Diplomások lettek

Akt.:
Diplomások lettek
Diplomások lettek - © Fotó: Racskó Tibor
Nyíregyháza – Íme a Nyíregyházi Főiskolán sikeres záróvizsgát tett hallgatók idei névsora.

FELSŐOKTATÁSI SZAKKÉPZÉS

CSECSEMŐ- ÉS KISGYERMEKNEVELŐ

Balázsi Éva Kata, Béres Nikoletta, Botka Katalin, Brutóczki Nóra, Csonka Anett, Demeter Klaudia, Dévai Diana, Erdélyi Dóra, Farkas Anita, Győrösi Andrea, Horváth Fruzsina, Juhászné Nagy Marianna, Lénárt Evelin, Márkus Lívia, Németh Ferencné, Papincsák Emese, Simai Anett, Szugyiczki Krisztina, Tarcsa Erzsébet, Tóth Klaudia, Vártás Renáta

GAZDÁLKODÁSI ÉS MENEDZSMENT

Kiss Rebeka, Major Nóra

KOMMUNIKÁCIÓ ÉS MÉDIA

Bíró Nóra, Góczi Dávid, Hegedüs Zsanett, Keresztesi Szabina, Kiss Zsanett Nikoletta, Nyitray Norbert, Skorván Dávid, Surányi Ádám

MEZŐGAZDASÁGI MÉRNÖK

Csillik Noémi, Hanyu István, Pótiné Lipcsei Annamária, Szondiné Tóth Ágnes Ildikó, Takács Eleonóra, Tóth Csilla

PROGRAMTERVEZŐ INFORMATIKUS

Berecz Laura Éva, Kovács Péter, Potor Ádám, Szabó Gabriella

SZOCIÁLIS ÉS IFJÚSÁGI MUNKA

Bónus István, Gulyás Renáta, Katócs Gábor, Molnár Renátó, Nádasdi Tímea, Szebényi Szabina, Zelena Eszter

TURIZMUS-VENDÉGLÁTÁS

Balogh Ádám, Csiki Cintia, Danacko István, Farkas Brigitta, Garai Gréta, Izsoó Barbara, Kádár Dóra Panna, Katkó Krisztina, Kiss Ágnes, Kolozsvári Edina, Miklós Kinga, Papik Anett,
Szabó Renáta Zita, Szendrei Judit

ALAPKÉPZÉS

ANDRAGÓGIA

Ács Gabriella, Aranyos Gábor, Deák Liza, Dús Tamás Pál, Fegyver Tamás, Gráf Orsolya, Hajduné Posta Veronika, Horváth Anita, Ignéczi Brigitta, Juhász Nóra Márta, Kabainé Szabó Klára,
Kádár Enikő, Kertész Imre, Király Zoltán László, Kocsis Kinga, Kovács Vivien, Lénárt Tímea, Linter Éva, Makranczi Gergő, Nagy Nikoletta, Ópris Melinda, Pados Enikő, Peremiczki Imre, Szekrényesi Edit, Szmolka Zsuzsanna, Szőke Viktória, Titiné Naczinecz Mariann, Tóth Lea, Tóth Tamás, Zajácz Aliz

ANGLISZTIKA

Bányai Péter, Czirják Richárd, Gyimesi Tina, Jagos Ivett, Kapolka Viktória Éva, Kéninger Tibor, Lizák Szabina, Mile Dóra, Papp Vanessza, Petrovánszki Orsolya, Tóthné Kincs Vivien Zsuzsanna

BIOLÓGIA

Balogh Sándor, Bódi Zsolt, Dicső Dávid, Farkas Krisztina, Herman Barbara, Király Norbert István, Kovács Nóra, Kovacsics-Vári Gergely, Merkoszki Sándor, Pénzes Zsófia, Simonné Aranyi Viktória, Szilágyi Anett, Vicei Tibor Tamás

CSECSEMŐ- ÉS KISGYERMEKNEVELŐ

Besenyei Evelin, Bor Viktória, Dienes Erzsébet, Gabulya Anikó, Ignácz Judit, Kertész Boglárka, Kis Anett, Kiss Réka, Mercs Elizabet, Muza Judit, Nagyidai Annamária, Ragó Viktória, Sári Kinga, Szabó Cintia, Szekeres Beáta, Széles Andrea, Szilágyi Renáta, Sztaniszlovszki Aranka, Tormáné Monostori Csilla, Urbán Katalin

