Élő tv-sportközvetítések – Csütörtök, péntek

Budapest – A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

november 29., csütörtök:

M4 Sport
13.30: Labdarúgás, női NB I, Ferencváros-MTK Hungária
18.00: Kosárlabda, férfi világbajnoki selejtező, Horvátország-Magyarország

Sport 1
18.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, BATE Boriszov-Vidi FC

Sport 2
19.00: Kézilabda, német férfibajnokság, Magdeburg-Göppingen
20.45: Kézilabda, női Európa-bajnokság, Franciaország-Oroszország

Digisport 1
16.30: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Asztana-Dinamo Kijev
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, AC Milan-Dudelange
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Chelsea-PAOK

Digisport 2
16.45: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Szpartak Moszkva-Rapid Wien
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Vorszkla Poltava-Arsenal
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Glasgow Rangers-Villarreal

Digisport 3
18.50: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Salzburg-RB Leipzig
20.55: Labdarúgás, Európa-liga, csoportkör, Standard Liége-Sevilla

november 30., péntek:

M4 Sport
19.45: Vízilabda, európai szuperkupa-mérkőzés, férfiak, FTC-Telekom – Olimpiakosz Pireusz

Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Fortuna Düsseldorf-FSV Mainz 05

Sport 2
18.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Szerbia-Lengyelország
21.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, csoportkör, Dánia-Svédország

Eurosport 1
1.45: Labdarúgás, MLS, elődöntő, visszavágó, New York Red Bulls-Atlanta United
3.45: Labdarúgás, MLS, elődöntő, visszavágó, Sporting Kansas City-Portland Timbers
10.45 és 14.15: Északi összetett, világkupa, Lillehammer
12.00: Sífutás, világkupa, Lillehammer, szabadstílusú sprint
15.30: Síugrás, világkupa, Nyizsnyij Tagil, selejtező
18.30: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek, férfi szuperóriás-műlesiklás
20.15: Alpesi sí, világkupa Lake Louise, női lesiklás
22.00: Lósport, díjugratás, Longines Masters of Paris

Eurosport 2
17.30: Autósport, Bahrein
18.30: Kerékpár, országúti verseny, Berlin
23.00: Szánkó, világkupa, Whistler

Digisport 1
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nantes

Digisport 2
18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Baskonia
20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Fenerbahce

Digisport 3
17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Panathinaikosz
20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz Pireusz-Buducnost Podgorica

Spíler1 TV
1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Columbus Blue Jackets-Minnesota Wild
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Cardiff City-Wolverhampton Wanderers

Spíler2 TV
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Eibar

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából

Sporthírek






hirdetés