Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

október 18., csütörtök:

M4 Sport
15.00: Ifjúsági olimpia, Buenos Aires
19.45: Röplabda, női Extraliga, Fatum Nyíregyháza-Vasas Óbuda

Sport 2
15.30: Szkander, világbajnokság, para masters jobbkezes döntő, Antalya
18.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Slovan-Amur

Eurosport 1
13.45 és 19.45: Sznúker, Brit Open, 4. nap

Eurosport 2
18.00: Ifjúsági olimpia, Buenos Aires

Digisport 1
11.00 és 15.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Darussafaka
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Bayern München

Digisport 2
13.00: Tenisz, WTA-torna, Luxembourg
17.30: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Buducnost – Makkabi Tel-Aviv

Digisport 3
18.00: Tenisz, WTA-torna, Luxembourg

október 19., péntek:

M4 Sport
15.00: Ifjúsági olimpia, Buenos Aires
16.45 és 20.45: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, 1. és 2. szabadedzés

Sport 1
4.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Portland TrailBlazers-Los Angeles Lakers
20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Düsseldorf

Sport 2
2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Arizona Cardinals-Denver Broncos
14.00: Tenisz, ATP-torna, Antwerpen
18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, Larvik-Odense

Eurosport 1
12.45 és 19.45: Sznúker, Brit Open, negyeddöntő

Eurosport 2
19.15: Kerékpár, pálya világkupa, Saint-Quentin en Yvelines

Digisport 1
14.00: Tenisz, WTA-torna, Moszkva
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Nimes

Digisport 2
18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Bursaspor
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Baskonia

Digisport 3
17.00: Tenisz, WTA-torna, Luxembourg

Spíler 1
1.05: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New Jersey Devils-Colorado Avalanche
4.35: Jégkorong, NHL, alapszakasz, San Jose Sharks-Buffalo Sabres

Spíler 2
21.00: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Alavés

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek






hirdetés