ÉNEK-ZENE

Csada Boglárka, Gál Enikő, Kokash Ierzheibet, Szilágyi Roland

FIZIKA

Balogh Diana Mária, Dékány Renáta, Romász Beáta, Tóth Nikoletta

FÖLDRAJZ

Bakonyi Sándor, Balogh Barbara, Bíró Balázs, Botkó Bence, Bródi Alexandra, Dajka Kristian, Demeter Ádám, Ferenczi Péter, Györgyfi Dénes, Handzó Tibor István, Herman Bettina, Hriczu Máté, Ignácz Dávid, Iski Donát, Kosztel Szabolcs, Lőrincz Amanda, Magos Mónika, Mráz Nikolett, Nagy Attila, Nagy Gréta, Orbán Vivien, Pádár Katalin, Pető Evelin, Portisch Ádám, Rózsa Nikolett, Sebő-Lábas Ágnes, Simkó-Popomájer Adrienn, Sipos József, Stefán Nikolett, Szabó Csaba, Szabó Enikő, Szőllősi Viktor János, Szügyi Orsolya, Tokár Dániel, Turovics Gábor, Varga Richárd, Vincze László

GAZDÁLKODÁSI ÉS MENEDZSMENT

Ambrus György, Bogár Tímea, Bohosné Ilyés Viktória, Czibak Endre, Dajka Tímea, Dovákné Szepesi Anita, Farkas Ilona, Galambosné Oláh Erika, Heé Ingrid, Hódi Katalin, Kocsis Nikoletta, Makai Tímea, Mándi Zsolt, Marincsákné Kasza Flóra, Nagy Zsanett Edit, Papp Máté, Sipos Tamás, Szilvásiné Mecsei Edina, Terdikné Pongrácz Enikő, Vas Krisztina

GÉPÉSZMÉRNÖKI

Áncsán István, Baksa György, Baráth Roland, Barkó László, Izsai László, Jákob Norbert, Kiss Gergő, Nagy Zsolt, Papp Szabolcs, Popovics Gábor, Szabó Viktor, Tóth Gábor Zoltán

INFORMATIKUS KÖNYVTÁROS

Darabos Renáta, Gyarmati Ágnes, Horváth Anett, Kiss Anna Anikó, Pórné Szilágyi Hajnalka, Radi István, Szepessi Gabriella

KÉMIA

Gyarmati Róbert, Orosz Zoltán Balázs, Sárbogárdi Fanni

KÉPI ÁBRÁZOLÁS

Balázs Kitti, Berecz Anna, Bocskay Nóra, Derenák Gabriella, Gál Florentina, Gencsi Mihály, Iski Anna, Kéri Helga, Kormos Áron, Magyar Csaba, Máté Balázs, Miklós Gábor, Nyíri Lajos, Sándor Béla, Sarkadi Emese, Szigetközi Flóra

KOMMUNIKÁCIÓ ÉS MÉDIATUDOMÁNY

Ésik András, Eszenyi Imre, Ferkó Klára, Harsányi Zsolt, Horváth Katalin, Késmárki Zoltán Zsolt, Kiss Georgina, Kovács Zsófia, Kuik Gábor, Lábiscsák János, Magyar Noémi, Mártha Nikolett, Pál Viktor, Piskolti Nikola, Plósz Kinga, Sipos József, Székács Angéla, Tanyik Zsófia, Tompa Adrián, Vajda Máté, Vicickóné Papik Adrienn, Virág Zsuzsanna, Zámbó István

KÖRNYEZETKULTÚRA

Dombi Orsolya, Goga Evelyn, Jenei Dóra, Koncz Gergő, Sándor Lilla, Szabó Alexandra, Szatai Evelin, Tamus Richárd, Tóth Eszter, Turóczi Nikoletta

KÖRNYEZETTAN

Balogh Tamás, Bartha Viktória, Bátyi Attila, Czérna Renáta, Éles Dániel, Gyurkovics Sándor, Héring Balázs, Kelecsényi Péter, Kiss Gréta, Kovács Róbert, Makó Gabriella, Nagy György, Nagy Gyula, Nagy Miklós, Nagy Orsolya, Pintér László, Serfőző Márió, Szabó Tamás, Varga Zoltán, Zolcsák Dávid

