Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Akt.:
Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

november 2., csütörtök:

M4 Sport
18.00: Kézilabda, férfi NB I, B. Braun Gyöngyös-CYEB Budakalász

Sport 2
12.00: Lósport, futam
17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, SZKA Szentpétervár-Szpartak Moszkva

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
8.30 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

Digisport 1
11.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
18.40: Labdarúgás, Európa Liga, AEK Athén-AC Milan
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, SS Lazio-Nice

Digisport 2
16.55: Kosárlabda, női Európa Kupa, CMB Cargo-Uni Győr – Saint Amand
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Young Boys-Dinamo Kijev
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Hertha BSC-Zorja Luhanszk

Digisport 3
18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Olympique Lyon-Everton
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, FCSB – Hapoel Beer-Seva

Spíler TV
15.40 és 18.55: Superbike, vb, Katar, 1. és 2. szabadedzés
17.40: Supersport, vb, Katar, 2. szabadedzés

RTL II
20.50: Labdarúgás, Európa Liga, Arsenal-Crvena zvezda

november 3., péntek:

M4 Sport:
18.00: Labdarúgás, szlovák bajnokság, DAC-Slovan Bratislava
20.15: Kosárlabda, férfi NB I, Naturtex-SZTE-Szedeák – Atomerőmű SE

Sport 1
1.00: Kosárlabda, NBA, San Antonio Spurs-Golden State Warriors

Sport 2
1.15: Amerikaifutball, NFL, New York Jets-Buffalo Bills
13.00: Lósport, futam
21.00: Labdarúgás, FA Kupa, 1. forduló, Hyde United-Milton Keynes Dons

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam
21.15: Lósport, Breeders Kupa

Eurosport 1
7.00 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína
16.30: Superbike, vb, Katar, superpole
19.00: Superbike, vb, Katar, 1. futam

Eurosport 2
6.30: Kerékpár, hajnani körverseny
8.30, 10.00, 11.45 és 14.00: Műkorcsolya, GP, Kína
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Werder Bremen

Digisport 1
14.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Stade Rennes-Girondins Bordeaux

Digisport 2
8.00: Tenisz, WTA-torna, Csuhaj
19.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs

Digisport 3
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Unicaja Málaga
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Olimpiakosz

Spíler TV:
0.05: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-New York Islanders
16.45: Superbike, vb, Katar, superpole
17.25: Supersport, vb, Katar, superpole
18.55: Superbike, vb, Katar, 1. futam

– MTI –








hirdetés