Duplán legyőzték a Ferencvárost az ifjúságiak

A Nyírsuli mindkét ifjúsági csapata legyőzte a Fradit, a iemelt serdülőbajnokságban a kisebbek nem kevesebb, mint húsz gólt szereztek a Gyula ellen.

Kiemelt ifjúsági bajnokság

U19: Ferencváros–Nyírsuli 2–3 (2–0)
Nyírsuli: Sánta – Szántó, Katona R., Bíró J., Ignéczi (Papp L.) – Gergely B., Hokk Balázs (Könnyű) – Ráti, Erdélyi, Makai (Pócsi) – Gál Sz. Edző: Hokk Béla. Két figyelmetlenség miatt a kiegyenlített első félidőben is kétgólos hátrányba került a Nyírsuli, amely a második játékrészben esélyt sem adott ellenfelének, és megérdemelten fordított. Gól: Ráti 2, Gál Sz. Jó: Sánta, Bíró J., Ráti, Gergely B.

Nyírsuli–Sopron 1–1 (1–0)
Nyírsuli: Sánta – Szántó (Papp L.), Katona R., Bíró J., Pócsi – Erdélyi (Könnyű), Gergely B., Hokk Balázs, Ignéczi (Lengyel I.) – Ráti (Tóth P.), Makai. Edző: Hokk Béla. Csalódást keltő döntetlent ért el a Nyírsuli, hiszen a sereghajtót hazai pályán sem sikerült legyőznie a kiesés elöl menekülő csapatnak. Gól: Ignéczi. Jó: Gergely B.

U17: Ferencváros–Nyírsuli 0–2 (0–1)
Nyírsuli: Vasas G. – Csordás (Reznek), Dajka, Benkő B., Fabu – Lipcsei M., Varga A. (Boros M.) – Tudja, Barzó (Horváth B.), Osztolykán E. (Phrakonkham) – Varga J. (Kristófi). Edző: Bessenyei Gyula. Az ideges és kapkodó játék ellenére némileg szerencsés módon, két öngóllal sikerült nyernie a Nyírsulinak. Gól: Sinka (öngól), Korponai (öngól). Jó: Barzó, Lipcsei M.

Nyírsuli–Ferencváros 2–0 (0–0)
Nyírsuli: Vasas G. – Szűcs F. (Phrakonkham), Dajka, Lipcsei M., Csordás (Horváth B.) – Varga A. (Fabu), Reznek – Boros M. (Osztolykán E.), Kristófi (Varga J.), Tudja – Barzó (Jasku). Edző: Bessenyei Gyula. Harcosan játszó ellenféllel szemben a hazaiak nehezen szerezték meg a három pontot. A csapat kitartásának köszönhető, hogy az utolsó tíz percben a maga javára tudta fordítani a mérkőzést. Gól: Osztolykán E., Nagy R. (öngól). Jó: Dajka, Lipcsei M., Varga A., Barzó.

Másodosztályú ifjúsági bajnokság

U19: Nyírsuli II (U18)–Baktalórántháza 11–1 (5–0)
Gól: Gégény, Nagy B., Fehér A., Balogh Zs. 2-2, Balogh Z., Stefán, Deák, illetve Csépke

Hajdúböszörmény–Nyírsuli II (U18) 3–2 (0–1)
Gól: Gégény, Halász

U17: Nyírsuli II (U16)–Baktalórántháza 15–0 (8–0)
Gól: Veress, Módis 3-3, Borbély 2, Szaffián, Osztolykán M., Boros D., Daru, Orosz D., Csáki P., Hódi

Hajdúböszörmény–Nyírsuli II (U16) 0–3 (0–2)
Gól: Módis 2, Csáki P.