Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

november 9., csütörtök:

M4 Sport
16.30: Úszás, rövidpályás ob, Százhalombatta
18.00: Kézilabda, férfi NB I, Ceglédi KKSE-Eger SBS Eszterházy
20.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Luxemburg-Magyarország

Sport 1
20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Észak-Írország – Svájc

Sport 2
12.00: Lósport, futam
18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Dinamo Bucuresti-Skjern
20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Horvátország-Görögország

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Digisport 1
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Valencia
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Anadolu Efes

Digisport 2
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Maccabi Tel-Aviv – Real Madrid

Digisport 3
18.55: Kézilabda, német bajnokság, Füchse Berlin-Flensburg
20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpia Milano-Zalgiris Kaunas

november 10., péntek:

M4 Sport
12.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, 1. szabadedzés
16.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Magyarország-Svédország
18.45: Jégkorong, Négy Nemzet torna, Magyarország-Lengyelország
21.45: Ökölvívás, Magyar Ring profi gála, Salgótarján

Sport 1
2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-Cleveland Cavaliers
12.30: Úszás, világkupa, Peking
20.30: Labdarúgás, európai vb-pótselejtező, első mérkőzés, Svédország-Olaszország

Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Arizona Cardinals-Seattle Seahawks
13.00: Lósport, futam
19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vistal Gdynia-Nyköbing
21.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Anglia-Németország

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Eurosport 1
20.00: Pályakerékpár, Manchester

Eurosport 2
8.00 és 11.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Japán

Digisport 1
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Baskonia
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Panathinaikosz

Digisport 2
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Fenerbahce

Digisport 3
20.40: Kosárlabda, Euroliga, Unicaja Málaga-Crvena zvezda

Spíler TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New Jersey Devils-Edmonton Oilers
8.55, 9.50 és 10.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
13.05, 14.00 és 15.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Valenciai Nagydíj, 2. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2
20.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Colorado Avalanche-Ottawa Senators

– MTI –








hirdetés