Egy félidőnyi bátori csoda

Kovács László játékos-edző a pályán is segített
Kovács László játékos-edző a pályán is segített - © Fotó: Pusztai Sándor
Nyírbátor – Egy félidőn keresztül olybá festett, a Nyírbátor NB I B-s férfi kézilabdacsapata a tavasz legnagyobb meglepetést produkálja.

A sereghajtó nyírségiek a szünetben még két góllal vezettek a bennmaradásért küzdő, idén megtáltosodott Balassagyarmat ellen. A hatékony védekezés mellett Nagy Tamás kapus bravúrjai, illetve Kaszás Sándor góljai repítették a házigazdát. A második játékrészben a hosszabb kispad döntött a vendégek javára, továbbá az a nem elhanyagolható tényező, hogy a hazaiak jó néhány percet küzdöttek emberhátrányban, ami sokat kivett belőlük.

KM-KT

VKK Nyírbátor–Balassagyarmat 19–25 (11–9)

Nyírbátor, 100 néző, v.: Ágnecz, Sípos O.

Nyírbátor: Nagy T. – Albecz B. 1, Kiss I. 1, Kovács Zs., Kaszás S. 6/2, Csonka P. 2, Csuzda M. 1. Csere: Egri Gy. (kapus), Lapos P., Leiter I. 2, Kovács L. 1, Pál T. 5, Láng M. Játékos-edző: Kovács László. Kiállítások: 14, illetve 6 perc. Hétméteresek: 3/2, illetve 5/2. Junior: 21–34.