KÖZLEKEDÉSMÉRNÖKI

Bogyó Péter István, Hudák Andrea, Korodi Dániel, Kovács Lajos, Nagy Milán, Simon Roland, Vilmányi Gábor, Zelenák Imre István

KÖZLEKEDÉSMÉRNÖKI, LÉGIKÖZLEKEDÉSI-HAJÓZÓ SZAKIRÁNY

Asztalos Dániel Sándor, Haála Regő Albert

MAGYAR

Barkaszi Ádám, Matyasovszki Viktória, Orosz Boglárka, Rituper Tímea, Szabó Éva, Szücs Tünde, Varga Leila, Zajácz Szabina Krisztina

MATEMATIKA

Bokor Mariann, Csorba Krisztina, Egresiné Solti Judit, Kazamér Kinga, Kedves Béla, Kollát Beatrix Eszter, Megyaszai Edina, Molnár Gábor János, Orosz Éva Zita, Pintér Tamás, Tóth Anikó

MEZŐGAZDASÁGI ÉS ÉLELMISZERIPARI GÉPÉSZMÉRNÖKI

Illés Tibor, Pénzes Péter Ádám

NEMZETKÖZI TANULMÁNYOK

Bakó Gréta, dr. Méray Krisztina, Éles Tímea, Gordán Gyula, Greskó Nikoletta, Haba Orsolya, Kádár Kinga, Karámos László, Labbancz Tímea, Posta Ákos István, Trohák József, Turgyán Dalma

PEDAGÓGIA

Bánkövi Ottília, Dánielné Ozsváth Júlia, Fenyvesi Judit Klára, Garamvölgyi Kiss Bernadett, Gulyás Dániel, Hanákné Bodolai Anikó, Kovács István Lajosné, Lengyel Emese, Papfalusi Angéla, Petró-Hasulyó Adrienn, Szászi Dóra, Tóth Gyöngyi, Tóth István, Varga Zoltán

PROGRAMTERVEZŐ INFORMATIKUS

Balogh Bence Zsolt, Berecz Laura, Kola László, Kovács János, Málik Péter, Molnár Zsanett, Nagy Abonyi Tamás, Nagy Tamás, Rácz Gergő, Rajzinger Péter, Szilágyi Lajos, Varga Róbert, Zoltai Máté György

SPORTSZERVEZŐ

Banu István, Borbély László, Deme Attila, Dienes Attila Sándor, Janetka Vivien, Körmendi Péter, Krizán Sándor, Mészáros Balázs, Molnár Péter, Nagy István, Papp János Bence, Sárai Gábor, Sztrandl Zoltán, Tóth István, Zsohár Ádám

SZOCIÁLPEDAGÓGIA

Bódi Edina, Csikós Marina, Réz Anett, Sárkány Barbara, Tarczali Nóra, Tóth Ágnes, Vadon Evelin, Vécsei Izabella

TANÍTÓ

Barna Judit, Berde Sarolta, Berta Anett, Bodnárné Kántor Erzsébet, Éles Katalin, Fábián Judit, Glonczi Miklós, Hajdu Eszter Zsófia, Hornyák Judit, Istenes Kitti, Katóné Szoboszlai Ibolya, Kocsis Zsófia, Kozma Richárd, Makranczi Anett, Maros Alexandra, Mészáros Vivien, Nagyidai Mónika, Sándor Éva Fanni, Somogyi Angéla Nóra, Suller Mónika Barbara, Szalanics Zsanett, Szilágyi Krisztina, Szoboszlai Szilvia, Szuhár Eszter Anett, Szűcs Ágnes, Tőkés Regina, Ungvári Júlia, Vámos Nóra, Vincze Ágnes Orsolya, Zombor Eszter Sára

TESTNEVELŐ-EDZŐ

Borza Andrea, Csordás Balázs, Csordás Tamás László, Csősz Petra, Eszenyi Gergő István, Kató Krisztián, Kerezsi Kitti, Kmetz István, Kovács Anita, Mák Norbert István, Nagy Kristóf, Nagy Lajos Márk, Nagy Zsolt, Nagy Zsuzsanna, Oláh Katalin Éva, Péntek Miklós, Rinyu Sándor, Simai Olga, Stamusz Péter, Tóth Ottó, Virág Roland

