Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

január 11., csütörtök:

M4 Sport
19.30: M4 Sport – Az Év sportolója gála

Sport 1
21.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Philadelphia 76ers-Boston Celtics

Eurosport 1
5.00 és 10.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney
9.00: Tenisz, Australian Open, sorsolás, Melbourne
14.00: Sílövészet, vk, női egyéni, Ruhpolding

Digisport 1
4.00 és 10.30: Tenisz, WTA-torna, Sydney
17.45: Röplabda, női CEV Kupa, Linamar-Békéscsaba – Makkabi XT Haifa
20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Barcelona

Digisport 2
9.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
7.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney
19.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Sevilla-Cádiz
21.30: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Barcelona-Celta Vigo

Digisport 3
7.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart
20:45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Fenerbahce

január 12. péntek:

M4 Sport
17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Falco KC Szombathely
20.15: Kézilabda, női NB I, GVM Europe-Vác – Érd

Sport 1
18.00: Kézilabda, férfi Eb, csoportmérkőzés, Svédország-Izland
20.15: Kézilabda, férfi Eb, csoportmérkőzés, Horvátország-Szerbia

Sport 2
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Málaga

Eurosport 1
10.30: Alpesi sí, világkupa, Wengen, férfi kombináció, lesiklás
12.00: Síugrás, világkupa, sírepülés, Tauplitz/Bad Mittern, selejtező
13.00: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme, sífutás
14.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi váltó

Eurosport 2
9.15: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme, síugrás
11.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney, elődöntő
13.45: Alpesi sí, világkupa, férfi kombináció, Wengen, műlesiklás
17.30: Hódeszka, világkupa, Egyesült Államok
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Bayern München

Digisport 1
8.55: Tenisz, WTA-torna, Sydney, elődöntő
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Guingamp

Digisport 2
9.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart, elődöntő
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Real Madrid
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Olimpiakosz

Digisport 3
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Crvena zvezda
20.40: Rögbi, Bajnokok Kupája, Bath-Scarlets

Spíler TV
1.30: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Calgary Flames

– MTI –








hirdetés