Edzőtábor és családi fesztivál Dombrádon

Edzőtábor és családi fesztivál Dombrádon
Edzőtábor és családi fesztivál Dombrádon
Dombrád – Hagyományos, családi versennyel összekötött edzőtábort rendeztek, a Tai Qi Boxing stílus művelői a dombrádi Tisza parton – írja Sifu Miló András.

A versenyen részt vehettek a táborozó versenyzők szülei is. Az erő számok mellett, formagyakorlatban, fegyveres küzdelemben (polifommal bevont bambuszkard), és a hagyományos játékos, bekötött szemmel való bunyóban mérhették össze tudásukat. A tábor végén még vizsga lehetőség is volt. A nagyon jó családias hangulatú versenyen az alábbi eredmények születtek:

Fekvőtámasz
Akik 220 fölött tejesítettek, azokat első helyezettnek nyilvánítottuk.
1.Móricz Patrik
1.Nagy Erik
1.Molnáné Machnyik Renáta
1.Galyas Regina
1.Sillye Zsolt

Felülés
Nő:
1.Molnárné Machnyik Renáta
2. Molnár Renáta

Fiú:
1.Móricz Patrik ( A többiek sorrend nélkül.)
Nagy Erik
Móricz Patrik
Sillye Zsolt
Kocsis Zoltán
Török László
Rozs Levente
Vaskó Dávid

Free style formagyakorlat

Kis lány:
1.Galyas Regina
2.Németh Mirjam
3.Ilosvai Anna Mária
3.Ilosvai Tímea Veronika

Kis fiú:
1.Hadházi Dávid
2.Rozs Botond
3.Móricz Dominik
4.Rimaszombati András

Junior fiú:
1.Nagy Erik
2.Móricz Patrik
3.Sillye Zsolt
Kocsis Zoltán
Török László
Rozs Levente
Vaskó Dávid

Nagy fiú:
1.Vaskó Dániel
2.Kertész Roland
3.Rimaszombati András

Pici fiú:
1.Szabó Atis

Junior lány:
1.Molnár Anna

Boken kumite

Férfi:
1.Vaskó Dániel
2.Kertész Roland
Vaskó István
Rimaszombati András

Nő:
1.Molnárné Machnyik Renáta
2.Molnár Anna

Fiú:
1.Móricz Patrik
2.Kocsis Zoltán
3.Vaskó Dávid
Sillye Zsolt
Rozs Botond
Rozs Levente
Móricz Dominik
Nagy Erik
Rimaszombati András

Kis lány:
1.Galyas Regina
2.Németh Mirjam
3.Ilosvai Anna Mária
3.Ilosvai Tímea Veronika
Vak box

Kis lány:
1.Ilosvai Anna Mária
1.Ilosvai Tímea Veronika

Junior lány:
1.Galyas Regina
2.Németh Mirjam

Anya-lánya:
1.Molnár Anna
2.Molnárné Machnyik Renát

Kis fiú:
1.Rozs Botond
2.Rimaszombati András

Junior fiú:
1.Nagy Erik
2.Rozs Levente
3.Sillye Zsolt

Junior fiú:
1.Móricz Patrik
2.vaskó Dávid
3.Kocsis Zoltán

Nagy fiú:
1.Vaskó Dániel
2.Kertész Roland

Felnőtt férfi:
1.Vaskó István
2.Szabó Attila
3.Rozs Péter
4.Rimaszombati András

– Sifu Miló András –








hirdetés