TÖRTÉNELEM

Ács Péter, Bozó Anita, Gergely Kristóf, Huncsik Brigitta, Kósa Andrea, Pallagi Balázs, Szentpéteri Anikó, Wágner Ferenc

FŐISKOLAI SZINTŰ KÉPZÉS FÖLDRAJZ

Bányai Krisztián

MESTERKÉPZÉS

ANDRAGÓGIA

Ésik Andrásné, Kovácsné Szücs Katalin, Palencsár Tímea, Sveda Bernadett, Szilágyi Péterné, Varga-Perjési Kitti

NEMZETKÖZI TANULMÁNYOK

Biczó Judit, Bíró Zoltán, Dósa Klaudia, Gégény Nikoletta, Hargitai Ramóna Valéria, Kádár András Sándor, Kmecz Attila, Kun Ágnes, Maczkó Anett, Márton Anita, Pakscha Veronika, Szabó Béla

TANÁRI MESTERSZAK

CSALÁD- ÉS GYERMEKVÉDŐ TANÁR

Bozorády Zsuzsanna, Kiss Miklós Attila, Radvánszki Erika

ÉNEK-ZENE TANÁR

Balogh Gábor, dr. Hostyisószkiné Jászai Valéria Erika, Kasellákné Zelenák Georgina Júlia, Kollonay Krisztina, Mislai – Szilasi Ildikó, Szabó Mariann, Szőllősi Szabolcs Attila

ÉNEK-ZENE TANÁR– MATEMATIKATANÁR

Rimán Barbara

FIZIKATANÁR

Csáki Szabolcs, Gajdosiné Koncz Zsuzsa, Herczeg Mária, Kövesligeti Artúr, Pálné Bodnár Cecília, Petrus Tamás Sándor, Rozsnyai Ágnes, Samu Tibor, Takács Zoltán, Tóth Tamásné, Újvári Tibor

FIZIKATANÁR–CSALÁD- ÉS GYERMEKVÉDŐ TANÁR

Péterffy Gáspár Mátyás

FÖLDRAJZTANÁR

Baracsi Katalin, Bihariné Papp Gyöngyi, Doma Ágnes, Faludi János, Feketéné Horváth Tímea, Garai Réka, Horváth Balázsné, Kacsáriné Balogh Anita, Molnárné Juhász Zsuzsanna Katalin, Oláh Zsigmondné, Szilágyiné Beregszászi Erzsébet Enikő, Tóth András Árpád, Tóth Norbert

INFORMATIKATANÁR

Barnáné Papp Éva, Berek József, Eichingerné Bálint Andrea, Galambosi Ottó, Gérus Andrea, Hanicskó Erika, Hatvaniné Ragány Klára, Homonnai Anita Mária, Járomi István, Kiss Edina Erika, Leó Zoltán György, Pálfy Valentin, Pampuch Zoltán Gábor, Parádáné Ragány Csilla, Samu – Németh Enikő Marianna, Szabó László István, Tóth László, Uri Zoltán, Veress Tibor

INKLUZÍV NEVELÉS TANÁRA

Guias Petra – Antónia, Jene Diána, Kalakai Valéria, Kantulyné Kalán Anita, Kerita Katalin, Mamira Vilmos Tamásné, Vincze Ágnes, Wohlráb Sarolta

KÉMIATANÁR

Alvári Krisztina, Bulyáki Valéria, Cziáky Zoltánné, Domjánné Vékony Zsuzsanna, Farkas Krisztina, Farkasné Bihari Angéla, Fülesdi Henrietta, Halászné Balogh Anita, Kovácsné Kovács Tímea, Molnár Krisztina, Pózerné Bodnár Mónika, Rocska Marianna, Rónaszéki Angéla, Strankula Katalin, Szabóné Király Edina, Tóthné Szabó Erika, Vilmosné Horváth Ildikó

