Döntetlen a rangadókon

Mindkét hajdú-bihari rangadó döntetlennel zárult az NB III. Tisza csoportjának 28. játéknapján.

Berettyóújfalu-Létavértes 1-1 (0-1)

Berettyóújfalu, 300 néző, vezette: Takács.

Berettyóújfalu: Szántó – Csordás, Szitkó, Ékes – Szűcs, Nagy R., Varga, Kolompár (Bánk, 68.) – Tamás, Balogh (Nagy T., 46.), Kasza (Erős, 63.). Edző: Kártik József.

Létavértes: Papp – Király, Dálnoki, Szűcs I., Nagy Z. (Éles, 74.) – Nagy R. (Ludánszki, 65.), Szűcs L., Spitzmüller, Saliga Z. (Rezes, 60.) – Saliga I., Szilágyi. Edző: Kondás Elemér. Mély talajú pályán, nagy iramú meccsen a kis Loki nem bírt a rendkívül harcosan küzdő hazaiakkal.

Gól: Kasza a 61., illetve Szilágyi a 35. percben.
Kiállítva: Rezes a 90. percben. Jók: az egész csapat, illetve Király, Szűcs I., Szilágyi. Ifi: 3-2.

Balkány-Hajdúnánás 4-2 (2-0)
Balkány, 200 néző, vezette: Jakkel.

Hajdúnánás: Haász-Brandt – Bocz, Magyari, Kovács A., Nagy T. (Deák, 46.) – Horváth, Kondora, Sebestyén, Oborzil – Mikita, Csehi (Nábrádi, 8.). Edző: Vígh Tibor. Nem sok esélyt adtak a hazaiak a vendég nánásiaknak.

Gól: Szabó I. a 24., a 26., Ulveczki az 58, a 78., illetve Bocz a 63., Kondora a 77.
Jók:
Bocz, Kovács A., Mikita. Ifi: 6-0.

Ibrány-Nyíradony 2-0 (1-0)
Ibrány, 350 néző, vezette: Molnár.

Nyíradony: Kerezsi – Terdik, Szilágyi Sz., Usztics (Hogya, 80.), Tóth Sz. (Szabó T., 70.) – Nagy I., Nagy Á., Kálmán, Bodogán – Bucskó (Halász, 55.), Babotán. Edző: Selyem Nándor. A hazaiak jobban alkalmazkodtak az irreális talajhoz, s megérdemelt győzelmet arattak.

Gól: Korsoveczki a 40., a 81. percben. Jók: Szilágyi Sz., Usztics, Kálmán. Ifi: 14-1.

Balmazújváros-Hajdúböszörmény 0-0
Balmazújváros, 200 néző, vezette: Bendik.

Balmazújváros: Csobán – Tornyai, Fige, Kerekes – Kovács (Kristóf, 84.), Király (Vincze S., 78.), Kis M., Vincze Cs., Szabó I. – Czellár (Holb, 87.), Virág. Edző: Nagy Lajos.

Hajdúböszörmény: Nagy I. S. – Andorkó, Frida, Berta, Papp F. (Hajdú, 80.) – Hortó (Burai, 84.), Nagy II. S., Szabó M., Lovas – Szabó I., Siket (Jámbor, 50.). Edző: Papp Ferenc. Küzdelmes mérkőzésen nem bírtak egymással a csapatok, így igazságos döntetlen született.

Jók: Csobán, Fige, Kerekes, Kis M., illetve Nagy I. S., Frida. Ifi: 3-3.