emese, Szabó Gábor, Varga Andrea

Matematika: Szécsi-Tisza Dániel, Tóth Zoltán

Mezőgazdasági és élelmiszeripari gépész­mérnöki: Bába Attiláné, Ferencz Gábor, Fleisz Zsolt, Forgó Eszter, Méhész László, Strankula Kitti, Szocska István, Tótok István

Mezőgazdasági mérnöki: Abonyiné Kántor Anita, Balogh Dávid, Bóz László Barnabás, Fogarasi Anna, Geszterédi László, Harnócz Péter Imre, Kristóf Máté, Magyar Tibor, Nyakas Tamás, Pethő László, Putnoki Bálint, Tompa Patricia, Uzunaj Nikoletta

Nemzetközi tanulmányok: Gulyás Rajmund Csaba, Kincs Henrietta, Kovács Márk, Nagy Ferenc, Sebők Milán, Tóth Péter, Tuba Genovéva Gertrúd, Varga Zsolt

Pedagógia: Deákné Szőcs Mária

Programtervező informatikus: Cserny Gábor, Csetneki Sándor, Csiszér István Endre, Gál Ferenc, Gyuris László, Nemes Lajos, Pál István, Popovics Tibor, Rácz Gergő, Tóth Bálint Sándor, Tóth Zoltán, Vass Felicián

Sportszervező: Kőszegi Angéla, Papp Róbert László

Szociálpedagógia: Ambrusz Eszter, Aranyos Gábor, Csizmadia Zsuzsanna, Francz Adrienn, Hornyák Brigitta, Horváth László, Jasku Adrienn, Kicska Szabolcsné, Kiss Ramóna, Máté István Györgyné, Papp Petra, Salánki Dóra, Sándorné Hargita Edit, Siti Mária, Szabó Réka, Szakolczayné Hajzer Gabriella, Szidor Ágnes, Szitai Beatrix

Tanító: Balogh Katalin, Gajdos Rita, Gerics Éva

Testnevelő-edző: Bondár Zsanett, Katona Krisztina, Páll Vivien Zsanett, Rácz Gábor, Sajgó László, Szilvási Roland, Valu Tibor, Varga Diána, Vass Fanni

Történelem: Fejes Valentin, Gere Alexandra

Turizmus-vendéglátás: Krivács András, László-Szabó Anita, Pásztor Ditta Glória, Varga Zsuzsanna, Vona Kornélia

MESTERKÉPZÉS

Andragógia: Bacskai Melitta

Nemzetközi tanulmányok: Balogh Emese, Huszti Andrea, Losonczi Alexandra

TANÁRI MESTERSZAK

Ének-zene tanár: Gyöngyössy Boglárka, Takács Zoltánné

Ének-zene tanár – inkluzív nevelés tanára: Oláh Enikő

Ének-zene tanár – testnevelő tanár: Jobbágy Sára Szandra

Ének-zene tanár – történelemtanár:

Szabó Tamás

Fizikatanár: Berkes-Sinka Márta

Földrajztanár: Berecz András

Földrajztanár – környezettantanár: Apacs Darina

Földrajztanár – testnevelő tanár: Jobbágy Gergő László

Földrajztanár – történelemtanár: Nagy Gábor, Szegfü-Szarka Mónika, Vaszicskó Tímea

Informatikatanár – család-és gyermekvédő tanár: Csuka László, Ujvárosy Tamás, Varga Zoltán

Kémiatanár – család- és gyermekvédő tanár: Géczi Frigyesné

Magyartanár: Ember Annamária, Maródiné Nyíri Éva

Magyartanár – inkluzív nevelés tanára: Kissné Nagy Adrienn

Matematikatanár: Endrédiné Márkus Erika, Molnár Ákos, Mondokné Busák Mónika, Obuczki Tünde, Takács Csaba, Zsoldos Tímea

Matematikatanár – fizikatanár: Hegedűs Katalin, Kolozsvári Beáta, Nagy Kornélia Anna

Matematikatanár – informatikatanár: Rab-Molnár Adrienn

Matematikatanár – inkluzív nevelés tanára: Bodóné Varga Dóra

Matematikatanár – kémiatanár: Lengyel Attiláné

Mérnöktanár (gépészmérnök): Kovács László Sándor

Pedagógiatanár: Ráczné Balla Edit

Pedagógiatanár – család- és gyermekvédő tanár: Gál Mariann

Pedagógiatanár – inkluzív nevelés tanára: Schuller Istvánné

Testnevelő tanár: Balogh Csaba István, Rácz Irén

Testnevelő tanár – család- és gyermekvédő tanár: Benkő Zita Orsolya, Dienes László

Testnevelő tanár – fizikatanár: Obbágy Zsuzsanna

Testnevelő tanár – földrajztanár: Lada Emese Krisztina, Nagy Gábor

Történelemtanár: Lengyel Tamás

Történelemtanár – földrajztanár: Biró Róbert Zsolt, Cserepes Orsolya

Történelemtanár – inkluzív nevelés tanára: Hajdu Anita

Vizuális- és környezetkultúra-tanár:

Jeneiné Gaál Mária Gabriella, Pataki Beáta, Tóthné Kiss Katalin, Vilmányi Judit

Vizuális- és környezetkultúra-tanár – földrajztanár: Spitzmüller Szandra Tímea

Vizuális- és környezetkultúra-tanár – inkluzív nevelés tanára: Magyar Andrea, Szűcsová Judita

Vizuális- és környezetkultúra-tanár – matematikatanár:

Pálfi Zsuzsanna

SZAKIRÁNYÚ TOVÁBBKÉPZÉS

Pedagógus szakvizsga:

Fülöpné Pető Aranka, Jámbrik Mária, Lajtosné Krajnyák Éva

Társadalomtudományi és gazdasági szakfordító és tolmács: Balogh-Majoros Marianna, Czető Ilona, Danicska Mónika, Lukács Béla, Nagy László Norbert, Vincze Péter

Munkavédelmi szakember: Fórizs Anikó

Munkavédelmi szakmérnök: Lajtos István








hirdetés