KÖRNYEZETTAN-TANÁR

Csonka Károly, Greksza István, Kiss Barnabás, Mészáros Márton

MAGYARTANÁR

Baloghné Kormány Éva Erzsébet, Busák Éva, Dan Írisz, Dzurisová Lilla Borbála, Erdei-Árva Erika, Erdei
Zoltánné, Ferdinánd Ágnes, Harascsákné Papp Andrea, Lőrinczi Erika, Mártha Bernadett, Máté Zoltán, Németh Edit, Palló Csilla Margit, Papp János, Papp Judit, Pinténé Kosina Judit, Szemán Lászlóné, Szilágyi Zsolt, Szoboszlainé Sarkadi Lívia, Tarné Pásztor Nikoletta, Tóth Zoltán, Váradiné Nagy Edit, Varga Szilvia, Zentai Tünde Rózsa

MATEMATIKATANÁR

Barkaszi Lajos, Csordásné Lippa Beáta, Farkasné Jécsák Zsuzsanna, Joóné Selejó Erzsébet, Kalapos Adrienn, Kanyáriné Biró Tünde, Lengyelné Rácz Zsuzsanna, Lipcsei Tünde, Nagyné Bégány Veronika, Pappné Terdik Anita, Petrusné Simicskó Julianna, Rohályné Bacsó Beáta, Rusin Erika, Safranku András, Szmolen Sándor, Szmolenné Szűcs Ildikó, Torony Józsefné, Tóth Beáta, Varga Csongor

MATEMATIKATANÁR–INFORMATIKATANÁR

Szendrey Beáta

MÉRNÖKTANÁR (GÉPÉSZMÉRNÖK)

Dudics Kálmán Zsolt, Fekete Lajos, Keresztes Zsolt, Laczkó Szabolcs, Pál János, Simon Norbert, Skaliczi Imre, Szabó Zoltán, Szabó Zoltán, Tóth Frigyes, Tóth Pál

PEDAGÓGIATANÁR

Andrási Hajnalka, Boda Istvánné, Csuth Ildikó, Dobrosi Ágnes, Koncz Ágnes, Lesku Erika, Nagy Tiborné, Schinné Szekeres Csilla Erzsébet, Simon Edit Ildikó, Simonné Légrádi Anita, Szabó Zsolt

PEDAGÓGIATANÁR–CSALÁD- ÉS GYERMEKVÉDŐ TANÁR

Niziolék Emese

PEDAGÓGIATANÁR–INKLUZÍV NEVELÉS TANÁRA

Nagy Mariann, Sajtosné Lippai Ágnes

PEDAGÓGIATANÁR–MAGYARTANÁR

Szatmári Beáta, Tóth Evelin

TESTNEVELŐ TANÁR

Afonyi László, Bacsa Péterné, Bertáné Palatics Mária Magdolna, Bodrogvári -Csikó Attila, Borbély Péter Józsefné, Czeglédi István, Czidor Csaba, Dávidáné Kovács Judit, Deák Ferenc, Diószeghy Rita Diána, Ducsai Zoltán, Görög Csaba, Görög Tünde, Hadházi Mónika Ágnes, Horváth László, Horváth Zoltán János, Kiss István, Komlósné Oláh Mária, Kosztelnik Zsoltné, Kotricz Zoltán, Kovács József, Ladányiné Békési Gabriella, Lesku Miklós, Mátyus Csaba, Orosz Károly Zsolt, Pintér András Csaba, Pócsik Csaba, Pócsik Csabáné, Pócsik László, Simon Gábor, Soós Istvánné, Suhajda Ferenc, Szigeti Viktor, Szilágyi Krisztián Zoltán, Szlávik Tibor, Szoboszlai Csaba, Szögyényi Zsolt, Téglási József, Tömöri István Lajos, Várnai Virág, Veresné Gáspár Éva

TESTNEVELŐ TANÁR–CSALÁD- ÉS GYERMEKVÉDŐ TANÁR

Asztalos Zoltán, Mészáros Edit

TESTNEVELŐ TANÁR–KÖRNYEZETTANTANÁR

Németh Szabolcs

TÖRTÉNELEMTANÁR

Almásiné Forgács Éva, Aradiné Margitics Tünde Mária, Csapó Mária, Demeterné Berencsi Tünde, Gribovszky Gergely, Kovács Györgyné Dobrai Edit, Pákozdi Gábor, Suller Zoltán

