Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és a pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

december 7., csütörtök:

Sport 1
14.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Lengyelország-Magyarország
20.30: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Csehország-Norvégia

Sport 2
12.00: Lóverseny, futam
17.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Jugra-Avtomobiliszt
18.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Svédország-Argentína

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Digisport 1
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Rijeka-AC Milan
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Crvena zvezda-1. FC Köln

Digisport 2
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Austria Wien-AEK Athén
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Zorja Luhanszk-Athletic Bilbao

Digisport 3
19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Atalanta-Olympique Lyon
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Olympique Marseille-Salzburg

Eurosport 1
14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

Eurosport 2
10.15, 11.15 és 12.30: Műkorcsolya, Grand Prix, páros és férfi rövid program, Japán

RTL II
21.05: Labdarúgás, Európa Liga, Arsenal-BATE Boriszov

december 8., péntek:

M4 Sport
18.45: Kosárlabda, női NB I, Aluinvent DVTK Miskolc – PEAC-Pécs

Sport 1
4.30: Kosárlabda, NBA, Utah Jazz-Houston Rockets
14.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Argentína-Lengyelország
18.00: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Csehország-Magyarország
20.30: Kézilabda, női vb, csoportmérkőzés, Norvégia-Svédország

Sport 2
2.25: Amerikaifutball, NFL, Atlanta Falcons-New Orleans Saints
13.00: Lóverseny, futam

Sport M
15.15 és 17.15: Lósport, futam

Digisport 1
20.45: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Strasbourg

Digisport 2
19.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Anadolu Efes
21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Fenerbahce

Digisport 3
20.30: Labdarúgás, belga bajnokság, Beveren-Standard Liege

Eurosport 1
9.45 és 12.45: Alpesi sí, vk, női szuperkombináció óriás-műlesiklás és lesiklás, Svájc
11.30 és 14.00: Sílövészet, vk, férfi és női sprint, Ausztria
20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York

Eurosport 2
11.45: Síugrás, vk, Németország
14.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága, York
20.30: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Bayer Leverkusen

Spíler TV
4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Philadelphia Flyers








hirdetés