Eljátszott rohodi esély

A zárókör választ adott a még egyetlen nyitott kérdésre: legjobb tizenötödikként megkapaszkodott a Penyige – vagyis az alaposan elkalapált Rohod eljátszotta utolsó esélyét.

30. forduló

Kutykó Sport-csoport (zárójelben az ifjúsági eredmények): Apagy–Demecser 2–3 (2–4), Kállósemjén–Nyírlugos 0–1 (4–4), Bököny–Levelek 1–3 (1–3), Encsencs–Kálmánháza 2–0 (9–4), Ófehértó–Nyírgyulaj 2–1 (2–5), Kemecse–Nyírmihálydi 6–1 (13–1), Nyírtelek–Nyíribrony 3–0 (9–0), Kék–Kótaj 2–3 (2–2).

A csoport végeredménye: 

            1.         Kemecse      30       26       –          4          99–22 78

            2.         Demecser     30       22       1          7          87–41 67

            3.         Nyírgyulaj   30       21       3          6          90–41 66

            4.         Nyírtelek      30       20       2          8          94–35 62

            5.         Nyírmihálydi          30       20       2          8          98–61 62      

            6.         Kótaj 30       18       5          7          93–63 55

            7.         Ófehértó       30       13       5          12       69–51 44

            8.         Levelek        30       12       6          12       55–54 42

            9.         Nyíribrony  30       11       6          13       80–80 39

            10.      Kék    30       11       1          18       58–72 34

            11.      Nyírlugos     30       9          4          17       52–97 31

            12.      Apagy           30       9          2          19       70–94 29      

            13.      Kállósemjén            30       7          7          16       41–72 27

            14.      Bököny        30       7          3          20       51–82 24

            15.      Kálmánháza            30       6          3          21       50–115          21

            16.      Encsencs      30       2          2          26       54–160          5         

A Kótajtól négy, a Kállósemjéntől egy pont levonva.

Kerekes Tüzép-Nyírség Tüzép csoport (zárójelben az ifjúsági eredmények): Komoró–Várda SE 1–2 (0–9), Vaja–Pusztadobos 2–1 (5–1), Nagydobos–Mándok 1–7 (0–7), Anarcs–Dombrád 2–2 (2–1), Tiszakanyár–Jéke 2–2 (18–3), Újdombrád–Pap 6–4 (1–8), Tiszamenti SE–Rohod 10–1 (5–1), Ajak–Fényeslitke 9–0 (13–0).

A csoport végeredménye:

            1.         Várda SE      30       28       1          1          131–16          85

            2.         Tiszakanyár            30       18       7          5          68–36 61

            3.         Vaja   30       16       9          5          71–39 57      

            4.         Mándok        30       16       4          10       66–37 52

            5.         Pusztadobos           30       14       5          11       52–53 47

            6.         Ajak   30       14       3          13       68–46 45      

            7.         Komoró        30       13       6          11       56–50 45

            8.         Dombrád      30       10       9          11       41–42 39

            9.         Újdombrád  30       10       8          12       65–61 38

            10.      Nagydobos 30       10       7          13       68–85 37

            11.      Jéke   30       10       6          14       57–64 34

            12.      Tiszamenti SE        30       10       3          17       50–94 33

            13.      Pap    30       9          5          16       53–67 32

            14.      Anarcs           30       6          9          15       44–62 27

            15.      Rohod           30       6          6          18       51–113          23

            16.      Fényeslitke  30       4          4          22       35–111          15      

A Jékétől kettő, a Fényeslitkétől és a Rohodtól egy-egy pont levonva.

Gáll Travel-csoport (zárójelben az ifjúsági eredmények): Tiszakóród–Tisztaberek 4–1 (9–3), Penyige–Szatmárcseke 1–8 (1–1), Túrricse–Nyírmeggyes 6–4 (1–6), Vámosoroszi–Porcsalma 1–2 (3–1), Tarpa–Ópályi 2–1 (6–2), Tyukod–Jármi 7–3 (15–0), Kocsord–Nyírcsaholy 3–1 (16–3), Tunyogmatolcs–Nábrád 4–3 (3–1).

A csoport végeredménye:

            1.         Szatmárcseke          30       27       1          2          116–32          82

            2.         Nyírcsaholy            30       17       5          8          88–60 56      

            3.         Kocsord       30       16       4          10       76–56 52

            4.         Nábrád         30       15       5          10       63–51 50

            5.         Vámosoroszi           30       15       5          10       65–55 50

            6.         Porcsalma    30       14       5          11       67–60 47

            7.         Tusztaberek            30       14       1          15       61–61 43

            8.         Tiszakóród  30       12       5          13       63–59 41

            9.         Nyírmeggyes          30       11       8          11       64–60 41

            10.      Túrricse        30       13       5          12       45–62 40

            11.      Tyukod         30       10       9          11       57–64 39

            12.      Tarpa            30       11       4          15       56–61 36

            13.      Tunyogmatolcs      30       9          3          18       43–66 30

            14.      Ópályi          30       7          8          15       55–69 29

            15.      Penyige        30       8          2          20       45–95 25

            16.      Jármi  30       4          4          22       41–104          16

A Túrricsétől négy, a Penyigétől és a Tarpától egy-egy pont levonva.

– Koncz Tibor –








hirdetés