TÖRTÉNELEMTANÁR– PEDAGÓGIATANÁR

Bodnár Péter

VIZUÁLIS- ÉSKÖRNYEZETKULTÚRA-TANÁR

Bacskóné Nagy Gabriella, dr. Lakatosné Debreceni Andrea, Hegyes Gábor, Novák Titanilla Zsuzsa, Pető Margaréta, Somoskői Dénes, Vincze Judit

VIZUÁLIS- ÉS KÖRNYEZETKULTÚRA-TANÁR–CSALÁD- ÉS GYERMEKVÉDŐ TANÁR

Nagy Mónika Edina

VIZUÁLIS- ÉS KÖRNYEZETKULTÚRA-TANÁR–INKLUZÍV NEVELÉS TANÁRA

Sipos Veronika Annamária

SZAKIRÁNYÚ TOVÁBBKÉPZÉS

ERKÖLCSTAN, ETIKA SZAKOS PEDAGÓGUS SZAKVIZSGÁRA FELKÉSZÍTŐ

Cserlakiné Hagymássy Krisztina

FEJLESZTŐPEDAGÓGUS

Bagolyné Takács Enikő, Dancsházi Ildikó, Fekete-Magyar Nóra, Gergelyné Nagy Andrea, Pummer Józsefné, Révész Tamásné, Tölgyesi Bernadett, Varga Csilla

ISKOLAI MENTOR

Törökné Kántor Anikó

ISKOLAI SPORTKÖR TARTÁSÁRA KÉPZETT SZAKEMBER

Bazsó Márton, Bojti István, Dajka Attiláné, Fucsovics Péter, Krokovay Gabriella Katalin, Major Zsuzsanna, Nagyné Leveleki Ildikó, Rajna Beatrix, Varga Lajos Tibor

KÖRNYEZET- ÉS VÍZGAZDÁLKODÁSI SZAKMÉRNÖK

Csutár Miklós, dr. Somogyi Péterné Hajdók Ildikó, Gyetkó Imre, György-Gombos Lóránt, Kádár László, Nagy Péter, Ónódi Gábor, Paróczai Csaba, Pető László, Váradi Viktor, Varga Zoltán, Veres Krisztián

MÉRNÖK-KÖZGAZDÁSZ

Németh Judit

MUNKAVÉDELMI

Bodnár Tünde, Gilányi Erika Mária, Lakatos Erzsébet, Németh Rita, Ungvári Tímea

MUNKAVÉDELMI SZAKMÉRNÖK

Csőri Zsolt, dr. Tarnóczi Richárd, Kovács Péter, Kovics Attila Róbert, Kukucska Mihály, Nagy Csaba, Simon-Molnár Andrea, Szabó Edit Zsuzsa, Székvölgyi-Dörmő Nóra, Tuza László Pál, Varga Angelika

PEDAGÓGUS SZAKVIZSGA

Ácsné Bezdán Andrea, Auguszti­nyiné Horváth Tünde, Barta Attiláné, Bartus Brigitta, Bíró István, Bodovits László, Dolhainé Fodor Enikő, dr. Tóthné Lombay Katalin, Erdei Anikó, Farkasné Tilki Anna, Fazekas Anett, File Irén, Horváth Zselyke Hajnal, Jung Katalin, Karóczkai Péterné, Kerekesné Csegei Lilla, Kissné Nagy Mária, Kocsiné Nyiscsák Emma, Kovács Ágnes, Könczei Bálint, Lévainé Káplár Anikó, Linzenboldné Nagy Katalin, Magyarné Gyarmati Judit, Máté Zsuzsanna, Molnár Ágnes, Nagy József, Németh Simon, Opre Edina Irén, Orosz Sándor, Pere Mariann, Polgár Lajos, Sallainé Török Anita, Sándor Judit, Soós Noémi Katalin, Soós-Vadász Tímea, Szabóné Béni Zsuzsanna, Szabóné Sallai Judit, Takácsné Bodnár Margit, Tóth Ágnes, Tóth Edit Ilona, Varga Angéla, Vargáné Verba Ildikó, Vas György, Veisz Tímea, Virágné Román Zsuzsanna








hirdetés